Telekinezi ile İlgili Anormallik

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Arkadaşlar telekinezi ile ilgili enteresan bir problemim var dış etkenlerden herhangi bir şekilde etkilenmeyeceği bir ortamda denemeler yapıyorum.Problem burada bulunduğum ortam hehangi bir hava akımı ortasında değil camlar kapılar tamamen kapalı hatta emin olmak için uzunca bir süre boş boş gözlüyorum kağıdı sonra geçiyorum başına başlıyorum çevirdiğimi düşünmeye yavaş yavaş hareketlerle dönüyor lakin ne zaman kağıdı ellerimin arasına alsam dönmesi dengesizleşiyor kesik kesik bir sağa bir sola dönüyor sağa sönerken sola çevirdiğimi düşünüyorum yavaşlıyor sonra aniden sağa dönüyor yanlız uzun sürmüyo karar değiştirmesi ama bir türlü sabit dönüş sergilemiyor sebebi nedir acaba
NOT:Odada kağıdı etkileyecek herhangi birşey mevcut değil...
SORU:acaba ellerden enerji yaymak mümkün müdür mümkün ise neden dengesiz bir dönüş meydana geliyor...

Denediğim teknik şudur arkadaşlar...

Psi-Wheel Teknikleri

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
SORU:acaba ellerden enerji yaymak mümkün müdür mümkün ise neden dengesiz bir dönüş meydana geliyor...

Ellerden enerji yaymak mümkündür, zaten biz dahil her şey enerjiden oluşmaktadır. Ancak doğduğumuz andan itibaren öğretilen kalıplardan dolayı her şeyi maddesel olarak algılıyor ve de biliyoruz.
İlk başlarda dengesiz veya isteğinizin tersi yönünde dönmesi normaldir. Önemli olan döndürmeyi başarmanızdır, zamanla enerjiyi doğru yönlendirmekte daha başarılı olursunuz. Eğer başarılı olmayı istiyorsanız, her şeyde olduğu gibi sabırla çalışmanız lazım.
Enerji konularında daha çok bilgi edinebilmek için sitede ki forumları araştırmanızı öneririm.
Kolay gelsin:)

furkan40

Banlı Kullanıcı
Aynı durum bende de var :) fakat cam bir fanus koyduğumda malesef hiç döndüremiyorum :D

reblck

Kayıtlı Üye
Bu yeteneklerle bende uğraşmıştım ama araştırma yaparken rastladığımı bir kaç yerde çok çalışmanın yanı sıra, insan zekasının da önemli bir etken olduğu söyleniyor yani bir insanın zeki ise, bu yetenekleri geliştirmekte daha etkili olduğu söyleniyor, bunun doğruluk payı ne kadardır bilmiyorum açıkçası bende öyle olduğuna düşünüp önce zeka seviyesini artırmak la ilgili araştırmalara başladım bu konuda uzman arkadaşların ve sizlerin fikirlerini almak isterim,
birde şu etken var :
Allah'a olan inancın,sevginin ve emirlerini yerine getirmenin bu konuda etkili olduğu da söylenmekte ki buna şüphesiz inanıyorum..

ufulij

Kayıtlı Üye
Telekineziye birkaç gün ara vermiştim yani vakit bulamadım gerçekten( 2 yada 3 gün galiba ). Bu aralar eskisi gibi döndüremiyorum hatta hiç dönmüyor diyebilirm.Psikolojik olduguna inandırıyorum yapabilirsin diye motive etmeye çalışıyorum çok az bişey döndü neden olmuyor konu açılmışken soruyum dedim.Yardım ederseniz sevinirim.

reblck

Kayıtlı Üye
Telekineziye birkaç gün ara vermiştim yani vakit bulamadım gerçekten( 2 yada 3 gün galiba ). Bu aralar eskisi gibi döndüremiyorum hatta hiç dönmüyor diyebilirm.Psikolojik olduguna inandırıyorum yapabilirsin diye motive etmeye çalışıyorum çok az bişey döndü neden olmuyor konu açılmışken soruyum dedim.Yardım ederseniz sevinirim.

Bildiğim kadarıyla enerjin azalmış bende de olmuştu basit nefes egzersizleri ile düzeliyor biraz en basit olarak şunu deneyebilirsin, yere oturum ( ayaklarının altı yere basmıyacak şekilde ) dik bir vaziyette otur gözlerini kapat ve içinden 1den 4e sayana kadar nefes al, birden 2 ye kadar nefesini tut , birden 4 e sayana kadar nefesini bırak son olarak 1 den 4 e sayana kadar nefes alma bunu sürekli tekrarla aynı zamanda gözlerin kapalı olarak her nefes aldığında kırmızı veya mavi renk enerji aldığını düşün her nefes vermende enerjiyi içinde yaydığını düşün bunu 25-30 dk boyunca yapman yeterli olacaktır eğer ilk günler bu kadar uzun süre oturamıyorsan başta 5 dk ile başla her gecen gün 5 dk arttır süreyi.. Daha iyi sonuclar için meditasyon ile ilgili araştırmalar yapmanı öneririm..

bramblerose

Kayıtlı Üye
ben kaşığı biraz bükebiliyorum ama kağıdı kaşıktan daha az etkiliyorum bunun sebebi nedir acaba

reblck

Kayıtlı Üye
ben kaşığı biraz bükebiliyorum ama kağıdı kaşıktan daha az etkiliyorum bunun sebebi nedir acaba
Ben çok fazla bilgili değilim bu konuda bir süredir de ilgilenemiyorum 'ufulij' arkadaşımın sorunuyla bende karşılaşmıştım.. Ama herşey gene sende bitiyor ne kadar iyi imajine edersen ve çalışırsan başarılı olabilirsin bide inanman gerekiyor tabi

striker

Kayıtlı Üye
sorunlarınızı okudum , bence foton kuşağına giriyoruz, bu tür enerjiler ve yetenekleriniz,yerlerini başka, değişik yeteneklere bırakacağı için, yavas yavas bedeninizden azalmaya başlıyor , bir süre sonra yok olacak , kim bilir belkide birkaç yıl sonra bu sitede , şöyle konu açacağız
ben bir uçağı seyir halinde iken durduruyodum , şimdi ise sadece yavaşlatabiliyorum , neden acaba ?
diğer kişi ise ,bende dolunay başlangıcında , görünmez oluyorum :)

enc1907

Kayıtlı Üye
@striker olabilir dee aralığa daha var ya şimdiden ne ayrılması- :D