telekinezi gerçekmi

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar telekinezi gerçek mi? Sorma nedenim; ben yapıyorum olmuyor, psi whell bile olmuyor:smash::smash::smash::smash::smash::oops::oops::oops:

_Y$!_

Kayıtlı Üye
Yapabilen var mı bunu okuyanların arasında ? Nasıl yaptığını anlatabilir mi?

OneRepublic

Kayıtlı Üye
İstediğiniz sürece her şey mümkündür arkadaşlar. Sadece hiç yılmadan çalışmanız lazım. Sabır gerektiriyor. Ayrıca evet, gerçek sayın telekinezilevitasyon. Kolay gelsin. :)

demonic

Kayıtlı Üye
yapabilen var mı bunu okuyanların arasında ? nasıl yaptığını anlatabilir mi?

Ben kendimden söyleyeyim...var...yapmak için sabır gerekiyor,sizin duygularınızın aynısını bende yaşadım. Şu an kafanızın içinde acaba bu kadar kişi yalan mı söylüyor? Birisi birşey söylemiş herkes inanmış vb. düşünceler dolanıyor...Pekala ben size şunu söyliyeyim, başarmak istiyor musunuz? Evet mi? O halde her gün 30 dk psi welle bakın...Ellerinizi açın sadece kağıda bakın. Kendinizi kasmayın, olmuyor demeyin...Eğer her gün 30 dk dediğimi yaparsanız, en geç 1 haftada sonuç alacaksınız...

ULTOR

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Kardeşim siz levitasyon yaptığınızı iddia ediyordunuz, psişik yeteneklerde şimdi açtığınız konuya bakın. Teknik anlatımı yapmışsınız, tutarlı olun biraz kendiniz olun..

_Y$!_

Kayıtlı Üye
Ben kendimden söyleyeyim...var...yapmak için sabır gerekiyor,sizin duygularınızın aynısını bende yaşadım. Şu an kafanızın içinde acaba bu kadar kişi yalan mı söylüyor? Birisi birşey söylemiş herkes inanmış vb. düşünceler dolanıyor...Pekala ben size şunu söyliyeyim, başarmak istiyor musunuz? Evet mi? O halde her gün 30 dk psi welle bakın...Ellerinizi açın sadece kağıda bakın. Kendinizi kasmayın, olmuyor demeyin...Eğer her gün 30 dk dediğimi yaparsanız, en geç 1 haftada sonuç alacaksınız...

çok teşekkürler demonic

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
O konu hakkinda inanin hic bilgim yok.

Bu konu levitasyondur :)
telekinezilevitasyon ; Bir cismi levitasyonla uçurmak için cismin hafiflediğini giderek hissediyorsun ve cismi havalandırıyorsun,levitasyonun kökü budur.Forumda uygulamalarla nasıl yapacağın hakkında geniş bilgiler var.

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Bu konu levitasyondur :)
telekinezilevitasyon ; Bir cismi levitasyonla uçurmak için cismin hafiflediğini giderek hissediyorsun ve cismi havalandırıyorsun,levitasyonun kökü budur.Forumda uygulamalarla nasıl yapacağın hakkında geniş bilgiler var.

Denemedin ama biliyorsun. :)

YasinLY

Kayıtlı Üye
Şüphen olmasın kardeşim gerçek... ^^