Ülkemiz İçin Katkı Sağlamak İster Misiniz?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Biliyorum konu başlığına kimse hayır istemem demeyecektir.
Bu konu başlığını açarak bir güç birliği oluşturmak niyetim var. Aslında tam da "yüzük kardeşliği" gibi çok daha büyük ortaklı.

Şöye ki forumda herkesin kendi çapında spiritüel yetenekleri var. Ben hayal ediyorum ki herkes kendince bu yetenekler ne ise ortaya koyup ülke çıkarı geleceği faydası için katkı sağlayabilir. Daha önce aslında benzer bir başlık açmıştım ama konusu biraz daha sınırlı ve teknolojik ilerleme üzerineydi. Şimdi ki başlık aslında sınırsız yani fayda istihbarat olabilir, düşmanların planlarının ifşası olabilir, gelişmiş teknoloji geliştirme olabilir vs.

Var mısınız?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Dünyanın görüp görebileceği en büyük düşman zaten hazırlıkta ve uyanmalarına çok az bir zaman kaldı. Bu savaşa Amerika ve İngiltere hazır zaten. O nedenle güç birliği ya da yüzük kardeşliğinin bizleri kurtarabileceğini zannetmiyorum.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Dünyanın görüp görebileceği en büyük düşman zaten hazırlıkta ve uyanmalarına çok az bir zaman kaldı. Bu savaşa Amerika ve İngiltere hazır zaten. O nedenle güç birliği ya da yüzük kardeşliğinin bizleri kurtarabileceğini zannetmiyorum.
Oldukça ilginç bilgiler verdiniz teşekkür ederim.

Seuta

Kayıtlı Üye
Dinleri ise karistirmadan yapilabilirse olur ama zor bence

BaraS

Kayıtlı Üye
Nasil yani?
Merhaba,

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher

Aslında düşmanlarımızı tarihten tanıyoruz ancak onları hep efsanevi kıta'nın halkı olarak adlandırdığımız için hiç göz önünde bulundurmuyoruz. Atlantisliler ve Lemuryalılar aynı zamanda Mu'lular. Çok uzun ve derin bir tarihi buradan anlatmam doğru olmayacaktır. Ancak Amerika'nın özel yetenekleri çocukları toplamasında ki ve İngiltere'nin büyücülük alanlarında eğitim veren okullar açmasının nedenlerini anlamak çok da zor olmasa gerek değil mi? Filmlerde, dizilerde görmüş olduğumuz o savaşların gerçek boyutlarda yaşanmasına çok az bir süre kaldı diyebilirim sadece.

Bilginize, Saygılarımla.

Ü

Üye silindi 55028

Aramızda avukat savcı var mı?Bu ne kadar uygun?

Ü

Üye silindi 55028

Karşı değilim ama böyle bir aktivite sorun yaratır mı diye soruyorum.Onun dışında konu konuşulduktan sonra bazı belirlemeler gerekecek.

EkSen

Kayıtlı Üye
Hiç bir şey anlamadım! Kafandan tam olarak ne geçiyor? Nasıl nerede bir araya gelinip ne yapılabilecek ki?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Hiç bir şey anlamadım! Kafandan tam olarak ne geçiyor? Nasıl nerede bir araya gelinip ne yapılabilecek ki?

Şöyle cevap vereyim. Mesela bazı arkadaşlarımızın astral yetenekleri olsun. Bu arkadaşlar astral seyahat yaparak stratejik noktalardan bilgi alabilirler. Diğer ülkeler bunu uydularla cm2 çözünürlüğüyle görüntü alarak yapıyorlar ve optik dinleme yapıyorlar. Madde kontrolü konusunda yeteneği olan arkadaşlar malzeme teknolojimize yön verebilirler vs vs. Anlatabildim mi? Kendimde olmayan yetenekler olduğu için olan arkadaşların yapabilecekleri konusunda sınır belirleyemiyorum. Diğer ülkeler acımasızca akıl kontrolü üzerine onlarca yıldır çalışıyorlar. Beyin kapasitesini artıran ilaçları insanlar üzerinde deneyerek başka amaçlar bu insanları kullanıyorlar. Uzağa gitmeye gerek yok SS taburlarında askerlere anfetamin vererek onlarca km daha fazla yol katetmeleri sağlanmıştır. Özetle forumda gönüllü bir kişi kendi yeteneğimle ülkem için şunu yapabilirdim diye öneride bulunsa bu başlığın konusu olacak.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Hocam siz bunları düşünüyorsunuz da birileri düşünmüyor mu. Bahsettiğin konu burayı aşar. Biz sıradan insanlar ülkemize vatanına milletine bağlı okumuş bilgili vicdanlı nesiller yetiştirerek yardımcı olabiliriz.
Hocam ideal durumu yazıyorsun keşke öyle olsa veya o şekilde bir yol haritamız olabilse. Ancak ülkenim yönetimsel zaafiyetleri dış baskılar ekonomik dar boğaz ve insanların bunun altında inim inim inlemesi kişileri bırakın ülkesi için hayırlı vatandaş olabilmelerini kendilerine bile fayda sağlamaz duruma gelmişler. Kabul edelim bize altın tepside verilen büyük bir nimeti bizden öncekiler elinin tersiyle itip hazırdan yedikleri için dünya ile olan makasımız 100 lerce yıla dayandı. Şapkayı önümüze koymak lazım kimse kusura bakmasın benim olduğum nesil de bir tuğla koydu bu zindana hele yeni z kuşağı ooooo :)

