telepati ve duru görü yeteneğimi kaybetmiş olabilirmiyim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Azeraksu

Kayıtlı Üye
2 gündür bu çalışmaları yapıyorum, sonuçları kesinliğini öğrenmek için arkadaşlarıma soruyorum ve gördükerimin sebebini soruyolar bende telepati ve duru görü yeteneğimden bahsettim. Az önce forumda bi arkadaşın paylaşımını gördüm diyodu ki yeteneğinden bi başkasına bahsedersen o yeteneğin senden gider.

Bunun gerçekçiliği varmı ? Bu yolda ilerlemeyi çok istiyorken bu özelliğimin gitmesini istemiyorum
İyi forumlar

Mcahit

Kayıtlı Üye
Valla ben duru görü yeteneğimi arkadaşıma ve aileme söylemiştim.1 yıldır görmüyorum.Kaybettim yeteneğimi.Rüya yolu ile görüyordum.En iyisi söylememek.Bu böbürlenmeye hava atmaya çalıştığımız için oluyor galiba.En iyisi susup gizli gizli devam etmek :banghead: Aklıma geldikçe nasıl üzülüyorum.Bir daha olsa kimselere söylemem.Ama geri gelmiyor ki...:eek:fftopic: En iyisi kimseye söylemeyin.Sonra çok üzülürsünüz.

Azeraksu

Kayıtlı Üye
ağlıcam ya yemin ediyorum kafamı taşla ezesim var bundan sonra bi kişiye bile söylemem içimden bile geçirmem, elveda telapati elveda duru görü

Mcahit

Kayıtlı Üye
İçinden bile geçirmeyecek kadar da değil :) Sadece herkese söyleyip hava atma yeter galiba.Tam kesin konuşmadım ilk yazımda da fark ettiysen.Yine de tedbirli olmak lazım ;)

Azeraksu

Kayıtlı Üye
hava atmak gibi bi niyetim yoktu, naısl yaptın dediler anlattım. Anlatmamalıymışım demekki

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu konu sitede çok konuşuldu adminler moderatörler bu konuda detaylı bilgiler verdiler bir yetenek hangi şartlar altında senden alınır vs. bu konuyu bulup bol bol okuyunuz.

Yeteneğinizden başkasına bahsetmeniz o yeteneğin sizden alınmasına sebep olur siz o yeteneği taşıyamamışsınız ve yetenek sizden alınmış,bir yeteneğe kavuşmadan önce o yeteneği taşıyabilicek kabiliyeti kendinize kazandırmanız çok önemlidir ve bildiğime göre bir yetenek sizden alındığı zaman ölünceye kadar birdaha o yetenek size verilmezmiş.

Azeraksu

Kayıtlı Üye
gitti artık teşekkür ederim, her kafadan ayrı ses çıkıyor. Başka yeteneklere yönelcez artık

biard

Kayıtlı Üye
Anlatmaktaki amaçta önemli. Yetenekleri kaybetmek bu kadar kolay değildir yoksa falcıların yetenekleri kaybolmalıydı hemen.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Anlatarak egonu şişirmissin yani sen hava atmıyo sanarsın ama egon şişer. Bu özellikler hep kendi içimizde kalmalı..
İyi Forumlar

gitti artık teşekkür ederim, her kafadan ayrı ses çıkıyor. Başka yeteneklere yönelcez artık
böyle hemen vazgeçersen olmaz ki. Bu konunun üstüne biraz daha gidiceksin. Ve artık kimseye anlatmayacaksın.

