telapatik aşk büyüsü yapan varmı ve sonuçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kralay

Kayıtlı Üye
arkadaşlar telapatik aşk büyüsü deniyorum 1 haftadır ama yapıpta sonuç almış varmı acama

aşk1

Banlı Kullanıcı
Büyü yaptığını söyleme!

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Pat diye telapatik aşk büyüsünden başlanmaz ki...

kralay

Kayıtlı Üye
nasıl başlıcaz peki kavgalı oldugum sevgilim için deniyorum mesela biri benim hakkımda konuştugu zaman kesinlikle kulaklarım çınlar metodu denedigim zaman çınlama oluyo ama etkisi ve süresini merak ediyorum bide adı büyü büyü ile alakası yok aslında telepatik olarak kandırma bana göre

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Telepati, imajinasyon yeteneği, duygu ve düşünceleri algılayabilme kapasitesi, kendi iç sesini ve dış sesleri susturup, algıma ve algılatma yeteneği. Önce telepati yapılması gerekir ki, telepati sırasında büyüsel enerjide kullanılabilsin.

Telepatiyi yapmayı başardıktan sonra, enerjileri görebilme ve yönlendirebilme (büyü şifa yeteneği) yapabilmek gerekiyor.

kişinin uygun olması, diğer kişin uygun olması gibi durumları zaten her hangi bir büyü yapmadan önce bildiğinizi varsamamız gerekir.

Büyücüyü profesör olarak düşünürsek telepatik büyücüyü ordinaryüs profesör olur.

kralay

Kayıtlı Üye
peki göz bagcıgı hakkında ne düşünüyorsunuz

insallahbirgünastral

Kayıtlı Üye
Telepatik Aşk büyüsünde Başarılıyımdır Ben İle Arkadaşım Ustayız Sormak istediğin Ne Varsa Sorabilirsn
Evet Sonuc Aldık Hemde Fazlasıyla :D Telepatı ile Bir Cok Şey yapılabilir Karşıdaki Kişinin Duygusunu Bile Hissedebilirsin ,Ruyasına girebilirsin
Şahsen Dediklerimin Hepsini yaptım
Teşekkürler. :)

kralay

Kayıtlı Üye
Telepatik Aşk büyüsünde Başarılıyımdır Ben İle Arkadaşım Ustayız Sormak istediğin Ne Varsa Sorabilirsn
Evet Sonuc Aldık Hemde Fazlasıyla :D Telepatı ile Bir Cok Şey yapılabilir Karşıdaki Kişinin Duygusunu Bile Hissedebilirsin ,Ruyasına girebilirsin
Şahsen Dediklerimin Hepsini yaptım
Teşekkürler. :)
eski sevgilimi tekrar geri döndürmek istiyorum mesela böle bişey deneyipta ne gibi sonuçlar aldın

Evil

Kayıtlı Üye
:) evet urumhatahayile katılıyorum sevgiler

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Aslında konu baslığı sıkıntılı olmuş olabilir. Büyü şeklinde değilde direk telepati yoluyla (tabi buda bir yetenek ve uzmanlık)cok sey basarılabilir. En azından karsıdakinin aklından cıkmamak basarılabilinir. Sanırım konuda anlatılmak istenende bu.

4

43887

bencede demir8333 arkadaşın dediği gibi sorunu sadece telapati yoluyla halledebilirsin başarılı olamazsan sevgili urumun göz majisi(zihin majisi) nide uygulayabilirsin basit bir uygulama araştır istersen...

kralay

Kayıtlı Üye
Şöyle söylüyeyim sevgilimle kavgalı bir şekilde ayrıldık ama ben tekrar barışmak istiyorum göz bagcıgı ile tekrar kendimi sevdirebilirmiyim deneyen ve sonuç alınmış başka yöntemde olabilir

lDerinSu

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Ben 1 yıl önce yapmıştım birine 1 hafta kadar uygulamıştım hala ilişkimiz sürüyor.

