Sizcee 4 sene önce dolunayda yaptığım dilek bana uğursuzluk mu getirdi?

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Mayısın son zamanlarıydı. Balkona çıktım Dolunay vardı tam karşımda ve yakınımda daha önce hiç böyle yakında görmemiştim. İçime bir huzur doldu ona bakarak bir kağıda dilek yazmak istedim.Bir defter kağıdına kurşun kalem ile istediğim dileği yazıp kafama göre katladım 4 kere ve sol kısmına kendi anne adımı karşısına bakan kısma da kendi adımı yazdım.Sonra bunu yatağımın yattığım kısmına denk gelecek şekilde altına attım. Sonra o dileği aklımdan çıkardım.Önceki konumu okuyanlar bilir ki sonrasında başıma o tür olaylar geldi. Acaba kendi annem bile olsa hatta kendim bile olsam bu şekilde yaptığım için büyüye mi girmiş yaptığım? Başta hayatımın aşkı karşıma geldi zannettim dileğim tuttu çok güzel mucizevi bir hayatım olacak çocuklarım olacak derken kandırıldığım gerçeği ve şu anki uğraştığım durumları konumu okumuş olanlar bilir dilek mi uğursuzluk getirmiş sizce? Teşekkür ederim şimdiden yanıtlayacaklara.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Mayısın son zamanlarıydı. Balkona çıktım Dolunay vardı tam karşımda ve yakınımda daha önce hiç böyle yakında görmemiştim. İçime bir huzur doldu ona bakarak bir kağıda dilek yazmak istedim.Bir defter kağıdına kurşun kalem ile istediğim dileği yazıp kafama göre katladım 4 kere ve sol kısmına kendi anne adımı karşısına bakan kısma da kendi adımı yazdım.Sonra bunu yatağımın yattığım kısmına denk gelecek şekilde altına attım. Sonra o dileği aklımdan çıkardım.Önceki konumu okuyanlar bilir ki sonrasında başıma o tür olaylar geldi. Acaba kendi annem bile olsa hatta kendim bile olsam bu şekilde yaptığım için büyüye mi girmiş yaptığım? Başta hayatımın aşkı karşıma geldi zannettim dileğim tuttu çok güzel mucizevi bir hayatım olacak çocuklarım olacak derken kandırıldığım gerçeği ve şu anki uğraştığım durumları konumu okumuş olanlar bilir dilek mi uğursuzluk getirmiş sizce? Teşekkür ederim şimdiden yanıtlayacaklara.
Bu tür şeyler hoş karşılanmaz
Sen duanı yaratıcıdan değil aydan dilemiş gibi olursun buda paganistik bir çalışmadır vede mekruhdur
Dilek kağıda yazılıp yastık altına konmaz hadi yaptın ay huzur verdi hemen dilek dilemek istedim gibi bir düşünce yalnıştır
İmanın allah muhafaza uçar

vede ne yarar nede zarar verebilir
Lakin allah sana yaptığının ne kadar yalnış birşey olduğunu anlatmış..

Bir hacetin varsa namaz kıl ibadet et iki rekat bile kılsan eftaldir
Mefdul ameller işlemek yerine hayırlıdır

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Aslında kendi anne adım ile birlikte kendi adımı yazdım ya kağıda büyüye mi giriyor o benim endişem bunu sormak istemiştim.
Siz kendinizce ritüel yapmışsınız. Gerçekleşemez demiyorum. Niyet ve istek, kişinin tanrısal yanıyla Ol demesi gibidir.
Sonrasında canınızı sıkan deneyimler yaşamanızı masumane bir ritüele bağlamak doğru değil. Zor bir süreçten geçtiniz.

Yaşadıklarınızda kendi seçimlerinizin payı vardı lütfen unutmayın. Duygusal açlık bizi kolayca batağa çekebilir.
Dişil yanınızı şifalandırıp, içsel enerjinizi dengeleyin lütfen. Ve geçmişte de kalmayın.