Azeraksu

Kayıtlı Üye
Anlatarak egonu şişirmissin yani sen hava atmıyo sanarsın ama egon şişer. Bu özellikler hep kendi içimizde kalmalı..
İyi Forumlar

egomu şişirmek amacıyla değil o işi nasıl yaptığımı anlattım çok ısrar ettiler, yorumunuz ve diğer yorumlar gerçekten değerli ama amacım kesinlikle ego değil

Azeraksu

Kayıtlı Üye
Anlatmaktaki amaçta önemli. Yetenekleri kaybetmek bu kadar kolay değildir yoksa falcıların yetenekleri kaybolmalıydı hemen.

haklı olduğunuz konu var ama tam anlamıyla katılamam, çünkü falcılar işin tekniğini söylemiyor. Sadece gördüklerini aktarıyor o şekilde kaybedileceğini sanmıyorum

Mcahit

Kayıtlı Üye
Yetenek geri verilebilir.Sadece biraz bekle.Emin ol geri verilebiliyor o yetenek.Sen sadece bu konuyu kapat.Ve bir daha kimseye anlatmamaya bak.Şu anda kaybetmiş olsan bile eskiden bu yeteneğim vardı diye arkadaşlarına bahsetme.Geri verilebilir...

Azeraksu

Kayıtlı Üye
Yetenek geri verilebilir.Sadece biraz bekle.Emin ol geri verilebiliyor o yetenek.Sen sadece bu konuyu kapat.Ve bir daha kimseye anlatmamaya bak.Şu anda kaybetmiş olsan bile eskiden bu yeteneğim vardı diye arkadaşlarına bahsetme.Geri verilebilir...

tamam, bu önemli bi konu çünkü kısa sonrasında olcak olanları görüyordum. Onu anlamıştım. Geliştirip daha uzak geleceği görebilirim

Mcahit

Kayıtlı Üye
Eğer geliştirmek istiyorsan esmaların gizli sırları vardır.Gerçekten çok işe yarıyorlar.Sayısı kadar zikir çekildiğinde gerçekten sırlara vakıf olabiliyorsun.Ama yanlış zikir çekildiğinde zararlı olabiliyor falan diye bir konular tartışılmıştı.Bir araştır istersen siteyi.Ben bir zikir kitabında "tehlikelerde emin olmak için" yazan bir zikiri çekiyordum.Çok garip ama bu yetenek bana geldiğinde zikir çektiğimi bile unuttum.İnanmayacaksın ama şuan aklıma geldi o zikiri çektiğim.Nasıl olduysa zikir çektiğimi unuttum ve bu olayın zikir ile ilgili olduğu aklımın ucuna bile gelmedi.Çok garip...

Azeraksu

Kayıtlı Üye
Eğer geliştirmek istiyorsan esmaların gizli sırları vardır.Gerçekten çok işe yarıyorlar.Sayısı kadar zikir çekildiğinde gerçekten sırlara vakıf olabiliyorsun.Ama yanlış zikir çekildiğinde zararlı olabiliyor falan diye bir konular tartışılmıştı.Bir araştır istersen siteyi.Ben bir zikir kitabında "tehlikelerde emin olmak için" yazan bir zikiri çekiyordum.Çok garip ama bu yetenek bana geldiğinde zikir çektiğimi bile unuttum.İnanmayacaksın ama şuan aklıma geldi o zikiri çektiğim.Nasıl olduysa zikir çektiğimi unuttum ve bu olayın zikir ile ilgili olduğu aklımın ucuna bile gelmedi.Çok garip...

Desene sende yanlış sayıda zikir çekmişsin :D Sende dikkat et bundan sonra

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu inanca lütfen kapılmayınız değerli mabet üyeleri. Yeteneğin bir kez anlatıldı diye tamamen giden, kaybolan bir özelliği yoktur. Bu inanca kendinizi inandırarak normalde olmayacak bir etkinin altına girip yeteneğinizin sizden uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Özellikle varlık iletişim ve çalışmaları anlaşmaya ağlı olduğu için ve gizli olması gerektiği için bu tür çalışmalarda hiç bahsedilmemesini öneririz. Anlaşmanın bozulmaması adına. Yeteneklerin bahsedilmesinde herhangi bir sakınca yok. Çünkü bu yeteneklerini herkese açık bir şekilde yaşayan yüzlerce insan var. Gösteri ya da meslek olarak bu tür alanları seçen kişiler bu yetilerini ortaya sunar. Bunun bir engeli yoktur. Bu özel çalışmalar (büyü çalışmaları vs...) ve varlıklarla olan çalışmalarda geçerlidir. % 100 varlık çalışmalarında varlıkla anlaşma bozulacak diye bir kaide de yoktur. Ama riske girmemek için biz anlatılmamasını öneririz. Yapılan majikal işlemlerde de yapılan çalışma başkasına anlatılır ise çalışma bozuma uğrar. Bu yüzden anlatılmaz.

