Tarot Kartlarının Laneti

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
İlk mesajda anlatılan olaydaki kişi tarotlarını arkadaşına vermeseydi belki yine de felç geçirecek miydi acba?. Bu diğer olasılık gerçekleşmemiş olan. Bunu asla bilemeyeceğiz. Tesadüfi olabilir ya da kişi tarotlarını verdiği için kötü şeyler yaşayacağına inanmış belki bilinçdışı komut bile vermiş olabilir bu inançla.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
İlk mesajda anlatılan olaydaki kişi tarotlarını arkadaşına vermeseydi belki yine de felç geçirecek miydi acba?. Bu diğer olasılık gerçekleşmemiş olan. Bunu asla bilemeyeceğiz. Tesadüfi olabilir ya da kişi tarotlarını verdiği için kötü şeyler yaşayacağına inanmış belki bilinçdışı komut bile vermiş olabilir bu inançla.

Tabi buna çok inandığı için de olabilir, kimbilir...

janet

Kayıtlı Üye
Öyle bir lanet yoktur. Tarot kartları nedir, nerden gelmiştir ve içeriği nedir araştırmanızı öneririm. Vaktim olduğunda daha geniş bilgi yazmaya çalışacağım.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Öyle bir lanet yoktur. Tarot kartları nedir, nerden gelmiştir ve içeriği nedir araştırmanızı öneririm. Vaktim olduğunda daha geniş bilgi yazmaya çalışacağım.

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz sonuçda kağıtlarla gelecekden planlar söyleniyor.. neden olmasın eğer yoksada bir kaynak belirtin?

janet

Kayıtlı Üye
Vaktim olduğunda yazacağımı söyledim. Ben emin olmadığım şeyler konusunda fikir yürütmem, üstük körü bilgiyle de yorum yazmam, sayın theJoker. Tarot bir defa fal değildir zaten, türkler fal olduğunu iddia eder. Gelecekten de haber vermez, analiz yöntemidir. Yol göstericidir. Ben uygun vakit bulup yazana kadar araştırmanızı öneririm, önce çingenelerin geçmişinden başlayabilirsiniz.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Başına hemen gelicek diye bir kaide yokki bu zaman alır.

Maksimum ne kadar bir zaman alır sizce? Ya da başımıza birşey geldiğinde bunun kartların laneti olduğu kanısına nasıl varabiliriz?

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz sonuçda kağıtlarla gelecekden planlar söyleniyor.. neden olmasın eğer yoksada bir kaynak belirtin?

Sizin kaynağınız nedir sayın thejoker ?

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Ben bir kaynak belirtmedim ama emin olamazsınız lanetli olmadığı konusunda
Kararsızım..

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Biz arkadaş ortamında birbirimizin kartlarını kullanıyoruz zaman zaman... İkincisi ben bunun eğitimini Türkiyenin sayılı isimlerinden birinden aldım ki bunu kendisi bile yapıyor...
Bu yanlış bir düşünce. Beklersek Janet açıklamasını yapacak ayrıca :)
Ve Sevgili Janet'ın da dediği gibi Tarot fal değil bir tür bilinçaltı çalışmasıdır. Bu bakımdan ciddiye alınmalı ve herkese baktırılmamalıdır.

hayaL-5461

Kayıtlı Üye
ben cok kez tarot falı baktrdm ama hıcrı tutmadı bnde yani olmadı dedıklerı

kipooo

Banlı Kullanıcı
öyle bir şey olmuyor ben herkese verdim kartlarımı buna paylaşmakta denir ve evet başka biri dokunursa enerjisi değişebilir

benmuneccim

Kayıtlı Üye
tarot kartlarının laneti değil enerjileri vardır arkadaşlar. siz fal baktıkça sizin enerjiniz onlara geçer ve kartlar üzerinde enerji birikmesi olur. eğer kartlarınıza başka biri el sürerse, kartların tüm enerjisi sıfırlanır onlara tekrar enerji doldurmak sizi yorar ve bu yorgunluktan kaynaklanan bir takım sağlık problemleri oluşabilir. benim kehanet kitabımda bu şekilde yazıyordu aynen böyle tarot kartları sizi lanetlemez yorar ama siz onlara onlar size alıştıktan sonra hiçbir şekilde problem kalmayacaktır. başkalarının eline vermemeniz sizin yorulmamanız açısından iyidir, sağlıcakla.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Kehanet kitabınızın adı nedir?
Kitap almayı düşünüyorumda karar veremiyorum doğru yorumları olan bir kitapsa ismini verebilir misiniz?

canmert196

Kayıtlı Üye
Kehanet kitabınızın adı nedir?
Kitap almayı düşünüyorumda karar veremiyorum doğru yorumları olan bir kitapsa ismini verebilir misiniz?

almayin tavsiye etmem yapmaniz gereken zihni sakinlestirin mutlu bir stressiz bir gun sonunda kartlarinizi tek tek elinize alin ve konusun onlardan sirlarini size soylemelerini isteyin iclerini acmasini isteyin o zmn dogru fal bakabilirsiniz :) umarim gerceklestirirsiniz sevgi ve isikla kalin :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Konuşuyorum ama cevap vermiyorlar :D
Cidden önce bir anlamam lazım kartların anlamlarını kendi kendime anlayamam :)

canmert196

Kayıtlı Üye
peki soyle yapsaniz kartlarin resimini anlatir betimlemistir bilgi olarak verilir kart i alirken yaninda kucuk kitapcik seklinde o betimlemeyi okuyarak yorumlasaniz :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
O kitapçık zaten beni delirtti. Onu nasıl kitapçık diye yanına koymuşlar hala inanamıyorum :)

canmert196

Kayıtlı Üye
tarot kartlarini icin kitapcikdan istiyorsaniz bilgiyi cikar karti bana mesajla yazin ben size kitapciktaki anlamini yaziyim forumda kurallarina uygunsa boyle yapalim taratma e book halinde koymayi falan bilmiyorum :(

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Yasak olup olmadığını bilmiyorum mod.lara sorup öyle yapalım yasak değilse:)
Düşünmeniz bile yetti aslında teşekkürler :)