Tutulmuş bir boynu nasıl iyileştirebilirim?

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Şuanda geberiyorum resmen ve boynumun sol kısmında ayrı bi parça var da döndüremiyor muşum gibi hissediyorum. Anneme söyledim boynum tutuldu diye o da içerde misafirler olmasına rağmen bağırdı baya kendin bak çarene falan. Nasıl geçirebilirim bu ağrıyı? Hafifletsem yeter yada ??

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Kas gevşetici merhem + sıcak havlu ya da sıcak havluya sarılmış sıcak su torbası
bu arada ovuşturmayın iyileştirmek bir yana dursun, gergin dokuyu daha beter yapıyor ovuşturmak
geçmiş olsun...
Hadi ya...peki şifa bakımından bişeyler yapabilir miyim? Annem havluyu falan sarmaz şu aralar aramız baya kötü de ?

Philip

Kayıtlı Üye
Kulağınızın arkası ağrıyor mu? Duş başlığıyla masaj yaparak sıcak bir duş alabilirsiniz , geçmiş olsun.

fox07

Kayıtlı Üye
Muscoflex duo kasgevşetici ve ağrı kesici özellikli ve thermove krem ile kısa sürede iyileşirsiniz diye düşünüyorım. Aynı zamanda ortopedik yastıkla yatmanızı ve gün içinde telefona eğilerek bakmak gibi aktivitelerden kacinmanizi oneririm.

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Kulağınızın arkası ağrıyor mu? Duş başlığıyla masaj yaparak sıcak bir duş alabilirsiniz , geçmiş olsun.
Kulağım hariç bütün kafatasım ağrıyor...sanırım kulağımda ağrıyor bilmiyorum istemsizce hareket ediyor o yüzden anlayamıyorum...duş almayı denicem teşekkür ederim

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Muscoflex duo kasgevşetici ve ağrı kesici özellikli ve thermove krem ile kısa sürede iyileşirsiniz diye düşünüyorım. Aynı zamanda ortopedik yastıkla yatmanızı ve gün içinde telefona eğilerek bakmak gibi aktivitelerden kacinmanizi oneririm.
Ortepedik yastık yok, genel olarak höşmek yastıklar var bende...2 yastıkla yattığım için uyku sersemliğiyle höşmek yastığı üste almışım. O yastık da sola göçtüğü için sabaha kadar boynum tutulmuş...gerçekten berbat bi his. Telefonu yüz hizama getiriyorum, mal gibi gözüküyom ama boynum ağrıyor nabim :D teşekkür ederim :)

Demre

Kayıtlı Üye
Arkadaslarin önerdigi sıcak duş ve kas gevşeticiye ek olarak, anneni kızdıracak ne yaptinsa özür dile, sonra da rica et seni icine aspirin ezilmiş zeytinyagıyla bi guzel ovsun. Sıcak su torbasini boynunun yanina koy yat uyu. Sabaha biseyin kalmaz insallah. Gecmis olsun.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Türkiye de iki alanda herkes söz sahibidir. Biri tıp digeri din.
Herkes doktor herkes hoca. :)
Konuyla ve verilen cevaplarlarla alakası yoktur.
Çok kişiden farklı alternatifler gelmeye devam edince birden anımsayıverdim, dillendirmek istedim.
Sevgilerimle Ey Türk halkı : )

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Arkadaslarin önerdigi sıcak duş ve kas gevşeticiye ek olarak, anneni kızdıracak ne yaptinsa özür dile, sonra da rica et seni icine aspirin ezilmiş zeytinyagıyla bi guzel ovsun. Sıcak su torbasini boynunun yanina koy yat uyu. Sabaha biseyin kalmaz insallah. Gecmis olsun.
Ne kadar yaklaşmaya çalışsam bile yüz vermedi..şimdi daha iyiyiz ama söylücem teşekkür ederim :)

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Ne kadar yaklaşmaya çalışsam bile yüz vermedi..şimdi daha iyiyiz ama söylücem teşekkür ederim :)
Küçük bir sır vereceğim.

Aile arasındaki sürtüşmeler (anne-baba/çocuk, eşler, kardeşler) dilledirilmediginde daha çabuk onarılır, yani iz bırakmaz. Hiç olmamış gibi geçer gider. Ama söylersen bu nimetten mahrum kalırsın. ; )