Tehditlerini gerçekleştiriyor.Artık rüyalarda geliyor

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Hoşnut olmam için bekar olmam yada hiç kimsenin zarar görmüyor olması gerekirdi. 1-2 tane gülücük atmakla durumdan hoşnut olduğum manası çıkmaz bence. Her şeye rağmen hayata küsmüyorum.Ben kalpten gitmiyorum.Çünkü bu tür konulara yabancı ve uzak değilim..Evet bakım derken urum ve yule`yi kast etmiştim zaten

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Seçilmiş kişisiniz olayı bence fantastik değil tamamen saçmalık...Nasıl bukadar emin olarak söylenir bu kişiye?Nasıl kafa karıştırılır?Kişiyi böyle şeyler söyleyerek yardımcı olmak yerine daha beter bir duruma soktuğunuzun farkına varın lütfen...

Sayın Urmiaa

Yazdıklarınızdan forumu pek fazla takip etmediğinizi anlıyorum. Konuyu açan arkadaşın profiline ve daha önce yazmış olduğu mesajlara tek tek bakmanızı tavsiye ederim.

Ben orda arkadaşımızın duymak istediği (bu benim düşüncem) şeyleri söyledim. Çünkü arkadaşımızın yazı dizisini heyecanla takip eden biri olarak, biz ne dersek diyelim arkadaşımızın fikrinin hiçbirşekilde değişmeyeceğini, kafasında oluşan düşüncelerin kalıplaşmış olduğunu ve değişime açık olmadığını biliyorum.

En basitinden arkadaşımız piskolojik bir rahatsızlığı olabileceğine milyonda birlik bir ihtimal bile olsa inanmıyor. Onuda gectim arkadasın yazı dizisinin bütününü birleştirip okursanız arada bazı noktaları fark edeceğinize eminim.

Son olarak ben o cümleleri gercek olduğu için, dalga gecmek için veya espri olsun diye yazmadım. Ben yazımda mesajımı verdim ve arkadaşta mesajımı almış zaten önemli olanda budur. Bu söylediklerimi yapıp konuyu ve mesajımı birdaha değerlendirirseniz sizinde neyi kastettiğimi anlayacağınıza eminim. İyi forumlar.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Sayın Urmiaa

Yazdıklarınızdan forumu pek fazla takip etmediğinizi anlıyorum. Konuyu açan arkadaşın profiline ve daha önce yazmış olduğu mesajlara tek tek bakmanızı tavsiye ederim.

Ben orda arkadaşımızın duymak istediği (bu benim düşüncem) şeyleri söyledim. Çünkü arkadaşımızın yazı dizisini heyecanla takip eden biri olarak, biz ne dersek diyelim arkadaşımızın fikrinin hiçbirşekilde değişmeyeceğini, kafasında oluşan düşüncelerin kalıplaşmış olduğunu ve değişime açık olmadığını biliyorum.

En basitinden arkadaşımız piskolojik bir rahatsızlığı olabileceğine milyonda birlik bir ihtimal bile olsa inanmıyor. Onuda gectim arkadasın yazı dizisinin bütününü birleştirip okursanız arada bazı noktaları fark edeceğinize eminim.

Son olarak ben o cümleleri gercek olduğu için, dalga gecmek için veya espri olsun diye yazmadım. Ben yazımda mesajımı verdim ve arkadaşta mesajımı almış zaten önemli olanda budur. Bu söylediklerimi yapıp konuyu ve mesajımı birdaha değerlendirirseniz sizinde neyi kastettiğimi anlayacağınıza eminim. İyi forumlar.

Sayın demir arkadaşım; psikolojik rahatsızlığı olan biri 30 undan sonra dışarıdan 1 lise ve 2 adet üniversiteyi bitiremez diye düşünüyorum.her insan gibi elbet benimde yaşadığım stresler,depresyonlar,bunalımlar vardır.Zira kendimi insanlardan aşağı görmüyorsam,yukarı görmüyorumdur.Bizim yolumuz; yaşça küçük birini kendimizden daha hayırlı görmektir çünkü yaşı itibarı ile daha az günah işlemiştir.Yine bizim yolumuz,yaşça büyük birinide daha hayırlı görmektir zira yaşı itibarı ile daha fazla ibadet iyilik etmiştir,ibadet etmiştir,faydalı olmuştur v.s. Onları söyleyerek beni pohpohladığınızı yada nefsimi okşadığınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz.Bir şeyden haz alacaksam,o şey yaşadığım şey olur,sağdan soldan duyduğum değil.Psikolojik rahatsızlık olduğuna şundan dolayı ihtimal vermiyorum; eğer öyle olsa sadece beni etkilerdi,etrafımdakileride değil.O paylaştıklarımı her sitede paylaşmıyorum.Burası tam yeri diye paylaştım.Nitekim bütün üyelerin anlayabileceğini sanıyordum ne varki sizin yorumları görünce yanıldığımı anladım.Sırf insanlarla dalga geçmek,tiye almak için yorum yapanlarda var.Aklı başında,işe yarar,yardımcı olabilecek bir fikri olan yazar,yoksa susar.Çünkü "Ya hayr söyle ya sus". Evliya olabilmek bir nimettir.Umarım soyumda sevgili bir kul vardır.ALLAH yolunda,ALLAH a ulaşmaya çalışan ve bunun için vesilelere yapışan bir kul olduğum doğru.Ama beni ezmek adına çok abartmış ve çok batmışsınız ne yazıkki.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Sayın JRValentin

Amacım asla ve asla ikili tartışmalara girmek değildir. Sadece Urmiaa ya cevaben konuyu detaylandırdım ama yanlış anladığınız bir iki nokta var müsadenizle o kısımlara açıklık getireyim. Öncelikle yazınızın son iki cümlesiyle zaten benim attığım mesajı teyit etmişsiniz.O kısımda bir sıkıntı yok.

