Sürekli aksilik

Ciel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yaklaşık 5 senedir sürekli aksilikler geliyor başımıza ve burda anlatamayacagım derecede ailecek kötü olaylar yaşadık ve ben de sürekli huzursuzum nerde olsam mutsuzluktan geberiyorum kardeşimde öyle ailecek sürekli huzursusuz ve hemen hemen etrafımızda kimse kalmadı desem yalan olmaz bir hocaya gitmeden de büyü olup olmadgını anlamam mümkün mü acaba? Evet insan yaşadıklarından da böyle olabilir ama bi insanda ailecek birden bire nasıl hersey tepetaklak olur anlayamıyorum

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Maalesef her şey birden tepetaklak olabiliyor. Benim ailemin başına da bir bela geldi. Maddi durumumuz, aile içi dayanışmamız ve aramızdaki sevgi bitti. 8 yıldır düzeltmeye çalışıyoruz aramızdaki olumsuzlukları daha yeni yeni düzelebildik. Olumsuzlara neden olan kişiyi bulup düzeltmek gerek, şahsen bu kişi babam olsa bile bana kalsa aileden uzaklaştırırdım ve düşman olurdum ancak dünya tatlısı 2 yeğenim sayesinde aramızdaki bağları sağlamlaşması için elimden geleni yaptım bunca yıl.

Hayat bazen gerçek bir tokat atıyor ve her açıdan toplaması cidden uzun yıllar sürüyor. Aileniz içindeki sevgiyi ve güveni kaybetmediğiniz sürece bir sorunda hala ailenizin yanında olabildiğiniz sürece düzelmeye ufak ufak yaklaşıyorsunuz endişelenmeyin. Sabredin.

Büyü gibi bir şeyden ciddi ciddi şüphe içerisindeyseniz Sayın yule'ye bakım için mesaj atabilirsiniz.

Ciel

Kayıtlı Üye
Cevabınız için teşekkür ederim ? aile bağları çok kuvvetli bizde zaten şöyle ki annem ve babam her zaman sorunluydular zaman geçti iyice düşman oldular. Fakat çevremizdeki insanlarda gerek iftira olsun ya da kıskanç insanlarıda bilirsin bi şekilde belli eder kendni sende ona göre mesafe koyarsın. Neyse sonuç olarak etrafımızda komsumuz dahi kalmadı ki senelerdr tanıyoruz birbirmizi. Ben de oldukca sosyal dışadönük biriyken şuan insanlardan kaçıyorum sürekli sinirliyim kendme uğraş yaratıyorum biraz olsun normale dönmek için ama sanırım başaramıyorum

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Evet biz de 3 şehir 4 mahalle değiştik. Ben üniversiteye başlayınca kurtuldum bu düzenden kendimi toparlayabildim. Sizin için de çözüm biraz uzaklaşmak ve tek yaşamak olabilir. Aileniz size zararsa onların yanında durarak onlara yardım edemezsiniz. Ettiğinizi sanarsınız ancak kendinizi parçalamış olduğunuz için pek de başarılı bir yardım sayılmaz. Anne ve babanızın ilişkisi sağlam değilse aile psikologuna gitmeyi deneyebilirler. Etkili çözümleri oluyor ancak Türk ailelerini bu konuya ikna etmek zor. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Ciel

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler umarım sizinde herşey gönlünüzce olur. Konu dışı olucak biraz ama çocukluğumdan beri rüyalarımda bazen çarpıldığımı görürüm bazende birinden örnek verym kısaca babamı görüyorum bir kapıda bana birşeyler anlatıyor kapının yanında babamın aynısından var ama o cinmiş o babamı taklit ettikçe ben nefes alamadım ve çarpıldığımı gördüm bu tarz şeyler görüyordum bazende bu tarz rüyalarda önce bu sekilde korkunç şeyler görüp en sonunda kendmi uyurken görüyordum odayı herşeyi ve uyanıyordum bunun sebebi ne olabilir?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Musallat olabilir çocukluktan beri olduğuna göre anne yada babanıza bir şey yapılmış bu da sizi etkiliyor olabilir. İyi bir bakımla öğrenebilirsiniz durumu.

Ü

Üye silindi 58480

Hicbirsey boşu boşuna olmaz. Özellikle de mutsuzluk asla ve asla onu açığa çıkaracak tohumlar ekilmeden sarmaşık gibi elinizi belinizi sarıp sarmalamaz. Kendinizi sorgulayın.

İşin aslı mutsuzluk ileri safhalara geldiğinde bile kişi hazları tüketmek ile meşgulse bunu anlamaz. Bir hazdan sonra başka bir hazza geçer. Yüzleşin.

Büyüye yormayın. Büyü bile yapılmış olsa birilerinin hakkını yemiş olmalısınız. Ha dedin mi büyü yapılmaz insana. Büyü genellikle çaresiz bırakılan insanların son ve en etkili mermisidir. Yöntemleri yanlış olsa da alacaklı olduklarına inanmis insanlardir. Yani büyü de olsa neden size büyü yapılmış olsun?

Bir büyü furyasıdır gidiyor. Forumdaki büyü isteyen arkadaşlardan ben haksız olan ve sırf saf kötülük için büyü talep eden görmedim. Bunlar mağduriyet yaşamış insanlar. Kendinizi sorgulayın. Büyüyü kaldırabilirsiniz aradan. Ama hakedisinizin hesabını yüzleşmeden veremezsiniz.

Ciel

Kayıtlı Üye
Ben zaten bize büyü yaptılar bunlar oldu demedim sorumda da belirttim yaşanılanlardan dolayı böyle hissetmem normal demek istedim. Empati yeteneğim oldukca üst seviyededir birini eleştirmeden kendmi sorgularım her zaman yapmaya çalışırım. Ben kesinlikle büyü var demiyorum ama acaba mı diye düşündüm