tuhaf bir durum ne demek bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serinsu

Kayıtlı Üye
gece çalıştığım için öğleden sonra uykuya yattım gözlerimi kapattım daha uyuyamadan sıçrayarak kalktım yatağımın üzerinden siyah beyaz bir kedi atladı onu gördüm ve kayboldu bunun bir anlamı varmıdır rüya olmadığından yüzdeyüz eminim çünkü yatalı bir iki dk olmuştu

guneş4

Kayıtlı Üye
Çok yorgun olduğunuz için gerçekçi bir halisünasyon yaşamış olabilirsiniz benimde süt şişesini meyve suyu gördüğüm olmayan cansız şeyleri gördüğüm vs oldu ama sizinkini bilemeyeceğim tam olarak, üzerinde çok durmayın bence.

cileklikadin

Kayıtlı Üye
uykusuzluk insanda halüsilasyon etkisi yapar,insan sarhos gibi olur yani buyuk ihtimalle bu yuzdendir yasadiginiz sey

insallahbirgünastral

Kayıtlı Üye
Halisünasyondur Dostum..
Aynı Şekilde Bende Yolda Yürüyodum Bk dikkat bide yürüyodum Açıkçası Dumana Vurmuştum Önümde Siyah Bir Köpek Gördüm Sonra Yok Oldu Hata Geriledim De kaçmadığım kalmıştı ama dayımlaydım yok birşey dedi halisünasyon Oldugunu anladım Fazla Kafaya takma Geçer Gider :)

berula

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 40 saattir uyumadığım bir gece arabayla şehre dönüyordum. Orman yolunun kenarında 3 tane kesik at kafası gördüm kafalar bir yanda vücutlar bir yandaydı. Korkup basıp gittim. Ertesi gün tüm araştırmalarıma ve o yolun kenarına dönmeme rağmen gerçek olduğuna dair herhangi bir işaret bulamadım. Beynimin korkunç bir oyunuydu... Tıpkı sizinki gibi

serinsu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar teşekkür ederim sanırım öyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...