Merdut

Kayıtlı Üye
Vaktiyle bu konu hakkında çok akıl yormuştum, hatta fetö için hadim kullanılıyor lafları kulağıma geliyordu.

dhardhar

Kayıtlı Üye
olabilir. ABD'nin kuklası maşası bu örgütçük illa ki spiritüel yöntemler kullanıyor olmalı yoksa bu kadar insanı avuçları içerisine almalarının başka açıklaması olamaz.

blacklist92

Kayıtlı Üye
Hocam ideal durumu yazıyorsun keşke öyle olsa veya o şekilde bir yol haritamız olabilse. Ancak ülkenim yönetimsel zaafiyetleri dış baskılar ekonomik dar boğaz ve insanların bunun altında inim inim inlemesi kişileri bırakın ülkesi için hayırlı vatandaş olabilmelerini kendilerine bile fayda sağlamaz duruma gelmişler. Kabul edelim bize altın tepside verilen büyük bir nimeti bizden öncekiler elinin tersiyle itip hazırdan yedikleri için dünya ile olan makasımız 100 lerce yıla dayandı. Şapkayı önümüze koymak lazım kimse kusura bakmasın benim olduğum nesil de bir tuğla koydu bu zindana hele yeni z kuşağı ooooo :)

Hocam Arada haberlerde çıkar cinci hocaya polis baskını bilmemne. büyü ile falcılık ile medyumluk ile uğraşan ve yardım isteyen kişinin her tür bilgisini anında bilen bu cinci hocalar herşeyi bilen bildiğini iddia eden bu medyumlar polisin geleceğinden neden haberdar olmazlar? Yada bu insanlar neden üfürükçülükten para kazanmak yerine loto vs tercih etmezler. Yada neden cinlerden altın yeri öğrenmezler?

Demek istediğim bu varlıklar bazı kurallara tabiler ve bazı şeylere kesinlikle karışamazlar. Unutmayın cin insana musallat olmaz insan cine musallat olur. cinlerle uğraşmamak lazım.

Ama şunuda söyleyim kanallama yoluyla dünya dışı varlıklarla zaten iletişimde olan insanlar var.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
İyi niyet ve idealist olmak güzel ama bir de gerçekler var. Sanılandan çok farklı,çok tehlikeli durumlar sözkonusu.Kilitli bedenlerle, sınırlı yeteneklerle bunları aşmak bir derece,
fark eden bile çok az.Önümüzde kötü günler,yıllar var. Düşman ve dost karışmış durumda.Kendinizden başka güveneceginiz çok az kişi kalmış olabilir.Yani o Sami dinlerinde bahsedilen ,her koyunun kendi bacağından asılacağı zamanlardayız.Bundan sonra kişisel kurtuluş için birşeyler yapılabilir.
4. Boyuttan karanlık ordular dünyaya gönderiliyor,doğacak nesillerde tehlikede.Büyük gün için herkes elini kuvvetlendiriyor,biraz şansı olanlar Nuh'un gemisini inşaa ediyor,geri kalanlar herşeyden habersiz.
Sizlere tavsiyem; yılan oğullarından ve ışık oğullarından uzak durun.Ülkemiz için planlanan bir salgın hastalık tehlikesi var,zaten ekonomik kriz artık saklanmıyor.Mümkünse büyük şehirlerden uzak kalın. 2020 den önce özellikle İstanbul'u terk etmek gerekiyor.İc Anadolu ve yüksek yerleri tercih edin,denizden uzak kalın. Gittiğiniz yerde cep telefonunun pilinin çıkarın,şehire inerseniz cep telefonunu şehirde kullanın.Unutmayın cep telefonu,korku,inanç ,toplu ayin/ meditasyon enerjisi,avcılar için yol gösteren navigasyon cihazı gibi iş görür.İnsanlar bazı zamanlar niye yeraltına,mağaralara saklanmış bir düşünün.

xax2

Kayıtlı Üye
Çok boş bi konu zaten ilk başını okudum gerisini okumadım . Fazla film izliyorsunuz tavsiyem izlemeyin real hayata dönün . Her ülkenin buna Türkiyede dahil amerka çin rusya vb ülkelerin zaten koruyucuları var. Örnek vermek gerekirse Şuan cumhurbaşkanı ve ülkenin önemli isimlerini üç harflilerden koruyan vb varlıklardan koruyan ruhani güç sahibi alimler var . Bunu. Aynısını Amerika rusyada papazlar vb kişilerde o ülkeler için yapıyor . Heryer korunmuş durumda mesela sen kalkıp cinlerini kafana göre devletin önemli arşivlerini çalmaya gönderemessin yanarlar kül olurlar . Umarım yardımcı olmuşumdur .Bunun gibi vb vb vb

Ü

Üye silindi 55028

Peki bu gruba katılmak isteyen var mı?Bir tür zarar sonrası misillemeyi göze alan.
Sanırım sıkıntı yaşamayız kurulsa ne diye suçlayacaklar?'Siz antartikaya astrel seyahetle gitmişsiniz 5 ay hapis aldınız'