Usta Kara Büyücü David Blaine

canmert196

Kayıtlı Üye
Kalbini çıkarması ilizyon gösterisi diyebilirim elbet bir hilesi vardır fakat şu kahveyi paraya dönüştürmesini harbiden anlayamadım...

bence anlatmayin bulursanizda insan o zaman iclediginden hic zevk almiyo bilmeden daha iyi bence :)

Ori

Kayıtlı Üye
Sayın yollu ben büyü oldugunu dusunmuyordum. :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
:D Tamam onlar İlüzyondur ama benim büyüyü bilip bilmediğimi bilemezsiniz işte :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Yollu bak tartışma başlatma ileriye gitme ! Tamam hatamın farkındayım :D Ama Benim Büyüyü bilip bilmediğimi bilemezsin çünkü ben kendim bir majisyenim ! :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Ben yaptıklarının hilesini araştırmaya çalışmadım :D 10-15 yabancı sitede Kara Büyücü olduğu yazıyordu. :)

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ufak bir hata yüzünden birbirinize karşı olan saygınız bozulmasın. Herkes burada her inancını, her fikrini yansıtabilir. :) Önemli olan saygı, dostluk hadi barışın. :)

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
:D Tamam onlar İlüzyondur ama benim büyüyü bilip bilmediğimi bilemezsiniz işte :)

arkadaşım bak sana güzel güzel yazıcam bi defa daha :

1- şimdi bunu diyosun ama mesajlar hala durduğu üzere önceki sayfalarda bu büyü değil dedim diye bana demediğini bırakmadın. önüne gelen mesajımı eksiledin. (eksi artı umrumda değil o ayrı. benim burda alacağım tecrübe puanı gibi şeylere ihtiyacım yok zaten.) hakaret ettin, yönetime şikayet ettin hala. sebep ne? büyü değil bu demiş olmam. ne cahilliğim kaldı ne saygısızlığım. şimdi ben videoyu verince hemen mesajlarının içeriği değişti nedense.
2- senin büyü ile illüzyonu ayırıp ayırmadığını gösteren bir konu bu açtığın konu. oysa benim hakkımda bildiğin birşey yok. bana diyosun ki insanları eleştiriyosun. aç bak bi mesajımda yanlış bilgi var mı?
3- bu konuyu açmana ve tüm o mesajlarına rağmen sen büyüyü çok iyi biliyorsun ama nedense ben hiçbişey bilmiyorum?!

hatanı kabul edip özür dileme vaktin sence de gelmedi mi?

bu sana son mesajım. hadi selametle güzel kardeşim.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
arkadaşım bak sana güzel güzel yazıcam bi defa daha :

1- şimdi bunu diyosun ama mesajlar hala durduğu üzere önceki sayfalarda bu büyü değil dedim diye bana demediğini bırakmadın. önüne gelen mesajımı eksiledin. (eksi artı umrumda değil o ayrı. benim burda alacağım tecrübe puanı gibi şeylere ihtiyacım yok zaten.) hakaret ettin, yönetime şikayet ettin hala. sebep ne? büyü değil bu demiş olmam. ne cahilliğim kaldı ne saygısızlığım. şimdi ben videoyu verince hemen mesajlarının içeriği değişti nedense.
2- senin büyü ile illüzyonu ayırıp ayırmadığını gösteren bir konu bu açtığın konu. oysa benim hakkımda bildiğin birşey yok. bana diyosun ki insanları eleştiriyosun. aç bak bi mesajımda yanlış bilgi var mı?
3- bu konuyu açmana ve tüm o mesajlarına rağmen sen büyüyü çok iyi biliyorsun ama nedense ben hiçbişey bilmiyorum?!

hatanı kabul edip özür dileme vaktin sence de gelmedi mi?

bu sana son mesajım. hadi selametle güzel kardeşim.
,
Yönetime şikayet etme sebebim omu sizce ? Büyü değil dememiş olmanız güldürmeyin beni :D

Ben dedim yukarıda hatamı kabul ettim diye ..Ve ben açtığım konudaki videodaki şeylerin hilesini araştırmadım.

Benim ilk yazımı düzgün okumadığınızı biliyorum ve hakaret etmedim size !

İlk Yazımda Kara büyü nedir diye sordunuz .Ben de gidin araştırın dedim !

Yazılarımı beğenmemin sebebini sende biliyorsun ...Bella91 konusunu biliyorsundur.

Ve ben size bilmiyorsunuz demedim bilen insan ilk yorum olarak kaa büyü nedir ? diye sormaz ..

Ve bu konunun önceki konularla alaksı olmayıp durduk yere yazımı sinirlenip çocukca bir hareket olarak beğenmemenize sinirlendim .BUrdai lk benim özür dilememi gerektiricek bir olay yok ama yine de özür dileyeyim ben ..

Tartışma kapansın . Zeytin dalı uzatıyorum kabul ediyormusunuz ?

