Transamı Geçiyorum ?

Meraklıadam

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba Ben Yurtdışında Yaşıyorum , Her Yazda Türkiye’ye Ailemi Ziyarete Gelirim, Yaşadığım Ülke İtibaryle , Ülkede Esrar Kullanmak Yasal, Bende Düzenli Olarak Kullanırım, Benim Merak Ettiğim Konu , Esrar Kullanırken Kafam Çok Yüksek Olduğunda , Astrale Çıkarken Yaşadığım Şeyleri Birebir Yaşıyorum Ruhumun Bedenimden Yavaş Yavaş Yükselişini, Fakat Bunu Kendi İradem İle Durduruyorum , Bilgisi Olan Arkadaşlar ; Bu Tür Maddeler Transa Geçmemiz Meditasyon Yapmamız Beden Dışı deneyimler İçin Bize Bir Fayda Sağlarmı Acaba ?

Not: Eğer Açtığım Konu Uygunsuzsa Lütfen Beni Uyarın.

boristanblue

Kayıtlı Üye
Şimdi bu yazıyı okuyup astrale çıkmak için umarım kimse esrar ve türevlerine yönelmez, Yasal da olsa zararlarını göz ardı etme maddi manevi zarar verir.

donzula

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarı ile kızılderililer de ritüellerinde barış çubuğu diye adlandırılan ürünü kullanırlar. Bir yardımı oluyor mu olmuyor mu emin değilim ama dinginlik verdiği için üstünde düşünülebilicek bir konu. Yine de zararlı olduğu gerçeği unutulmamalı. Sevgiyle kalın.

Meraklıadam

Kayıtlı Üye
Sn. Donzula Ve Boristanblue Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim , Tabii Ki esrarın Zararı Hem Psikolojik Olarak Hemde Fiziksel Olarak Netçe Görülebilir Derecedir , Amacım İnsanları Bu Maddeye Teşvik Ettirmek Değil Tabii ki , Ben Sadece Bilgi Almak Amacı İle Konuyu Açtım Tekrardan vakit Ayırıp Yorum Yazan değerli Arkadaşlara Teşekkür Ederim. Sevgi Ve Işık İle.....

dem0n

Kayıtlı Üye
Dostum ayahuascada bulununan dmt maddesi de psikoaktif bir madde, kenevirde bulunan thc de psikoaktif acaba aralarında bir bağ olabilir mi bilmiyorum. Şamanlar çok eskiden ritüellerinde kullanırlarmış galiba esrarı

shamanayışığı

Kayıtlı Üye
@dem0n dediği gibi Şamanlar aya çayını eskiden de şuanda da kolay transa geçebilmek için kullanırlar. Kullandığın esrarda dmt içeriyosa bu olağan bi durum.

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Ben nadiren kullanırım. Her kullandığımda derinlere iniyorum. Hatırlamadığım şeyler hatırlıyorum. Çözümlenmemiş soruları daha dingin bir şekilde cevaplıyorum. Sürekli kullanıldığında dalgınlık, reflekslerde yavaşlama, kullanmadığında mutsuzluk hissi gösterebiliyor. Her şeyin fazlası zararlı. Ama odaklanmada yardımcı olabiliyor. Tabi kullanırken farklı etkenler de gözetilmeli. Bilmeyen belirli bir yaşın üzerinde kesinlikle kullanmamalı. Çünkü ön yargılarıyla kullanılan şeye birçok anlam yükleyip, içlerinde bastırılmış ne kadar şey varsa bu maddenin etkisini bahane ederek döküyorlar ve saçmalıyorlar. Şamanlar hep uyarıcı maddeler kullanmışlar. Ama bunu doğru amaçla ve ne yaptıklarını bilerek yapmışlar. İlaç gibi düşünmek gerek. Reçeteli veya reçetesiz birçok yan etkisi olan ilaç var. Bunların da yan etkileri var ve hepsinin belirli bir amacı var. Bilinçsiz kullanım faydadan çok zarar getirir. Belirli noktalarda odaklanmayı arttırdığı için ve içten içe istediğin için o isteğine odaklanıyorsun.

Ü

Üye silindi 62166

Hem manevi hayatına zarar verir. O tür maddeleri deneyerek astrala çıkmanı tavsiye etmem dostum..