Takıntı Rahatsızlığı Olanlar İçin Esma Zikiri

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Takıntı rahatsızlığı olan kişi Aşağıdaki esmayı her gün (24) defa okumaya devam ederse Allah teala o kişinin batınlarını temizler,her türlü şeytani kötü düşüncelerden halas eder.Gam keder ve afetlerden emin olurlar.

“Ya vahidül baki evvelü külli şey’in ve ahirahü”

____Alinti

özözöz

Kayıtlı Üye
Ah. Süper hiç böyle bir şey araştırmamıştım ama bununla kendimi biraz sakinleştirebilirim bu zor günlerde sanırım. İyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş diye boşa dememişler. Okuyacağım teşekkürler.

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Ah. Süper hiç böyle bir şey araştırmamıştım ama bununla kendimi biraz sakinleştirebilirim bu zor günlerde sanırım. İyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş diye boşa dememişler. Okuyacağım teşekkürler.
Biiznillah ne takintiniz,sikintiniz varsa duzelir.

La-edri

Kayıtlı Üye
..ama, duanin türkce manasini bilmek ve hakkinda fikir edinmek ile sonuc alirsiniz, iceregini bilmediginiz cümleler kimseye ciddi boyutta fayda etmez.

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Vahid tek olup ortağı benzeri olmayan demek,Baki ismi

önsezileri güçlü, algılaması yüksek, mantıklı, başarılı, unvan sahibi olma potansiyeli olan, hassas, duygusal bir kişilik enerjisi verir.

dexter

Elit Üye
Sevgili Lyusifer;
Standart yazı rengi kullanmanız gerekmektedir. Sitemizin teması siyah renk olduğundan yazdıklarınız okunmamaktadır.

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Şeyh'ül Ekber Muhyiddin-i İbnü'l Arabi (k.s.)) Hazretleri buyurur ki:
Bir kimseyi kötü düşünceler ve hayaletler istilâ etse; bu ület sebebiyle düşünce ve
hayretle kalıp bir amele (işe) mübaşeret ve din ve dünya işleri ile iştigal edemeyip
hâli perişan olsa; malihulya (hayal kurma, olmıyacak şeyler arzulama, kötü kötü
düşüncelerde bulunma) ve delilikle karşı karşıya bulunsa; bu illetden kurtulmak için
bütün vakitlerde bu ism-i şerifi çok çok okusa; Allah'ın izniyle o dertlerden uzak
olur.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Neler yaptım ancak kurtulamıyorum takıntımdan :( geçmişimden kalan bir şey ve aşamıyorum

azdaka

Kayıtlı Üye
Umarım gerçekten kurtarır beni şu anlamsız takıntılarımdan :)