lDerinSu

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Öncelikle hakkımda ne düşündüğünü hissetmeye çalıştım kendimi sanki onun beynindeymişim gibi hissettim. Hissetiğime göre onun düşünceleri olumluydu.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Her sıkıştığımızda büyü'ye başvurmamak gerekir diye düşünüyorum
insanın biraz karşısındaine saygısı olmalı,mesela diyorsunuz ki kavgalı şekilde ayrıldık oturup bir düşünün benim neyime kızdıda ayrıldık (sana göre sevgilin haksız olsa bile ) oturup bunu düşünmek ona göre biraz hareket etmek lazım,öyle sanıyorum ki hiçbir sevgili kendisini anlamak için gayret eden kişiye red cevabı vermez çünki şu an içinde yaşadığımız dünyada kimse birbirini anlamaya çalışmıyor ve sen sevgilini anlamaya çalışırsan kimsede olmayan bir özelliği kendine kazandırmış olursun ve tercih sebebi olursun. Herşeyi büyü ile yapmayı bırakmalıyız.
Ayrıca telepatik aşk büyüsü yapabilmen için ( bu konulara hiç girmemiş birisi olduğunu varsayarak ) kendini çok ciddi bir şekilde eğitmen gerekiyor buda öyle bir kaç haftada olucak şey değildir
Öncelikle meditasyon yapmalısın veya meditasyona denk olan inancına uygun birşeyler yapmayı seçebilirsin
enerjini yükseltmelisin enerjini dengelemeyi ve enerjini yönlendirmeyi öğrenmelisin bunların hepsi uzun süreli ve programlı çalışma demektir
ve imajinasyon çalışmaları yapmalısın kademe kademe aşamaları olan bir çalışmadır bu
bir menfaate dayalı olarak telepatik aşk büyüsü yapmak isteyenler bukadar geniş çaplı bir çalışma aşamasına pek dayanamıyorlar
iyisimi sen yazımın birinci kısmında dediğim şeyi yap :)

birde osmanlı torununa bir sözüm var,yazılarından anlıyorum ki büyüye karşı birisisin ve büyü ile aşk olmaz demişsin büyü ile aşk olur kurandada buna işaret var işaretten çok açık açık söylüyor hatta bunu , büyü ile ölüyü diriltmek dışında herşey yapılabilir anlamadığım şey ise bir büyü sitesinde takılıyorsunuz ve büyü ile şu olmaz büyü ile bu olmaz diyorsunuz bence burada takılırken bir büyü sitesinde takıldığınızı unutmayın

kralay

Kayıtlı Üye
Her sıkıştığımızda büyü'ye başvurmamak gerekir diye düşünüyorum
insanın biraz karşısındaine saygısı olmalı,mesela diyorsunuz ki kavgalı şekilde ayrıldık oturup bir düşünün benim neyime kızdıda ayrıldık (sana göre sevgilin haksız olsa bile ) oturup bunu düşünmek ona göre biraz hareket etmek lazım,öyle sanıyorum ki hiçbir sevgili kendisini anlamak için gayret eden kişiye red cevabı vermez çünki şu an içinde yaşadığımız dünyada kimse birbirini anlamaya çalışmıyor ve sen sevgilini anlamaya çalışırsan kimsede olmayan bir özelliği kendine kazandırmış olursun ve tercih sebebi olursun. Herşeyi büyü ile yapmayı bırakmalıyız.
Ayrıca telepatik aşk büyüsü yapabilmen için ( bu konulara hiç girmemiş birisi olduğunu varsayarak ) kendini çok ciddi bir şekilde eğitmen gerekiyor buda öyle bir kaç haftada olucak şey değildir
Öncelikle meditasyon yapmalısın veya meditasyona denk olan inancına uygun birşeyler yapmayı seçebilirsin
enerjini yükseltmelisin enerjini dengelemeyi ve enerjini yönlendirmeyi öğrenmelisin bunların hepsi uzun süreli ve programlı çalışma demektir
ve imajinasyon çalışmaları yapmalısın kademe kademe aşamaları olan bir çalışmadır bu
bir menfaate dayalı olarak telepatik aşk büyüsü yapmak isteyenler bukadar geniş çaplı bir çalışma aşamasına pek dayanamıyorlar
iyisimi sen yazımın birinci kısmında dediğim şeyi yap :)

