Ümmü sibyan

Deryaberna777

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar.

Ben yanliz kaliyorum ve nerdeyse 1-2 aydir geceleri uyuyamiyorum korkudan. Sabah olmasini bekliyorum sonra 1-2 saat uyuyup ise gidiyorum. Resmen dengem bozuldu.
Bir iki hocayla telefondan görüstüm ikiside sende ümmü sibyan var. Seninle 2 tanesi ugrasiyor korkutuyor. 1 tanesi de büyükleri sadece izliyor dedi. Artik rahat korkmadan uyumak istiyorum felan dedim hocaya. Sonra bana hoca sen neden hic bi iliskim sürmüyor evlenemiyorum diye sormuyorsun dedi. Bende sadece tek sorunumun uyumak oldugunu söyledim su an. Onlarla alakasi xvar dedi sonra seni benimsemisler. Hic kimseyle olmani istemiyorlar. Hamile bile kalmani engellerler fln dedi. Sonra islem yaparim demisti ama 700tl fln istedi. Vermesine veririm ama para isteyince yaptirmak istemedim bilmiyorum. Bu konu hakkinda bilgisi olan varsa lütfen yazsin.
Bide sadece korktugum icin yazamiyor degilim. Korkutuyorlar olaylar gecti basimdan. Halunizasyon fln demegin bosuna :) tesekkürler

NaBe

Kayıtlı Üye
Para tuzağı.. hiç bir bakım yapılmadan direk senle uğraşıyorlar vs lütfen bu tür insanlara itibar etmeyiniz..

+ Korku olayınıda değinmek istiyorum belirli meditasyonlar var forumdada bulabilirsiniz karanlık korkunuzun üstesinden gelirsiniz sizin sorununuz karanlık korkusu onu aşarsanız uyku probleminiz çözülür
+ korunma çalışmaları yapabilirsiniz sizin aura katmanınıza yönelik belirli çalışmalardanda faydalanabilirsiniz

Esenle kalmanız dileğiyle...

Ü

Üye silindi 55028

İyi uyumak için melisa çayı (eğer alerjiniz yoksa) iyi gelebilir.Uyku hapı da var.Deliksiz uyutursa sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.Uyku hapı veya melisa çayı kullanmadım.Size uygunsa kullanabilirsiniz.Gece hava kararmadan yatarsanız belki korkunuz olmaz.Hayatta olan akrabalarınızdan biri sizle de kalabilir.Cin olup olmadığı hakkında konuşmuyorum.Sizi şüphelendirecek bir şey oldu mu?Cin olsa da kendiniz çözersiniz..
Akşamları yasin okuyabilirsiniz.Belki bünyenize dua ağır geliyordur uyursunuz.Bende para vermemeniz taraftarıyım.

gökay1

Kayıtlı Üye
Ümmü sıbyan olayı bir tanıdığımın başına gelmişti. Kadının çocuğu hastaydı. Hocaya gittiklerinde ona hamileyken küle bastığını ve Ümmü sıbyan musallatı olduğunu söylemiş. Çocuk için yaşayamaz ölür demiş hakikaten çok küçük yaşta ölmüş. Kadının diğer çocukları sağlıklı ama. Size tavsiyem güvenmediginiz hiç kimseye fal bakım yaptirmayın.

Snooww

Kayıtlı Üye
Çoğu hoca para tuzağı inanmayin , para da vermeyin sahsen
Ümmü Sübyan hamilelere daha çok musallat oluyor diye biliyorum bu lohusalik döneminde falan

bolçi41

Kayıtlı Üye
kardeşim sakin 700 lira verme.çiktidan cin mektubu çikar kurşun kalemle yazilarin üstünden ayni şekilde hatasiz ama geç üzerinde taşi.1 aya biseyin kalmaz.

Deryaberna777

Kayıtlı Üye
Cin süresini yatagimin oraya yapistirdim. Ayetel kürsü felan hep okuyorum. Bazen iyiyim bazen cok korkuyorum. Belkide yanliz kaldigimindan kaynaklaniyor :/.

Deryaberna777

Kayıtlı Üye
İyi uyumak için melisa çayı (eğer alerjiniz yoksa) iyi gelebilir.Uyku hapı da var.Deliksiz uyutursa sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.Uyku hapı veya melisa çayı kullanmadım.Size uygunsa kullanabilirsiniz.Gece hava kararmadan yatarsanız belki korkunuz olmaz.Hayatta olan akrabalarınızdan biri sizle de kalabilir.Cin olup olmadığı hakkında konuşmuyorum.Sizi şüphelendirecek bir şey oldu mu?Cin olsa da kendiniz çözersiniz..
Akşamları yasin okuyabilirsiniz.Belki bünyenize dua ağır geliyordur uyursunuz.Bende para vermemeniz taraftarıyım.
Arada arkadaslarim bende kaliyorlar ama dogal olarak hergün kalamiyorlar. Gece ya hic uyuyamiyorum. Yada abartisiz 5/6 kere uyaniyorum.

Rabies

Kayıtlı Üye
Kırkı çıkmamış çocuk ve lohusa olan anneyi korkuttukları doğrudur sizin konuştuklarınız para tuzağıdır

makssenberg

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar.