Yaşandı ve bitti. İster saygılı ister saygısızca.. Geçmiş gitti. Rotanız bu gününüz olsun ve sadece kendinize odaklanın.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yapabilirsen güzel bir intikam ritueli yap, psikolojine iyi gelir. Yoksa unutmaya çalış.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Sakatlama hastalandirma üstüne bela yağdırma öldürme delirtme filan.. neye gücü yeterse ne kadarına hakkı varsa.
Bunlar büyüdür bizim inancımızda vede kati suretle haramdır

vede tehlikelidir sen karşıya varlık göndermiş oluyorsun ve o varlık et yada geç muhakkak sana geri geliyor sana kan kusturuyor bin pişman ediyor

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Oha. Pardon. Öhöm, manyak mı bu insanlar?
Suçun oranına göre değişir kesilecek ceza. Bana ölüm büyüsü yapan birine benim de ölüm büyüsü yapma hakkim vardır mesela . Bunu yapanlar oldu kim olduklarını da biliyorum. Verilen maddi manevi zarar senin o anki masumluk durumun yani hak etmediğin halde yapılanlar kandırılmak bunlar cezayı gerektirir yani istersen ceza yolunu tercih edersin.

Ü

Üye silindi 76175

Suçun oranına göre değişir kesilecek ceza. Bana ölüm büyüsü yapan birine benim de ölüm büyüsü yapma hakkim vardır mesela . Bunu yapanlar oldu kim olduklarını da biliyorum. Verilen maddi manevi zarar senin o anki masumluk durumun yani hak etmediğin halde yapılanlar kandırılmak bunlar cezayı gerektirir yani istersen ceza yolunu tercih edersin.
Kısas hakkı büyüde de geçerli mi acaba?

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Bu tür şeyler hoş karşılanmaz
Sen duanı yaratıcıdan değil aydan dilemiş gibi olursun buda paganistik bir çalışmadır vede mekruhdur
Dilek kağıda yazılıp yastık altına konmaz hadi yaptın ay huzur verdi hemen dilek dilemek istedim gibi bir düşünce yalnıştır
İmanın allah muhafaza uçar

vede ne yarar nede zarar verebilir
Lakin allah sana yaptığının ne kadar yalnış birşey olduğunu anlatmış..

Bir hacetin varsa namaz kıl ibadet et iki rekat bile kılsan eftaldir
Mefdul ameller işlemek yerine hayırlıdır
Teşekkür ederim yorumunuz için bunu ben de düşünüyorum çünkü bunu yaptıktan 2-3 hafta içinde oldu her şey.Ve karşıma çıkan kişide pagandı hatta.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Siz kendinizce ritüel yapmışsınız. Gerçekleşemez demiyorum. Niyet ve istek, kişinin tanrısal yanıyla Ol demesi gibidir.
Sonrasında canınızı sıkan deneyimler yaşamanızı masumane bir ritüele bağlamak doğru değil. Zor bir süreçten geçtiniz.

Yaşadıklarınızda kendi seçimlerinizin payı vardı lütfen unutmayın. Duygusal açlık bizi kolayca batağa çekebilir.
Dişil yanınızı şifalandırıp, içsel enerjinizi dengeleyin lütfen. Ve geçmişte de kalmayın.

Yaşandı ve bitti. İster saygılı ister saygısızca.. Geçmiş gitti. Rotanız bu gününüz olsun ve sadece kendinize odaklanın.
Önüme bakmaya çalışıyorum hayatımı toparlamaya çalışıyorum ama çok kötü bir haldeyim 3 senem depresyonda geçti ve her şeye öyle geç kalmış hissediyorum ki.Yaşım 28 zaten şu ana kadar çok mükemmel bir hayatım da olmadı 24 ümdeydim kendim de toparlayabilirim vs derken bu insanın çıkması ardından beni kısıtlaması olayda anlattığım gibi korkmam.Ardından pandemi dönemi vs.Çok bunalımdayım intiharın eşiğine çok sık geliyorum.Zaten duyduğum sesler vs cabası.