tuhaf bir durum ruh hali

Faroo

Kayıtlı Üye
İyi günler aranızda yeni değilim daha evlenmeden önce sürekli buralardaydim kimse benimle gecinemiyor benimle evli olan bana deli gibi aşık kız bir akşam uyandım ağlıyordu bana uyandığımda besmele ile uyandığmi söyledi ve o akşam rüyamda bir şey gördüm uyandigim gibi yastığın altına baktım kız delirdi iyice bana gidelim dedi gittik evi terk ettik ailem beni istemiyor sevdiğim kız bir anda nefret etti bir evim var yalniz yaşıyorum ama hayatım boyunca sanki biri varmış gibi yanında isim rast gidiyor şanslıyım bir çok beladan siyrildim şimdi yalnızım bir şey olup olmadığını nasıl öğrenirim korkmuyorum hic bir şeyden

kirmizigul3

Kayıtlı Üye
kesin olmamakla birlikte fikrimi soyliyim aşık cin diye birşey var seni eşinden ve sevdiklerinden uzaklaştırıyor ve aynı zamanda sana başka yollarda yardım ediyor hocaya gorunmeni ve biraz araştırmanı tavsiye ederim allah yardimcin olsun :/

Rositaa

Kayıtlı Üye
kesin olmamakla birlikte fikrimi soyliyim aşık cin diye birşey var seni eşinden ve sevdiklerinden uzaklaştırıyor ve aynı zamanda sana başka yollarda yardım ediyor hocaya gorunmeni ve biraz araştırmanı tavsiye ederim allah yardimcin olsun :/
Aynen bana da öyle geldi böyle bir durumunuz varsa sizi kendine tutar ve herkesten uzak tutar. Bu konuda bir hoca ile görüşün ama lütfen yüksek fiyatlı kişilere inanmayın, bu işleri Allah rızası için yapan insanlar da var. Allah yardımcınız olsun

Faroo

Kayıtlı Üye
Birde şu var sürekli aynaya bakarım dogdugumdan beri her zaman kız arkadaşım hep şikayet ederei bundan

Rositaa

Kayıtlı Üye
Neden sürekli bakma gereksinimi duyuyorsunuz?

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
sürekli ve uzun süre aynaya bakma musallat belirtisidir

Rositaa

Kayıtlı Üye
Yani herkes aynaya bakar ama sürekli bakmak iyi değil derler. Hiç fal baktınız mı? Ya da önceden gördüğünüz rüya gerçekleşti mi? Eğer size aşık bir dişi cin var ise size gölge olarak yada rüyanızda size illa ki görünmüştür.

Faroo

Kayıtlı Üye
her zaman uyandugimda geceleri veya aniden kalktığımda bir insan silüeti tarzı bir şey görürüm ayakta sabit bana bakar sadece karanlık ama siyah rüyalar sanırım evet benim kız arkadaşı m geceleri uyurken bahiriyormusum öyle dedi

Rositaa

Kayıtlı Üye
her zaman uyandugimda geceleri veya aniden kalktığımda bir insan silüeti tarzı bir şey görürüm ayakta sabit bana bakar sadece karanlık ama siyah rüyalar sanırım evet benim kız arkadaşı m geceleri uyurken bahiriyormusum öyle dedi
Peki dua ederken sıkılma, bunalma ve daralma yaşıyor musunuz?

Faroo

Kayıtlı Üye
Dua ederken bir heyacan oluyor bende abartılı bir şey yok dualar i severim ama dini konuda bir çok vazifemi yerine getirmedim hiç

Faroo

Kayıtlı Üye
Haklısın iz teşekkürler durumum ne olacak varlık siyah bir görüntü sadece ve açıkçası pek hoşuma gitmiyor

Faroo

Kayıtlı Üye
Bunu yazarken ışığın aniden kararması normalmi

Rositaa

Kayıtlı Üye
Haklısın iz teşekkürler durumum ne olacak varlık siyah bir görüntü sadece ve açıkçası pek hoşuma gitmiyor
Size bir hocaya gitmenizi öneririm, size gücüyle yardım edebilecek biri lazım. Yoksa böyle hayatınız zor. Acaba size büyü yolu ile mi geldi bu varlık?

Faroo

Kayıtlı Üye
Açık olayım 2 hocaya gittim biri 7 yaşından beri seninle dedi 1 dışı 2 erkek soru sorma dedi bir muska verdi oldum aanki muskayi takınca başıma yüzum soldu korkar oldum uyuyamıyordum muskayi çıkardım öbür hoca gittim 3 çin dedi gönderdim dedi aikiyaa gelsinler dedi sonuç aynı hocalari çözemedim çelişkili ler

Rositaa

Kayıtlı Üye
Açık olayım 2 hocaya gittim biri 7 yaşından beri seninle dedi 1 dışı 2 erkek soru sorma dedi bir muska verdi oldum aanki muskayi takınca başıma yüzum soldu korkar oldum uyuyamıyordum muskayi çıkardım öbür hoca gittim 3 çin dedi gönderdim dedi aikiyaa gelsinler dedi sonuç aynı hocalari çözemedim çelişkili ler
Hocalara ne kadar para verdin