Ben yanliz kaliyorum ve nerdeyse 1-2 aydir geceleri uyuyamiyorum korkudan. Sabah olmasini bekliyorum sonra 1-2 saat uyuyup ise gidiyorum. Resmen dengem bozuldu.
Bir iki hocayla telefondan görüstüm ikiside sende ümmü sibyan var. Seninle 2 tanesi ugrasiyor korkutuyor. 1 tanesi de büyükleri sadece izliyor dedi. Artik rahat korkmadan uyumak istiyorum felan dedim hocaya. Sonra bana hoca sen neden hic bi iliskim sürmüyor evlenemiyorum diye sormuyorsun dedi. Bende sadece tek sorunumun uyumak oldugunu söyledim su an. Onlarla alakasi xvar dedi sonra seni benimsemisler. Hic kimseyle olmani istemiyorlar. Hamile bile kalmani engellerler fln dedi. Sonra islem yaparim demisti ama 700tl fln istedi. Vermesine veririm ama para isteyince yaptirmak istemedim bilmiyorum. Bu konu hakkinda bilgisi olan varsa lütfen yazsin.
Bide sadece korktugum icin yazamiyor degilim. Korkutuyorlar olaylar gecti basimdan. Halunizasyon fln demegin bosuna :) tesekkürler
Ne kadar süredir bu sorununuz var taşındığınız ev ile alakalı olabilir mi veya bir uygulama zikir falan yapmış mıydınız olaylar başlamadan evvel ?

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
7 ayetel kürsi okumasını deneyebilirsiniz bende burada öğrendim, nette tarifi var.
Bi de evde sabah ile akşam bir kez 7 defa nas felak fatiha ayetel kürsi ihlas süresi okuyun ya da netten açın. Kendinize de okumayı deneyebilirsiniz. Benim bildiklerim bunlar gerisi size kalmış

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
gece olan korkunuzu azaltmak için belki ışık kullanabilirsiniz ışık açık yatabilirsiniz ya da gece lambası kullanabilirsiniz korkunuzu azaltabilir belki

makssenberg

Kayıtlı Üye
gece olan korkunuzu azaltmak için belki ışık kullanabilirsiniz ışık açık yatabilirsiniz ya da gece lambası kullanabilirsiniz korkunuzu azaltabilir belki
Gece saat 11 ile sabah 4 arasında uyurken karanlıkta bulunmamak melatonin salgılanmasını engelliyor, melatonin yokluğunun kanser oluşumu ile doğrudan bağlantısı keşfedildi.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Gece saat 11 ile sabah 4 arasında uyurken karanlıkta bulunmamak melatonin salgılanmasını engelliyor, melatonin yokluğunun kanser oluşumu ile doğrudan bağlantısı keşfedildi.
Aynen..
Allah insanı üstün yaratmış
Allah a sığınıp uykunuzu almaya bakın
Fiziksel zayıflık psikolojiyi daha da zayıflatıyor

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
zaten tam aydınlatın demiyorum hafif etrafınızı görebileceğiniz bir aydınlık bu da olmuyorsa o zaman kendini zifiri karanlığa alıştırıp bu sayede karanlıktaki görüşünü iyileştirmeye çalışabilir

Deryaberna777

Kayıtlı Üye
zaten tam aydınlatın demiyorum hafif etrafınızı görebileceğiniz bir aydınlık bu da olmuyorsa o zaman kendini zifiri karanlığa alıştırıp bu sayede karanlıktaki görüşünü iyileştirmeye çalışabilir
Ben zaten heryerin isigini acik yatiyorum. Yani baya aydinlik oluyor. Resmen kitap okuna bilecek aydinlikta. Baska türlü hic olmuyor. Ayetel kürsi hep okuyorum. Belkide piskolojiktir.

makssenberg

Kayıtlı Üye
En ufak ışık melatonini engeller. Hemen savunmaya geçmenize gerek yok sizi suçlamadım zaten sakin olun.

Ben zaten heryerin isigini acik yatiyorum. Yani baya aydinlik oluyor. Resmen kitap okuna bilecek aydinlikta. Baska türlü hic olmuyor. Ayetel kürsi hep okuyorum. Belkide piskolojiktir.
Birkaç soru sormuştum galiba gözünüzden kaçtı, o etkenlerin önemli olabileceğini düşünüyorum yanıtlarsanız iyi olur.

Deryaberna777

Kayıtlı Üye
Ne kadar süredir bu sorununuz var taşındığınız ev ile alakalı olabilir mi veya bir uygulama zikir falan yapmış mıydınız olaylar başlamadan evvel ?
Eski evimde de yasıyordum ama bu kadar cok korkmuyordum. Yani burda resmen bazen ayak sesleri duyur gibi oluyordum. Yada biri parmagıyla döseğiyi asasgıya bastırıyor gibi oluyordu. Banyodayken kapı açık mesela elimi yıkıyorum. Arkamdan cok hızlı bi gölge geçiyordu. Bunlar 1 ay önce felan oldu. Uygulama yapmadım ama sadece falcıya cok gidiyordum... :/ ve biliyorum gitmemem gerek. VE cok halsiz oluyorum. Gece korktugumda ayetel kürsi okuyorum mesela tühlerim diken diken oluyor. bi değişik.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Eski evimde de yasıyordum ama bu kadar cok korkmuyordum. Yani burda resmen bazen ayak sesleri duyur gibi oluyordum. Yada biri parmagıyla döseğiyi asasgıya bastırıyor gibi oluyordu. Banyodayken kapı açık mesela elimi yıkıyorum. Arkamdan cok hızlı bi gölge geçiyordu. Bunlar 1 ay önce felan oldu. Uygulama yapmadım ama sadece falcıya cok gidiyordum... :/ ve biliyorum gitmemem gerek. VE cok halsiz oluyorum. Gece korktugumda ayetel kürsi okuyorum mesela tühlerim diken diken oluyor. bi değişik.
Evde yalnız kalmamanızı tavsiye ederim, insanlar uzun vadeli sürekli strese değil kısa vadeli nadir strese dayanabilecek varlıklardır, mevcut düzeninizle ruh haliniz ve psikolojinizin bozulması kuvvetle muhtemel.