birde osmanlı torununa bir sözüm var,yazılarından anlıyorum ki büyüye karşı birisisin ve büyü ile aşk olmaz demişsin büyü ile aşk olur kurandada buna işaret var işaretten çok açık açık söylüyor hatta bunu , büyü ile ölüyü diriltmek dışında herşey yapılabilir anlamadığım şey ise bir büyü sitesinde takılıyorsunuz ve büyü ile şu olmaz büyü ile bu olmaz diyorsunuz bence burada takılırken bir büyü sitesinde takıldığınızı unutmayın

Tamam bazı konularda haklı olabilirsin ama bi insanın yerine başkasını koyamama durumu var çok sevmek gibi neyse şimdi enerjinin dışarı çıkma meselesi var göz bagcıgına git dedikten sonra meynimin içinden bişeyler çıkıp gidiyo göz bagcıgıyla arkasından şiddetli baş agrısı şimdi dogru yolda oldugumumu gösteriyo yardımcı olabilen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Okuduğum yazılarda şunu gördüm göz bağıcını yapmak kolay bir şey değil hatta usta büyücüler bile başaramıyormuş bunu sadece çok az kişi buna uğlaşabilmiş
sizin bunu başarabilmeniz için urumunda belirttiği gibi en üst kademedeki büyücü statüsüne erişmeniz lazım
normal bir büyücü bile yıllarını verirken bazen çok az yol katedebiliyorken siz burada bir kaç yazı ve bir kaç hayal etmeyle başarabileceğinize gerçekten inanıyormusunuz ?

ve sizin yazınızda belirttiğiniz bir insanın yerine koyamama çok sevme vs. şu an sadece sizin bahaneniz bence,yazımın ilk satırlarında yazdığım şeyleri uygulamaya çalışsanız emin olun şimdiye kadar sevgiliniz konusunda biraz yol katedebilmiştiniz
ama sizide anlıyorum büyü gibi bir şey varken insan neden uğraşsın ki dimi ? şükür ki büyü de bir parmak şıplatmayla çalışan bir şey değil
siz kendinizi ciddi eğitimden geçirmeden ( bir üstadın gözetiminde olmadan ) göz bağcını dilediğiniz kadar yapın bakmışınız sevgiliniz evlenmiş çoluk çocuğa karışmış
ama hala ortada bir göz bağcı olmadığını görüceksiniz
ben tekrar etmek istiyorum insan birisini seviyorsa öncelikle ona saygısı olmalı ben ona ne hata yaptım demeli onu benden ayıran ne gibi kelimeler etmiş hareketler yapmış olabilirim diyip sevgilinize kendinizi anlatın mücadele edin
ve gene belirtiyorum bu şu anda insanlar arasında kaybolmuş birşeydir bu ve sen bunu yaparsan tercih sebebi olursun
ama yok ben bununla uğraşamam ben zora gelmek istemiyom mücadele etmeden onun bana gelmesini istiyorum diyorsanız kolay gelsin diyorum ozaman size
ama şunuda unutmayın bir büyü ustasının gözetiminde en üst statüdeki bir büyücü konumuna uğlaşmadıkça bu göz bağcını başaramazsınız
üstatların yazılarını okumanızı öneririm
ama şunada dikkat edin siz göz bağcığı yapayım derken birisi sevdiğinizle ilgilenmeye başlarsa ozaman biraz geç olabilir mücadele etmek için.

kralay

Kayıtlı Üye
İyide şöle söyliyim pratiklerde bir arkadaşımın rüyasına girdim başka bi arkadaşımı arattırdım ama benim sordugum şey ugraşıpta başaran varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...