Bunlara ek olarak bazı kimseler deneyimlerini ve ona verilmiş bilgilerini sunmaması konusunda bizler uyarılarda bulunuruz. Bunun sebebi de bu tür bilgilere hazır olmayan kişilere bu bilgilerin ulaşması ihtimalidir. İnançsızlık enerjisi kuvvetli bir enerjidir. Bu nedenle herşey herkese anlatılmamalıdır. Bizler "maaşallah" der geçeriz bu yüzden bu tür deneyimleri. Çok dillendirmemeyi tercih ederiz kişinin faydasına olması açısından.

Azeraksu

Kayıtlı Üye
Bu inanca lütfen kapılmayınız değerli mabet üyeleri. Yeteneğin bir kez anlatıldı diye tamamen giden, kaybolan bir özelliği yoktur. Bu inanca kendinizi inandırarak normalde olmayacak bir etkinin altına girip yeteneğinizin sizden uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Özellikle varlık iletişim ve çalışmaları anlaşmaya ağlı olduğu için ve gizli olması gerektiği için bu tür çalışmalarda hiç bahsedilmemesini öneririz. Anlaşmanın bozulmaması adına. Yeteneklerin bahsedilmesinde herhangi bir sakınca yok. Çünkü bu yeteneklerini herkese açık bir şekilde yaşayan yüzlerce insan var. Gösteri ya da meslek olarak bu tür alanları seçen kişiler bu yetilerini ortaya sunar. Bunun bir engeli yoktur. Bu özel çalışmalar (büyü çalışmaları vs...) ve varlıklarla olan çalışmalarda geçerlidir. % 100 varlık çalışmalarında varlıkla anlaşma bozulacak diye bir kaide de yoktur. Ama riske girmemek için biz anlatılmamasını öneririz. Yapılan majikal işlemlerde de yapılan çalışma başkasına anlatılır ise çalışma bozuma uğrar. Bu yüzden anlatılmaz.

Bunlara ek olarak bazı kimseler deneyimlerini ve ona verilmiş bilgilerini sunmaması konusunda bizler uyarılarda bulunuruz. Bunun sebebi de bu tür bilgilere hazır olmayan kişilere bu bilgilerin ulaşması ihtimalidir. İnançsızlık enerjisi kuvvetli bir enerjidir. Bu nedenle herşey herkese anlatılmamalıdır. Bizler "maaşallah" der geçeriz bu yüzden bu tür deneyimleri. Çok dillendirmemeyi tercih ederiz kişinin faydasına olması açısından.

Çok teşekkür ederim sayun yule
Ben ilk gün yaptıktan sonra ertesin arkadaşlar sordu nasıl oldu diye anlattım ben, o günün akşamında tekrar yaptım ve yine başarılı oldum. Ama sonra özellikle duru görü yeteneğim birden zayıfladı ve araştırma yaptım, forumdaki paylaşımlarda yeteneğiniz evrensel enerji kuralına göre sizden alınmıştır diyorlardı o yüzden bir korku kapladı içimi. Konuyu açtığımdan beri söylediğim gibi ben gelişmek istiyordum. Yazdıklarınızdan anladığıma göre büyü ve varlık iletişimi konusunda yaptıklarımızı bir başkasına anlatmamamız gerektiğini anladım. Şimdiden benim için önlem gibi birşey oldu, beni bilgilendirdiğiniz için gerçekten teşekkür ederim,
saygılarımla, iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...