Üstü kapalı korona hipotezi

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Sevgili @sin valor açıkçası bu konudaki değerlendirme ve yorumlarınızı büyük merakla bekliyorum. Yaklaşık bir yıl önce açmış olduğunuz "ay ile ilgili" konu başlığı da çok ilgimi çekmişti. Konuyu bu sabah gördüğüm için çok üzgünüm. Umarım görüşlerinizden mahrum etmezsiniz.
Sevgiler ... ?☺

ercan789

Kayıtlı Üye
Merakla bekliyorum

Bilgi çok önemli insanları bilgilendirmelisiniz

sin valor

Kayıtlı Üye
Aslında her şeyi herkese anlatmıştım ama işte kelimeler bazen bu boş kubbede baki kalan hoş bir seda olurken bazen büyünün sihrin nevrin anahtarı oluyor. İnsan nereye kulak kesildiyse diğerine sağır kalıyor. Her şeyi çok önce yazdım siz kadirşinas üyelere ama işte insan newyork times kapaklarında şifre ararken gözünüzün önünde aşikar olan gizli kalıyor.
Harran hidrofil pamuğunda fasulye yetiştirenler kendini onun gibi nimetten sayıyor.
Açıkladım arkadaşlar her şeyi gözünüzün önünde; ben bunları korka korka başıma bir iş gelir mi diye mabete yazarken kimsenin umrun da değildi, paylaşımlarım olmayacak yerlere çekildi ama gerçekten iyi niyetli arkadaşlara olsun biraz inandığımdan alttaki metinle yetineceksiniz çünkü boyumu aştı bu konu bu yüzden dediğim saatte açıklayacağım şeylerden mahrum olacaksınız çünkü bu buradakilerin kararıdır.

Bahsi geçen ve sizin beklediğiniz konuyu 2 yıl önce mabete yazdım arkadaşlar belanın çinden geleceğini insanların evlerine hapsolacağını, hasatın olacağını, ülkemize mart ayında girdiğine kadar her şeyi yazdım
coronanın taç takan bir güneş yıldız olduğunu yazdım.

Kehanetin tam metnine buradan ulaşabilirsiniz. Konumun kilitlenmesini istemezdim ama kilitlendi.
Sizin için ay ay önemli yerleri aşağıya veriyorum. Tam metnine ve diğer bir kaç üyenin yorumuna da aynı konudan bakabilirsiniz.

sin valor

Kayıtlı Üye
Yıldızlarda Oturanlar

4 Mar 2018
Daha önce takım yıldızının üzerinde bir kadın vardı.Şubat ayının ortalarında da iki gezegenin kadın erkek olarak cisimleştiği bir dansı - valsi vardı.(...)
6 Mar 2018
(...)Dünya'dan çıplak gözle görülebilen iki gezegen'in şekil değiştirmesi var ki görülmeye değer deyim.Astrale çıkan arkadaşlar bi gökyüzene bakıversinler bi zahmet Ben galiba döngü olarak alacağım bu olayı; zira gezegenler kişileşip güneşin önünden geçtiğinde bulunduğumuz bölgede köpekler vardı. Bunu Çin takvimine göre köpek yılına yordum. Döngü diyorum çünkü; geride bıraktığımız şubat ayı bir şeylere gebe kaldı kanaatindeyim, doğa üstü bir felakette olabilir. Kişisel yolculuklara başlama bitiş veya hasatta olabilir[/QUOTE]