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
hatanı anla ondan sonra gel. öyle hakaret edip edip zeytin dalı uzattım demekle olmaz.
şöyle bi dön bak mesajlarına. hepsini bir daha oku. belki anlarsın.
bella91, daha sonradan konuda özür diledi. sinirime hakim olamadım kusura bakma dedi. ama sen o olgunluğu göstermek bi yana daha hatanı kendine kabul etme aşamasına bile gelemedin.

sen majisyensin demek? çok güzel, ne kadar harika. o zaman o insanın videosunu seyrettiğinde az çok hissedebilmen gerekirdi büyücü mü yoksa şovmen mi. illa hilesini araman gerekmezdi. he 10-15 sitede karabüyücü dediklerini okuyana kadar tek sitede hilesini de okuyabilirdin ya neyse. hissedemedin mi? majisyen görülerin yardım edemedi mi sana? peki.

bu konuyu geçersek, bana eğer zarar vermek istiyorsan, madem ki majisyensin değil mi? o zaman mesajlarımla uğraşmayı bırak, bana posta adresini ver, sana saçımdır tükürüğümdür tırnağımdır hatta kanım dahil istediğin birşeylerimi göndereyim bana büyü yap öyle zarar ver. ciddi bu teklifim ha gerçekten göndericem iste yeter ki. majisyen değil misin nasılsa? ... ama dikkat et, yaptıkların sana 3 değil 7 katıyla geri dönmesin sonra...

canmert196

Kayıtlı Üye
amaciniz ne anlamiyorumki illa can ciger olmayin ama burasi forum konuyu mahfediyorsunuz farkinda misiniz ? kimse kimseyle anlasmak zorunda degil ama forumda birlik duzen bozulmaz artik bence 2 tarafta birbirini gormezden gelse daha iyi ve sitede eposta adresi kisisel iletisim kesin olarak yasaktir

Shamanistic

Kayıtlı Üye
hatanı anla ondan sonra gel. öyle hakaret edip edip zeytin dalı uzattım demekle olmaz.
şöyle bi dön bak mesajlarına. hepsini bir daha oku. belki anlarsın.
bella91, daha sonradan konuda özür diledi. sinirime hakim olamadım kusura bakma dedi. ama sen o olgunluğu göstermek bi yana daha hatanı kendine kabul etme aşamasına bile gelemedin.

sen majisyensin demek? çok güzel, ne kadar harika. o zaman o insanın videosunu seyrettiğinde az çok hissedebilmen gerekirdi büyücü mü yoksa şovmen mi. illa hilesini araman gerekmezdi. he 10-15 sitede karabüyücü dediklerini okuyana kadar tek sitede hilesini de okuyabilirdin ya neyse. hissedemedin mi? majisyen görülerin yardım edemedi mi sana? peki.

bu konuyu geçersek, bana eğer zarar vermek istiyorsan, madem ki majisyensin değil mi? o zaman mesajlarımla uğraşmayı bırak, bana posta adresini ver, sana saçımdır tükürüğümdür tırnağımdır hatta kanım dahil istediğin birşeylerimi göndereyim bana büyü yap öyle zarar ver. ciddi bu teklifim ha gerçekten göndericem iste yeter ki. majisyen değil misin nasılsa? ... ama dikkat et, yaptıkların sana 3 değil 7 katıyla geri dönmesin sonra...

Çok çocukca yazılar yazıyorsunuz okudunuz mu en sonunda ne yazdığınızı ?

Saçımdı tükürüğümdü ne kadar çocukca yazıyorsunuz :D

Ben size hatamı kabul ettim dedim.Ve benim büyü olup olmadığı hayatta bilemezsinız.Ve yazdıklarınız ne anlamla yazıldı anlayamıyorum sizi ..Video izlerken hissetmek süper bir şey :D O zmn dünya da Sahte büyücüler kalmazdı majisyenlerin sayesinde biz hissediyoruz demi ne de olsa ..

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Ben istemedim ztn anlamadımda onu neden söyledi ! Ben ondan e-postasını istemedim bir şey etmedim gelmiş sana tükürük verim saç veriyim büyü yap diyor !

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Konuyu saçma ve gereksiz yere uzatmayın. Herkes ne söylediğini bilip ona göre davransın. Herkes fikrini paylaşmakta özgürdür yalnız bu sınır başkasına saygısızlık yaptığınız yerde son bulur. Buna dikkat edip ona göre yorum yapın. Uyarıma cevap yazmayacağınızı ümit ediyorum.

Konuyla alakasız yorumlar ve tartışmalar kısa süre içinde silinecektir.

demonic

Kayıtlı Üye
İnsanlar gücünü küçümsüyor...ilizyon denilerek kendi bilinçaltlarına ben sadece kolları,bacakları ve gövdesi olan bir organizmayım...hayatınız boyunca muazzam bir psişik güç haznesine dokunmadan yaşıyorsunuz,sonra ölüyorsunuz...keşke yapabileceklerinizin farkına varsaydınız,yazık...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bende onu anlatmaya çalıştım.Psişik Güc'e ilüzyon,Gerçekten Büyü yapan kişiye İlüzyon diye diye kendilerindeki yetenekleri daha da derinlere gömüyorlar doğru diyorsun Demonic..

demonic

Kayıtlı Üye
Videoları izleyemedim ama insanlar hemen ilizyon!bu imkansız!demeleri yanlış...video için demiyorum ama sınırsız bir güce ilizyon demek saflık olur.bilgili insanı severim ama araştıran insana aşığım...sizde araştırın ileride videodakileri yapabilirsiniz belki :) müslümanlıkta peygamberin kalbi çıkarılıp karla yıkanıyor ona inanıyorsunuzda,musanın tanrıyla,süleymanın cinlere mabet yaptırdığına inanıyorsunuzda buna neden inanmıyorsunuz?belki adam evliya?belki ermiş?belkide ilizyonist ama araştırmadan,iyice adamı araştırmadan hemen ilizyon demek...ahh yokmu şu önyargı...

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Bu adam gerçek. Zaten videolardan da anlaşıldığı üzere, Büyük Balık Dagon ile bir antlaşma gözüküyor. Kahve ve bozuk para olayı. Dagon'un gücü. Ve arkadaş çok kaliteli bir şey yapmış. Kara ruhlu bir peri de var diyebiliriz. Levitasyon konusunda onlar etkiliydi (şimdi bunların aydınlık olanları yapmaz mı bunları? diyecekler olursa, bilmiyorum. Ben karanlığı görüyorum sadece.)