Tarot falı: Başlangıç

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Yeni tarot kartlarımı arındırmak için adaçayı tütsüsü bulamadım. Gezmediğim alışveriş merkezi, aktar kalmadı :( Başka bir tütsü kullanabilir miyim?

elfkonza

Kayıtlı Üye
22 kartlık yeni bir deste aldım.Jilatinli destenin içerisinden,kartların ne anlama geldiğni açıklayan her hangi bir bilgi çıkmadı."Hiç bir destenin içerisinde yokmuş".dendi.
Ziyanı yok...
İnternetten 22 adet kartın anlamlarını indiridim.
Sadece anlamlarını anlamaya çalışıyorum.Ve bunu ev ödevi gibi sık sık tekrar ediyorum.
Şu ana kadar hiç bir açılımı denemedim ve açmadım.
Bu işin bu kadar zor olduğunu ve kartları elime aldığımda fark ettim.
Anlaşılan daha çok fırınların önünden geçeceğim.

Simirna407

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır kahve falı bakıyorum.tarot falına başlamak istiyodum birisinden kartların hediye gelmesinin daha iyi olacağını duymuştum.tesadüfen bir arkadaşım hediye olarak tarot destesi almış.yalnız şöyle bi sorun var ; kartların içinden tılsım kraliçesi yerine bir tane daha tılsım kralı çıktı.kartların her birinin ayrı karakterde olduğunu biliyorum fakat tılsım kraliçesini edinebilme şansım yok. bu durumda ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz ?

Katarina

Kayıtlı Üye
Eğer site kurallarına aykırı bir durum söz konusu olmaz ise;size tarot kartlarımı hediye edebilirim.Tam destedir.

Tarot bakmayı bıraktığım için ya hediye edeceğim ya da farklı tür de yok edeceğim.

Sevgiyle kalın...

Simirna407

Kayıtlı Üye
Daha önce burada ''tarot kartlarının laneti'' adlı bir forum okumuştum,kendi kartlarını bir başkasına fal bakması için verirsen başına kötü şeyler gelebileceği yazıyordu.Bir de bu şekilde kartların enerjileri nasıl olur yani bi sorun olur mu fal bakarken ?Eğer herhangi bi sorun olmayacaksa ve site krallarına aykırı değilse çok isterim.

Katarina

Kayıtlı Üye
Daha önce burada ''tarot kartlarının laneti'' adlı bir forum okumuştum,kendi kartlarını bir başkasına fal bakması için verirsen başına kötü şeyler gelebileceği yazıyordu.Bir de bu şekilde kartların enerjileri nasıl olur yani bi sorun olur mu fal bakarken ?Eğer herhangi bi sorun olmayacaksa ve site krallarına aykırı değilse çok isterim.

Tarot falına bakmayı bırakan kişi;kartları bir başkasına hediye eder.Bakmayı bu şekilde bırakırsınız.

Okuduğunuz yazı doğrudur.Fakat; sizin bahsettiğiniz bir kerelik bakımdır.Daha sonrasında o kağıtlarla siz bakım yapamazsınız.

Bu konuyu sevgili modlarımızla konuştum en son kararı sayın Urum vericek :) Bende cevap bekliyorum.

Sevgiyle kalın..

Simirna407

Kayıtlı Üye
Peki kartların enerjileri açısından sorun teşkil eder mi?

Katarina

Kayıtlı Üye
Adaçayı ile negatif enerjilerden arındırabilirsiniz.

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
kartlarım beni kendisi çağırdı =) ben seçemedim , benim sürekli kullandığım kelt haçı açılımı en güzeli bence =)