4 Tem 2018
(...)ne kadar yazıda belirtsem de yineliyorum; bütün bunları çıplak gözle görmedim evet bu yıldız takımı ve bahsettiğim gezegenler çıplak gözle dünyadan görülebiliyor ama böyle bir yöntemle bahsi geçen olayları görmek mümkün değil. Takımyıldızın da ki kadında zaten insan gibi bir şey değildi daha olağanüstü bir varlıktı. O yüzden yıldızın sahibi yakıştırması yaptım. Konuyu mart ayında girmişim epey bi zaman geçti, zaten mart ayından öncesine giden bir olaydı. Gezegen olayları da olunca artık konuyu gireyim dedim. Evet iki gezegen ortak bir elipste tıpkı bir çift kelebeğin dansı gibi döne döne güneşin arkasından geçtiler diğer tarafa çıktıklarında biri kadın biri erkek oldu aynı danslarına devam ettiler. Beni korkutan bir şey yok aslında ama dediğim gibi bu gezegen olayı olurken bulunduğumuz bölgede dışarıda sadece köpekler dolaşıyordu, onlar da zaten gökyüzünden bir şey bekliyormuş gibiydiler. Dışarıda ki tek tük insan da hızla evine gidiyor, evlerine kapanmış insanlar bir şeyin bekleyişi içinde çekiniyorlardı, korkuyorlardı.(...) Beni korkutan olaya gelince haziranın bitimine doğru, gündüz iken gök kubbenin karartılmasıydı. O aydınlık içine bilerek sokulan bi karanlık vardı. Zaten bunun ardından da olanlar oldu.

29 Ağu 2018
(...)karanlık olayıda açıkladım, artık başa gelen çekilir hoşçakalın.

30 Eyl 2018
(...)fakat bu görüler bir silsile halinde tümelden bir şey kopartıp evet şudur diyemem, sonu ne olur bilmiyorum, sözgelimi de güney doğudan karartılan bi gökyüzü var.(...)
30 Eyl 2018
(...)çünkü eşgali bir kadının cismaniyetine benziyordu başında tacı vardı, gövdesi, tacı altın rengindeydi, bedeni tam degildi konturluydu, yıldızla yek vücuttu bulunduğu yıldızdan aşağıya dünyaya bakıyordu, artık ifadesini söyleyemeyeceğim

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
Duhan süresi
10. Göğün açık bir duman(3) getireceği günü bekle.
11. (O duman) insanları bürür. Bu, elem dolu bir azaptır.

12. İnsanlar, "Rabbimiz! Bu azabı bizden kaldır, çünkü biz artık inanıyoruz" derler.

13. Nerede onlarda öğüt almak?! Oysa kendilerine (gerçeği) açıklayan bir peygamber gelmişti.

14. Sonra ondan yüz çevirdiler ve "Bu bir öğretilmiş, bu bir deli!" dediler.

15. Biz bu azabı kısa bir süre kaldıracağız, siz de yine eski hâlinize döneceksiniz.

16. Onları o en şiddetli yakalayışla yakalayacağımız günü hatırla. Şüphesiz biz öcümüzü alırız.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Anlayan var mı arkadaşlar?
Sevgili sin valor bu Yıldızlarda Oturanlar konusunu 2 sene önce açtığında bende müdahil olmuştum. Şimdi görüyorum ki kehanetlerin gerçekleşiyor.2 sene önce bunu açık açık desen kim inanırdı ki? Yazını gördüğüm de hüngür hüngür ağladım.
Arkadaşlar daha neyi anlamamız gerekiyor, sin valor her şeyi yazmış. Nostradamus'un şiirlerinde anagram arayan insanlar nerede söylüyorum ha! Nerede ?
Sin Valor'un Kehaneti'ni anlamayanlar için benim çözdüğüm şu:

1)
başında tacı vardı, gövdesi, tacı altın rengindeydi, bedeni tam degildi konturluydu,

internete arattırın coronanın etimolojisi ne diye? Bunu yazacak :
corona latince "çelenk, taç, hâre, güneş tacı" anlamına geliyor virüsün dışa çıkık uçları güneş tacına benzetilmiş ve "corona" adı verilmiş. internette yazan bu.
Sin valor daha 2 yıl önce virüsü metinlerinde kişileştirmiş o yüzden başında tacı vardı, tacı altın rengindeydi, bedeni tam değil konturluydu(iki boyutluluk) diyor. Bu arada güneşte bir yıldızdır ve taç, altın rengi taç, krallıklara otoritelere yorulur krallıklar yönetimini gök yüzündeki cisimlere dayandırır.