Fakat kimseyi ezmek gibi bir düşüncem yok zaten haddim de değil. Ben sadece yazı dizinizin bende nasıl bir çağrışım yaptığını göstermek istedim ki bu kişisel düşüncemdir, ben bunu hissettim bir baskası baska birşey hissedebilir.

Sürekli birşeyler anlatıyorsunuz (bu gayet normal burda bir sıkıntı yok) ama beklentinizin ne olduğunu bir türlü söylemiyorsunuz. Size ilk baştan beri bakım yaptırmanız önerilmesine ragmen ve burda da uzman tabir edebileceğimiz arkadaşlarımız olmasına rağmen bu konuda bir girişiminiz oldumu merak ediyorum.

Ayrıca gecmişte ki yazılarınızda cevrenizde de bu konuda uzman kişilerin olduğunu defalarca ( hatta bırakın çevrenizi, kendizin bile uzman olduğunu) söylemenize ragmen hala aynı sorun etrafında dönüp durmanızı garipsemiyor değilim.

Sanki bu yazı dizinizin sonucunda ''arkadaşlar ''el almış biri'' ( Burda ne demek istediğimi anlamışsınızdır) tarafından sorunum çözüldü çok rahatladım ve bu tür sorunu olan arkadaşlara isterlerse yardımcı olabilirim'' gibi birşey diyecekmişsiniz gibi geliyor.

Yanılıyorsam kusuruma bakmayın. İyi forumlar.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Arkadaşın ben önceki konularını inceliyordum böyle konulara azda olsa tecrübeli biri anladığım kadarıyla ve imanı kuvvetli inşallah kötü günler son bulacaktır.

atasar

Kayıtlı Üye
selam konunun tamamını yorumları okumaya çalıştım bu işlerle ugraşan amacı para olmayan muhterem insanlar var amaç sadece allahın rızasını kazanmak 8 yıl önce böyle bir muhteremle münasebetim oldu sıkıntımı kısmen çözdü kısmen diyorum çünkü fiziki tacize ugruyordum bayan degilim erkekgim fizikiden kastım cinsi münasebet degil aslında nasıl anlatacagımı düşünüyorum şuan işinizi halledecek birini bulup sıkıntılarınızdan kurtulsanız dahi bu musubet sizden soraki çocuklarınıza geçecek allah yardım etsin

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Sayın JRValentin

Amacım asla ve asla ikili tartışmalara girmek değildir. Sadece Urmiaa ya cevaben konuyu detaylandırdım ama yanlış anladığınız bir iki nokta var müsadenizle o kısımlara açıklık getireyim. Öncelikle yazınızın son iki cümlesiyle zaten benim attığım mesajı teyit etmişsiniz.O kısımda bir sıkıntı yok.

Fakat kimseyi ezmek gibi bir düşüncem yok zaten haddim de değil. Ben sadece yazı dizinizin bende nasıl bir çağrışım yaptığını göstermek istedim ki bu kişisel düşüncemdir, ben bunu hissettim bir baskası baska birşey hissedebilir.

Sürekli birşeyler anlatıyorsunuz (bu gayet normal burda bir sıkıntı yok) ama beklentinizin ne olduğunu bir türlü söylemiyorsunuz. Size ilk baştan beri bakım yaptırmanız önerilmesine ragmen ve burda da uzman tabir edebileceğimiz arkadaşlarımız olmasına rağmen bu konuda bir girişiminiz oldumu merak ediyorum.

Ayrıca gecmişte ki yazılarınızda cevrenizde de bu konuda uzman kişilerin olduğunu defalarca ( hatta bırakın çevrenizi, kendizin bile uzman olduğunu) söylemenize ragmen hala aynı sorun etrafında dönüp durmanızı garipsemiyor değilim.

Sanki bu yazı dizinizin sonucunda ''arkadaşlar ''el almış biri'' ( Burda ne demek istediğimi anlamışsınızdır) tarafından sorunum çözüldü çok rahatladım ve bu tür sorunu olan arkadaşlara isterlerse yardımcı olabilirim'' gibi birşey diyecekmişsiniz gibi geliyor.

Yanılıyorsam kusuruma bakmayın. İyi forumlar.

Çevremdede araştırmalar yaptım evet doğru.kendim uzman olduğumu hiç bir zaman iddia etmedim.bu tür konulara yabancı değilim demek,uzmanım demek değildir.Elbette fikrinize saygı çerçevesi içinde olduğu müddetçe bende saygı duyuyorum.yule nin bakım konuları ile ilgilendiğini öğrendim hemen msj yazdım irtibata geçmeye çalıştım bu süreci başlatmak istiyorum ilk fırsatta.Derdim kimseye kendimi kanıtlamak değil,hem zaten farkındaysanız şu an mağdurları oynuyorum.Bu şekilde nefsime pay çıkarmam imkansız.Umarım dediğiniz gibi bu yazı dizimin sonunda "arkadaşlar bakımımı ve arınmamı yaptırdım kurtuldum,rahatladım" diyebilirim.Şu an gayem bu.Sizde kusura bakmayın.iyi forumlar.

Apollo11

Banlı Kullanıcı
İnneddine inddalla'el islam üzülme ALLLAH bizimledir.