bebekliğimden beri yaşadığım ruhsal olaylarım

lady of the seveth sky

Kayıtlı Üye
bebekliğimden beri yaşadığım ruhsal olaylarım

merhabalar herkese, buraya yeni kayıt oldum çünkü cevaplar bulmak istediğim hayatımda olan ama anlamlandıramadığım bazı olaylarım var eminimki sizde bu anlatıcaklarıma çok şaşıracaksınız, neyse hemen anlatmaya başlıyorum, iyi okumalar, bu arada kesinlikle yorumlarınızı bekliyorum.

ben bebekken ölecekmişim o zamanlar yeni doğmuşum ve benim hasta olduğumu fark ettiklerinde bir gün ambulans çağırmışlar eve ve ambulans gelince beni bindirdikten sonra annemde binerken birden gökyüzüne bakmış ve kapkara bulutlar görmüş gökyüzünde ama annemden başka hiç kimse görmemiş o kara bulutu ve neyse annem bu olaya pek takmamış göz yanılmasıdır falan demiş bide üzgün olduğu içinde tabi, neyse aylar geçmiş olayın üzerinden ve ben hala hastanede tedavi görmeye devam ediyormuşum ve doktorlar artık ben iyileşemediğim için benden ümidi kesmişler ve ailemede vedalaşın artık demişler, herkes girmiş falan annem de girdikten sonra yanıma çöküp ağlamaya başlamış ve biraz zaman geçince başının üstünde rüzgar esintisi gibi bi ses duymuş ve başını kaldırıp bakınca kapkara bi duman görmüş ve o duman benim içimden çıkmış ve uzaklaşıp gitmiş birden annem çok korkmuş ama bi kaç saat sonra ben iyileşmişim birde küçüklüğümden beri kaçırılma rüyaları görüyorum neredeyse her gece bana zarar vermek için beni arıyolar kötü ruhlu varlıklar ve sürekli onlardan kaçıyorum hatta geçenlerde annemde beni kaçırmaya çalıştıklarını görmüş rüyasında Bursada çıkan bulutu biliyosundur ve o bulut çıkmadan bi kaç gün boyunca her gece kabus görüyorum bi kaç gündür yani ve hep bagiriyomusum annemi falan uyandiriyomusum bi ses duydun mu diye ve ondan sonra annem de görmüş rüyasında beni birilerinden saklıyormuş Vucudum da bazı izler var ve sembol şeklinde ama anlamlarını bilmiyorum Ben çocukluğumdan beri hep kaçırılma rüyaları görüyorum hatta hep uyumayı bile korkuyordum geceleri hep ağlayarak uyanıyormuşum hala Bugüne kadar hep kaçırılma rüyaları görüyorum birileri beni arıyor sanki zarar vermek istiyorlarHatta annem bile beni birilerinden sakladığını görüyormuş rüyasında Ve ben Çocukluğumda mesela Hava olaylarını bile biliyormuşum hava durumunu izlemezmişiz zaten televizyonda falan ben kendim söylermişim hep yarın kar yağacak diye ve gerçekten yağıyormuş Neyse bunları geçtim yıllardır beni takip eden bir gugukçuk var Sanki hep beni gözetlemek için yanımda duruyor ve hiç ayrılmıyor Ben nereye gitsem bir güvercinin tüm güvercinlerden farklı olarak başka bir yerde olması ve beni izlemesi garibime gitmişti Hatta odamın camına bile konup camdan içeri bakıyordu Ben de hep o sırada orada olurdum mesela Mutfakta olduğum zaman mutfağın camına konardı veya oturma odasındayken Hatta dershanede bile ders esnasında cama konan ve beni izleyen güvercin vardı Yıllardır bu şekilde etrafımdakiler bile şaşırıyor gerçekten Benim ben iki haneli evde büyüdüm Yani hem kendi ailemle kaldım hem de halamla halamın da eşinin Yahudi bir arkadaşı vardı ve ismi ezra idi ve beni hiç tanımamasına rağmen çok benimsemiş ailemin yapamadığı her şeyi sırf benim ölmemem ve iyileşmem için yapmış Hastane masraflarımı ödemiş benim için adaklar adamış Bana her şeyi almış yani akrabam bile olmamasına rağmen bunları yapmış ve Ben 10 yaşlarındayken vefat etmiş Ve YouTube'da tesadüfen Yahudilerin peygamberi olan Yahudi Ezra diye bir karşıma çıktı Bunu geçiyorum sonra geleceğim o konuya Ve bunun tanıdığı bir doktor varmış yurt dışında ve bu kişinin ismi david benim için yurt dışından doktora getirtmiş ve o doktor benim ameliyatıma girince ben tamamen değişmişim ve ameliyat olduktan sonra vücudumda izler çıkmış Hatta bazıları Sembol diyor Yahudi ezra islam'da Hazreti Üzeyir olarak geçiyor David ise Davut peygamber olarak geçiyor bu hayatta kesinlikle tesadüf yoktur e böyle bir şey olduğuna da İnanmıyorum zaten ama bu kadar her şeyin aynı olması isimlerine kadar şüphelendirmedi değil Birde bi dönem benim odamın tavanında bi silüet belirmişti ve resmen bi yüz vardı sol gözü resmen belliydi ve sağ gözünde Allah yazıyodu Annem biz doğmadan önce rüyasında çok az kişiyi Görünen bir evliya görmüş ve annemin biz küçükken gittiği bi hoca vardı ona fal baktırırdı muska yaptırırdı falan o zaman aile içi çok karışık olduğu için neyse bi gün abim ve benimle gitmişti oraya bende çok az hatırlıyorum, annem kendisine baktirdiktan sonra bizim içinde bakmasını rica etmiş ve hoca bana baktıktan sonra bu kız devlete çalışacak büyük hizmetleri olacak demiş annem çocukluğundan beri hep benim bi yere gideceğimden bahsediyodu hatta bana hediyeler aldığında mutlulukla ona sarılınca bile o sarılma esnasında birden beni bırakıp gitmeyeceksin di mi diyodu bu da bana çok garip geliyodu ve ben bu anlattıklarımı anneme sorduğumda hep lafları çarpıtıyo teyzeme mesela geçen benimle ilgili bi olay anlatmıştı yine doğaüstü denebilir
ve o konuşmayı duyduktan sınra yanına gittim ve çok farklı şekide anlattı, aynı şekilde misafirlikte o gökyüzündeki kara dumanı anlatmıştı aynı sana anlattığım gibi ama ben bunu ona sorduğumda yalan yanlış bi şekilde anlatmıştı ve ından sonra da konuyu farklı yerlere çekmişti ve bu tür benimle ilgili garip olayları hep ben yanında olmadığım zaman konuşuyo hastanede ki tahlillerimi bile göstermiyo, bir kaç bi şeylerde eklemek istiyorum ben çocukluğumda çok melek görürdüm, bir gece annemle eski evimizin terasında otururken annem fark etmişti ve bana da göstermişti bende gökyüzüne baktığımda yuvarlak ve kocaman iki kanadı ile çok parlayarak gökyüzünde uçan bi melek görmüştüm ve bu melek bize bi kaç gün boyunca görünmeye devam etti, ve bir günyine annemle onu gökyüzünde izlerken yanıma gelmişti bildiğin ama görmemiştim tam olarak sadece gözlerimin önü bembeyaz olmuştu, sadece bunu anlatsam yeyerli zaten çok uzun bi yazı oldu, birde bilinçsizce sürekli astral yapıyorum mesela cinler alemine gitmiştim ve yanlışlıkla çete bölgelerine girmişim sanırım ama ben biri tarafından korunuyodum o an çünkü 1 metreden fazla yaklaşamıyolardı bana ve 5. boyuta da gitmiştim çok huzur dolu bir yerdi hala dün gitmişim gibi hatırlıyorum, ve merak etmeyin bu sefer gerçekten son :D anneme geçen yıl meditasyon yaptırmıştım ve bilinçsizce astrale çıkmış ve bizim balkonda görmüş kendini ve bizim balkonun yakınlarında da ufo görmüş bizim balkonun etrafında dolaşıyormuş sürekli, düşüncelerinizi yazmayı unutmayın lütfen, aslında tam olarak bitmedi ama çokta uzun olmasına gerek yok, şu an sadece fikirlerinizi merak ediyorum, okuduğunuz için çok teşekkür ederim, iyi günleeeerrr :)