2)
zira gezegenler kişileşip güneşin önünden geçtiğinde bulunduğumuz bölgede köpekler vardı. Bunu Çin takvimine göre köpek yılına yordum. Döngü diyorum çünkü; geride bıraktığımız şubat ayı bir şeylere gebe kaldı kanaatindeyim, doğa üstü bir felakette olabilir. Kişisel yolculuklara başlama bitiş veya hasatta olabilir

Doğa üstü felaketten kastı elbet Yeni Zelanda'da ki orman yangını olmalı çünkü bu yangında kehanetin sonlarında söylediği gibi gökyüzünden sokulan bi karanlık olmalı dumandan dolayı. Ayriyeten Corona'nın küresel bir infilak olduğunu belirtmiş burada Korona'nın merkezi Çine atıf yapmış korona dünyada insan hasadı yaptı bunu bile belirtmiş

3)
Beni korkutan bir şey yok aslında ama dediğim gibi bu gezegen olayı olurken bulunduğumuz bölgede dışarıda sadece köpekler dolaşıyordu, onlar da zaten gökyüzünden bir şey bekliyormuş gibiydiler. Dışarıda ki tek tük insan da hızla evine gidiyor, evlerine kapanmış insanlar bir şeyin bekleyişi içinde çekiniyorlardı, korkuyorlardı.(...) Beni korkutan olaya gelince haziranın bitimine doğru, gündüz iken gök kubbenin karartılmasıydı. O aydınlık içine bilerek sokulan bi karanlık vardı

Korona günlerinde hangimiz dışarıda volta atabiliyor. Hepimiz korkuyoruz buluttan nem kapıyoruz korana bulaşacak diye evlerimize kapandık, koronanın nükleer serpintiden ne farkı var. "Dışarıda sadece köpekler dolaşıyordu" derken koronanın hayvanlara bulaşmaması kasdedilmiş olmalı.

Sin valor 2 yıl önce bizi uyardı ama kimse kulak asmadı, konuları belli çevrelerce bilerek kilitlendiği tiye alındığı kanaatindeyim. Bunu yapan insanlar elbet sin valoru biliyordu. Yönetimin derhal sin valora elit üyelik vermesi gerekiyor. Bu kehanet gösteriyor ki aramızdaki değerler mabette bilerek hasır altı ediliyor. Yönetimin derhal açıklama yapması lazım sin valor'un konuları neden kapatıldı?
Ve sin valor üzerine düşeni yapman lazım açıklayacaklarını açıkla lütfen çünkü bu kehanet gösteriyor ki bu kadar etraflıca bir kehanet olamaz bu işin sonunu da açıklamaya davet ediyoruz seni lütfen! bu insanların yararına olacaktır. Arkadaşlar lütfen sin valorun kehanetini orjinal metinden okuyun belki benim görmediklerimi sizler bulursunuz lütfen hep beraber tekrar bakalım analizimizi yazalım

