Uygulamamı yarım bıraktım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, 18 gün boyunca uygulama yaptıktan sonra dünden beri uygulamayı yarım bırakmak zorunda kaldım. Uygulama yaptığımda da arada kulağım çınlıyordu ama bir iki defadan sonra geçiyordu ve çınlama sırasında arkaya baktığımda bir şeyler görüyor gibi oluyordum, bir haraketlenme gibi. Sanki benimle oynuyor ya da korkutmak istiyorlar gibi ve ya kendilerine alıştırıyorlar gibi davranıyorlar. Yaptığım uygulamanın niyeti kalp gözümü açmaktı. Bu işi cin suresiyle yapıyordum. Dünden beri sürekli kulağım çınlıyor. Bugün çınlamalar daha da arttı. Sanki okumalarıma devam etmem için varlıklar beni uyarıyorlar. Bir anlam veremedim. Ayetel kursiyi okuduğumda ise çınlamalar bir kaç saatliğine de olsa gidiyor. Okuma sırasında bir çok şeyler yaşadım. Sadece neden böyle olduğumu merak ediyorum. Okumalarıma devam etmemi mi istiyorlar yoksa bir yerlerde hata yaptım telafi etmemi mi istiyorlar? Şimdiki durumum için rahatsız değilim. Bana bir işaret vermeye çalışıyorlar ve o işaretin ne olduğunu bulmaya çalışıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Genelde geldiklerinde bulunduğun ortam sıcak,hava almıyor bile olsa vücudunda anlık soğuk bir rüzgar ve ürperti hissedersin.Yada gölge olarak anlık görünürler.Kanımca; bunlar ön alıştırmalardır.Bi tür staj diyeyim :)

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Genelde geldiklerinde bulunduğun ortam sıcak,hava almıyor bile olsa vücudunda anlık soğuk bir rüzgar ve ürperti hissedersin.Yada gölge olarak anlık görünürler.Kanımca; bunlar ön alıştırmalardır.Bi tür staj diyeyim :)

Okumalarımın birinde enerjiden dolayı tüylerim ürperdi. Hiç böyle durum yaşamadığım için açıkçası biraz rahatsız oldum. Yani bana nasıl gözükecek ve ya nasıl sesle konuşacak gibi düşünüyordum sürekli. O sırada her yerin kapalı olmasına rağmen odamın kapısına bir rüzgar çarpar gibi oldu. Geldiğini hissettim ve iyice heyecanlanmaya başladım :) O gün görünmeden gitmişti ama o gece rüya görmüştüm. Bir gün önceden bana bir şeyleri iletdi ve sabahısı gün rüyam yarı gerçekleşti.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Şunu bil ki; Betonu delen, suyun şiddeti değil damlaların sürekliliğidir. Yani az ama devamlı olan,çok ama geçici olandan daha makbuldür.Bu yüzden eğer irtibat kurmak istiyorsan,azda olsa belli uygulamalara devam et.

hasan06

Kayıtlı Üye
güzel kardeşim benim kalp gözünü açmak istiyorsan kuran oku iyilik yap herkez senden allah razı olsun desin . nerede görülmüş kalp gözü açma uygulaması hemde cinler ile bu linki bir ziyaret et bakalım umarım sana bir çözüm olur. http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=36836

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye

esaskız

Kayıtlı Üye
kalp gözünüzü açmak istemeniz varlıkları görebilmek içinmi

esaskız

Kayıtlı Üye
bende çok meraklıyım bu konulara ama iyice araştırmam gerek :driving:

hasan06

Kayıtlı Üye
o bağlantıyı sen açmışsın ama konuyu tam anlamamışsın :)

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
İşler ciddileşiyor galiba. Durup dururken portakal yere düştü. Kulağımda çınlamalar devam ediyor. Biraz önce yine gölge görer gibi oldum. Neden rüyama giripte söylemiyorlar?

Sasdad

Kayıtlı Üye
Sizin Korkabileceğinizi Bildikleri için yavaştan Alıştırıyorlar.Acele Etmeyin ve Sakın Korkmayın.Zamanı gelince rüyanada girerler.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Sizin Korkabileceğinizi Bildikleri için yavaştan Alıştırıyorlar.Acele Etmeyin ve Sakın Korkmayın.Zamanı gelince rüyanada girerler.

Teşekkür ederim kardeşim. Korkum yok ama olanlara bir mana veremediğimden tedirginim. Okumalarımı yarım bıraktım. Neden hala etkisi devam ediyor? Eğer dediğin gibiyse bir yıllık okumalardan kurtuldum demektir ve kısa sürede isteğime ulaşıyorum :) Onları gördükten sonra mesela pişman olursam gözüme yeniden perde çekebilirmiyim?

Sasdad

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim kardeşim. Korkum yok ama olanlara bir mana veremediğimden tedirginim. Okumalarımı yarım bıraktım. Neden hala etkisi devam ediyor? Eğer dediğin gibiyse bir yıllık okumalardan kurtuldum demektir ve kısa sürede isteğime ulaşıyorum :) Onları gördükten sonra mesela pişman olursam gözüme yeniden perde çekebilirmiyim?

Sen bu işi çocuk oyunu zannediyorsun sanırım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...