Demileus

Kayıtlı Üye
Merhabalar, Öncelikle şunu belirtmek istiyorum okurken çok güzel ve ılıman bir enerji sezdim senden. Çok pozitif bir enerji sarmalın mevcut.Bana kalırsa mutlak gücünün farkına senden önce fark eden bazı varlıklar var, kendi gücünü kontrol edemezsen farkında olmadan çok fazla dikkat çekersin.Şeyi gibi düşün karanlıkta yanan fener misali iyi köyü toplar etrafında herkesi.
Kendini kontrol etmek adına çalışmalar yapmanı tavsiye ederim.Bunu nasıl yapacağım dersen sitemiz bu konuda oldukça zengindir küçük bir göz atmanı tavsiye ederim. Ve umarım kendi potansiyelini iyiye kullanıp güzel işlere adım atarsın🌸

lady of the seveth sky

Kayıtlı Üye
Merhabalar, Öncelikle şunu belirtmek istiyorum okurken çok güzel ve ılıman bir enerji sezdim senden. Çok pozitif bir enerji sarmalın mevcut.Bana kalırsa mutlak gücünün farkına senden önce fark eden bazı varlıklar var, kendi gücünü kontrol edemezsen farkında olmadan çok fazla dikkat çekersin.Şeyi gibi düşün karanlıkta yanan fener misali iyi köyü toplar etrafında herkesi.
Kendini kontrol etmek adına çalışmalar yapmanı tavsiye ederim.Bunu nasıl yapacağım dersen sitemiz bu konuda oldukça zengindir küçük bir göz atmanı tavsiye ederim. Ve umarım kendi potansiyelini iyiye kullanıp güzel işlere adım atarsın🌸
merhabalar, öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim, kimle konuşsam hep enerjimden dolayı titrediklerini söylüyorlar bana :D sürekli neden bunları yaşadığımı sorguluyorum ama bi türlü cevap veremiyorum bu yaşananlara, biri bana çok güçlü bir enerjinin benimle olduğunu ve çok güçlü bir ilahi kanal tarafından korunduğumu söyledi ama ben asıl bunların nedenini merak ediyorum ama nasıl bulucağım hakkında da hiçbir fikrim yok, artık kendi gücümü keşfetmek adına meditasyonlarda yapmaya başlayacağım ve tavsiyen için çok teşekkür ederi mutlaka deneyeceğim, seviliyosunn :)