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Sevgili sin valor bu Yıldızlarda Oturanlar konusunu 2 sene önce açtığında bende müdahil olmuştum. Şimdi görüyorum ki kehanetlerin gerçekleşiyor.2 sene önce bunu açık açık desen kim inanırdı ki? Yazını gördüğüm de hüngür hüngür ağladım.
Aynen ben de tam bu konudan bahsediyordum ama aklımda ayda oturanlar diye kalmıştı. Benim de o zaman dikkatimi çekmişti. Sizin yaptığınız analizde güzel olmuş. Ayrıca kendisinin bu konu hakkında yaptığı yorum da acayip ilgi çekici. Bence @sin valor mabette daha aktif olmalı.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sn çadırcı sin valor isimli üyemizin beş konusu var ve beşi de açık durumda. Sorular bölümüne açılan her konu yığılma olmaması sebebi ile ilgili alanlara taşınıyor.
Sorular bölümü binlerce mesaj ile doluyor tek bölümde birikme yaşanmaması iÇin konular alaka kurduğumuz alanlara taşınıyor. yani yönetimin sin valorun açtığı konuların üstünü kapatma gibi bir durumu yok. Buna da gerek yok zaten.
Siyasi içerikler, her türlü saldırgan durum, şiddet içeren ve yasa dışı olmadığı süreci konuları silmiyoruz.
Eğer bir konu da tartışmalar uygunsuz bir şekilde devam ediyorsa ya da soru ise soruya cevap verilmişse kapatılır onun dışında kapatma yapmıyoruz.
Sn valor konularına ilgi devam etseydi sorular bölümünden taşınmazdı.
6 -12 ay aradı cevap verilsin verilmesin sorular bölümünde konular durur. Daha sonra yığılma sebebi ile taşınır.
üyelerimiz uygunsuz davranmadıkları sürece özgürce konuşabilir.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Sn çadırcı sin valor isimli üyemizin beş konusu var ve beşi de açık durumda. Sorular bölümüne açılan her konu yığılma olmaması sebebi ile ilgili alanlara taşınıyor.
Sorular bölümü binlerce mesaj ile doluyor tek bölümde birikme yaşanmaması iÇin konular alaka kurduğumuz alanlara taşınıyor. yani yönetimin sin valorun açtığı konuların üstünü kapatma gibi bir durumu yok. Buna da gerek yok zaten.
Siyasi içerikler, her türlü saldırgan durum, şiddet içeren ve yasa dışı olmadığı süreci konuları silmiyoruz.
Eğer bir konu da tartışmalar uygunsuz bir şekilde devam ediyorsa ya da soru ise soruya cevap verilmişse kapatılır onun dışında kapatma yapmıyoruz.
Sn valor konularına ilgi devam etseydi sorular bölümünden taşınmazdı.
6 -12 ay aradı cevap verilsin verilmesin sorular bölümünde konular durur. Daha sonra yığılma sebebi ile taşınır.
üyelerimiz uygunsuz davranmadıkları sürece özgürce konuşabilir.
İlgi devam etseydi sorular bölümünden taşınmazdı diyorsunuz da sn yönetici, bu büyük bir keşif bizim için valorun yazdıkları çok ilginç ve çıkmış nihayetinde üstelikte bu forumda yazılmış. Sizce bu virüs ilgi taşımayan bi konumu? Biz gerisini merak ediyoruz ve artık her şeye şüpheyle yaklaşıyoruz. Yazdığı konuyu güç bela buldum linkten ve konu açık deseniz de altında bu yazıyor - Buraya yanıt vermek için yeterli yetkiniz yok.- bi bana mı kapalı anlamadım hala ve alıntı yapılamıyor o konudan. Valorun konusa yorum yapmıştım daha önce ve çok az kişi gördüğünüz üzere hatırlıyor konuyu. Hazır buraya cevap vermişken siz görüştünüz mü sin valor la? Ve sizin düşüncenizi de alırsak konuyla ilgili seviniriz. Kendi yaptığım analize göre bu kehanetten fazla bir şey bu kadar denk gelemez ve yazılan konu hala sırlı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Forum iZinleri ve yetkileri güncellenmiştir.
Sn çadırcı ilgi konusu site yönetimi ile ilgili değil. Cevap yazılmadığı sürece canlı olarak kalmaz konu ve bulunduğu safta da arka sıralarda kalır taşınma sırasında binlerce konu olduğu iÇin tek tek konu ve mesajları okumuyoruz buna zamanımız yok. En arka sayfadan başlayarak konu taşınır. Örneğin sorular bölümün de olan bir konu ilgi görmez ise ( cevap yazılmaz ise) 1 sayfadan düşmeye başlar, 6-12 arasında artık örneğin 50. Sayfaya düşer ve taşınma zamanı ( forum konuları ve mesajları düzenleme zamanı gelince) en arka sayfalardan başlayarak düzenleme yaparız. Yani konulara veya kişilere göre muamele yapıyoruz. Yönetimden cevap istediğiniz için araya girerek açıklama yaptım lakin Gizlimabet kurallarımıza göre konu dağıtılmamalıdır. Konu sahibine saygısızlık olacak daha fazlası yönetim ya da gizli mabet işleyişi ile ilgili bir sıkıntınız olduğunda ilgili forum başlığını kullanabilirsiniz.