Yardım

Senechaux

Kayıtlı Üye
İyi günler dilerim herkese. 20 yaşına girdim borderline, epilepsi hastasıyım. Ayrıca Ümmü sıbyan var. Ben uzun süredir evde odamda tek yaşıyorum, çok zorlanmaya başladım okul hayatım da durdu. Çok kötü bir haldeyim , mesajlarınızı bekliyorum.

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Çok geçmiş olsun, eminim çok zordur. Ben de bu sürecin nasıl bu noktaya geldiğini merak ettim. Yani herhangi bir tedavi süreci geçirdiniz mi? İşe yaradı mı, yoksa tesiri olmadı mı, doktorlar ne dedi vs.

Senechaux

Kayıtlı Üye
Çok geçmiş olsun, eminim çok zordur. Ben de bu sürecin nasıl bu noktaya geldiğini merak ettim. Yani herhangi bir tedavi süreci geçirdiniz mi? İşe yaradı mı, yoksa tesiri olmadı mı, doktorlar ne dedi vs.
Şöyle ki epilepsi nöbetlerim kesinlikle testlerde çıkmıyor testler temiz , ilaç kullanıyorum şimdi başka elden gelen bişey olmuyor. Ümmü sıbyan konusunda çalışma yapmak isteyenler çok para istedi öğrenciyim haliyle yapamadım. Ek olarak psikolojik ilaçlar da kullanıyorum.

özür dilerim, soru olacak ama rica etsem söyleyebilir misiniz, bu durumunuz nedir? yani tam olarak ümmü ney? nedir o?
Bebeklikten beri cin musallatı durumum var yani.

Talahu

Kayıtlı Üye
Bu video listesini günde 1 kere olarak bir hafta boyunca serbest şekilde dinlemeni tavsiye ederim.

star53

Kayıtlı Üye
Şimdiden şifalar dilerim. Bence kendinizi iyi yönde olumlamanızda da fayda var. İşi kafada bitirebilirseniz yavaş yavaş her şeyin normal hale geldiğini görürsünüz.

bmakar9

Kayıtlı Üye
Şöyle ki epilepsi nöbetlerim kesinlikle testlerde çıkmıyor testler temiz , ilaç kullanıyorum şimdi başka elden gelen bişey olmuyor. Ümmü sıbyan konusunda çalışma yapmak isteyenler çok para istedi öğrenciyim haliyle yapamadım. Ek olarak psikolojik ilaçlar da kullanıyorum.

Çok geçmiş olsun öncelikle. Bir uzman psikoloğa göründünüz mü? Önce psikiyatriste gidip ilaç mı kullanmaya başladınız? Olması gereken bir terapi görüp ilaç kullanmaktır. Çünkü terapiyle kendi kendinize sorunlarınızın üstesinden gelirken ilaç tedavisiyle genellikle ilaca bağımlılık görülür. Naçizane tavsiyem BDT uygulayan bir psikologla çalışmanız olabilir :)

Senechaux

Kayıtlı Üye
Çok geçmiş olsun öncelikle. Bir uzman psikoloğa göründünüz mü? Önce psikiyatriste gidip ilaç mı kullanmaya başladınız? Olması gereken bir terapi görüp ilaç kullanmaktır. Çünkü terapiyle kendi kendinize sorunlarınızın üstesinden gelirken ilaç tedavisiyle genellikle ilaca bağımlılık görülür. Naçizane tavsiyem BDT uygulayan bir psikologla çalışmanız olabilir :)
Evet uzman psikologlar eşliğinde 2-3 yıldır tedavi görüyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Özel mesaj İLE bana ulaşınız lütfen eğer fizyolojik bir rahatsızlık değil ya da bilinçaltı kaynaklı bir sorun değil ise uzaktan çözebileceğim ruhani bir sorun ise karşılık almadan yardımcı olurum.

[XTR] Similar Threads