Uğursuzluk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phenomenon

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, bir kaç gündür yaşadığımız olayları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bundan 3 gün önce babam trafik kazası geçirdi. Çok şükür kendisinde bir şey yok ama arabada hasar büyük ve ciddi bir tehlike atlattı.
Dün kardeşim arkadaşıyla dolaşırken trafik kazası yaptı. Akşama doğru beni bir mekandan almaya gelmişlerdi, o an gördüm. Arabanın ön kısmı bayağı hasarlı. Kardeşim bir gün öncesinde kendisini kaza yaparken gördü arkadaşına da anlatmış. Aynı gün olay rüyasını anlattığı arkadaşıyla birlikteyken gerçekleşti.
Bugün olan ise çok apayrı. Yolda yürürken durup dururken mahallenin köpeği saldırmış babama ve bacağından ısırmış bayağı boğuşmuşlar. Hastaneye gitti tedavisi yapıldı, köpek de yakalandı kuduz olayı v.s. yok. Köpek de normalde saldıracak bir köpek değil, gelen geçen sever besler çok uysaldır yani nasıl oldu hala anlayabilmiş değiliz.
Az önce kardeşim geldi. Eve dönüş yolunda bir köpek vardı dedi. Hayvan uyuyormuş birden gözlerini açmış bizimkine dik dik bakmış bizimki kaçmış hemen.
Dün gece de annem rüyasında şeytanı gördüğünü anlattı, ona saldırmış. Kalktı abdestini alıp Kur'an'ını okumaya başladı.

Durum böyle, üzerimizde var bir uğursuzluk mudur kötü enerji midir her neyse. İçimde bir sıkıntı, evden çıkasım gelmiyor.

Sizlerden ricam, yapabileceğimiz herhangi bir şey varsa benimle paylaşmanız. Ailecek çok etkilendik ve gereken ne ise yapmak istiyoruz.

Ori

Kayıtlı Üye
GErcekten cok gecmıs olsun bende cesıtlı ugursuzluklar yasadım devamıda gelıyor. BUna umursamadıgımdan cozum bulamadım. Bol bol ınancınız dogrultusunda ıbadetlerınızı yerıne getırın dua edın, abdestlı dolasın.. Bu uzatılır ama gercek cozumu bılenlerden ogrenın. Gecmıs olsun tekrardan.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun.Mutlaka sadaka verin.Felak,nas ve ayetül kürsi okuyun.Evde de üzerlik tohumu ile adaçayı tütsüsü yakın.Aynen aksilikler sürerse bakım yaptırın derim.

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun, sadaka verebiliyorsanız verin arkadaş doğru söylemiş sirkeli suyla silebilirsiniz evi, içerisine kaya tuzu da katabilirsiniz belki işe yarar

phenomenon

Kayıtlı Üye
Hepinize teşekkürler arkadaşlar. Evde mevlid okutmayı düşünüyoruz. Şu adaçayı ve üzerlik tohumu ile tütsüleme olayı da kafama yattı. Üzerlik tohumu bulamadım ama 1-2 aktara daha bakacağım.

yokki

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Bence sadaka verin. Mevlüt okutmaktan daha iyi. Belayı defeder ömrü uzatır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...