üc harflilerden kendimizi nasil koruruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

incesticide

Banlı Kullanıcı
İş
kendini gelistirmek
yani ben onlarla fazla icli disli olmak istemiyorum bir hocaya falanda gidemiyorum fakat sürekli aklimda vesvese oldugunu düsünüyorum malum hocayada gitsek daha sonralari tekrar rahatsiz edebilecekleri söyleniyor sormak istedigim kendi basimiza korunmak icin neler yapabiliriz kitap falan artik ne okursak ögrenebiliriz ben sadece onlarin oyuncagi olmak istemiyorum fazla cok seyde ögrenmek istemiyorum sadece kendimi bunlardan ve seytanin yardimcilarindan nasil koruyacagimi ögrenmek istiyorum ve tek basina basa cikabilmek istiyorum fazlada bu konuda derine batmak istemiyorum ne yapabilirim varmidir acaba bir yolu bunu yapabilmenin

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Kuranı Kerim oku ve ALLAHa dua et selamet bulursun.Başka birşeye gerek yok kardeşim.Kuranı Kerimin karşısında hiçbirşey duramaz varlığı yakar.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Ne cevap versem ki bilemedim açıkcası :D

Eğer cinlerle bağlantı kurmaya çalışmadıysanız endişelenecek bir şey olacağını zannetmiyorum

enesuynk

Kayıtlı Üye
3 harfli yazmanız bile bir korku göstergesi yani en azından öyle algılanıyor . öncelikle neden korkuyorsunuz ? . insan bilmediği şeyden korkar yani önce bir araştırın neymiş ne değilmiş bu korkunuzun önüne geçmekte birinci adım olsun . korunma olayına gelince bunun basit yöntemleri var forumda yeterince mevcut onlara da göz gezdirin ve mutlu mesut yaşayın efendim .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Siz cin denilen varlıklarla iletişime geçmeye çalışmadığınız sürece hiç bir cin denilen varlık size zarar vermez,sizle uğraşmaz. :) Korkmanıza gerek yok.Siz uğraşacaklarına inanırsanız işte o zaman uğraşırlar.

asterix

Kayıtlı Üye
evet korkmamak ve onları düşünmemek kafaya takmamak gerek diye biliyorum,dünyalarımız farklı.

incesticide

Banlı Kullanıcı
İş
kendini gelistirmek
arkadaslar hepinize tesekkurler evet korktugumdan öyle yazdim aslinda vesveselerinden korkuyorum onlarla hic iletisime gecmeye calismadim en yakin iletisimim kucuklugumde hani su üste cöken sey uyaninda sonra küfür ettim falan cocukluk iste sora yataktan kara bisey ziiplayip yatak altina gitti girip aradim falan birde kibrit copuyle cocukca cagirmak falan geldide daha sölemedigim seyler var ufak tefek görmeler falan yahu arkadaslar sürekli aklimda fantezi olarak kendimi öldürmeyi hayal ediyorum aslinda öldürme degil ceza vermek gibi bisey mesela sürekli hayatta eksik yaptigim seyler aklima geliyor kendimi pencereden atmayi hayal ediyorum kafama balyoz vururmus gibi hayal ediyorum kendimi silahla öldürürmüs gibi hayal ediyorum bunlar hayal ama o aci anin aklina gelmesi böyle düsünmek kisa sürelide olsa cok aci veriyor yani inanin eger bugün masamda dolu bir silah olsaydi kendimi beynimden vururdum birde beddua ile seytan ve bunlarin insanlara bulastigina inaniyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kuranı Kerim oku ve ALLAHa dua et selamet bulursun.Başka birşeye gerek yok kardeşim.Kuranı Kerimin karşısında hiçbirşey duramaz varlığı yakar.

Kuran Tüm alemlere inmiş bir kitap olarak kabul edilir Müslümanlar tarafından. Kuran-ı Kerim'i açıp okursanız görürsünüz ki. Cinlere de bu kuran okunmuştur. Cinlerin hepsi bu durumda yanması gerekirdi. Ki yanma kavramı bile Arapçadan Türkçeye yanlış çevrilmiş bir ifadedir.

İslamiyete göre açıklıyorum diğer din ve inanışlarda durum farklı. Cinler İnsanlardan farklı değildir. Onların görevleri arasında vesvese vermek yoktur. Şeytani varlıklar
vesvese verebilir. Allah bu izni şeytana vermiştir. İnsanın sınavlarından biride budur. Bunda korkulacak bir şey yok.

Kendine zarar verme düşüncesi kişilik bozukluğu rahatsızlığıdır. Borderline olarak tanımlanmış bir rahatsızlık yani bir hastalıktır. Psikiyatriye girmeniz en sağlıklı yol olacaktır.

Varlıklar ölüm düşüncesi verip kişinin ölümüne yol açma hakkına sahip değildir. Bu yasaklanmıştır. Bazı filmler de buna benzer temalar olsa da onlar sadece kurgudur gerçek ile alakası yoktur.

Genel anlamda cinlerden korunma için cin muskası güzel bir çalışmadır. Majisyen olmayan biri tarafından bile kolaylıkla yapılabilir. Muhammed vefki yine ikinci olarak kullanılabilecek güzel bir çalışmadır. sitemizde bulabilirsiniz. Bunu kullanabilirsiniz. Durduk yere zarar vermezler bununla birlikte yinede içiniz rahat etsin diye yapabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...