tattoo olarak solomon talisman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eeemreee

Kayıtlı Üye
Merhaba. Ben greater key of solomon daki muhurler ile ilgileniyorum. O muhurlerden birini tattoo olarak üzerime yaptırsam uygun olur mu? Tılsımları uzerimizde tasimak lazim ama sonucta bircok olay var yasadigimiz. Tuvalet,cinsel ilişki gibi olaylarda tattoo olarak bulunmasi kötü bir sonuc dogurur mu? Yoksa gezegen gununde tattoo olarak sirtima veya gogus bolgeme sürekli tasimak icin yaptirabilir miyim? Internette arastirdigimda yapan kisileri gordum ama icim pek rahat etmedi. Yardimlarinizi bekliyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Solomon tılsımları çok ağırdır, ben kolyelerini taşırken bile uzun süre uyumlamasına katlanamıyorum. Hele ki size uygun olmayan bir şey seçerseniz, sonrasında sildirmek isteseniz bile iz kaldığı için geçmeyecektir. gümüşle uyumlu çalıştıkları için en uygunu gümüş kolye takmak.

eeemreee

Kayıtlı Üye
Hmm cok açıklayıcı oldu teşekkür ederim. Sanirim bir sekilde gümüş uzerine yaptirip daha az tasimaliyim. Peki gumuscunun kolyeyi hazirladigi zaman onemli mi? Yani nasıl uygulamaya sokmalıyız mührü?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben kendim işliyorum zaman çok önemli, kendiniz işleyecek durumda değilseniz, bu konuda çalışan cadılar var internette araştırıp bulunuz ve onlara yaptırınız, eğer bunuda yapamazsanız tılsımın zamanında yeniden kendiniz yapıyormuş gibi arındırma yaptıktan sonra kanınız ile mühürleyiniz.

ağaç, bakır, deri, doğal taş gibi başka malzemelere de işlenebilir, (kağıt olmaz) eğer gümüş zor gelirse kendiniz işlemek için bunlara işleyebilirsiniz.

eeemreee

Kayıtlı Üye
Cok teşekkürler sayın urum aydinlattiniz beni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...