Succubus nasıl çağrılır?

Ozlemoz

Kayıtlı Üye
Çağırma sebebin az çok belli.gelirse senide rahat bırakmaz sabah Seni yatakta yanmis bir şekilde bulur artık ailen.

Ozlemoz

Kayıtlı Üye
? Ben bir ara takmıştım kafama paimon u görmeyi çok istiyorum diye davet nasıl yapılır vs araştırırken medyum arkadaşımla sohbet ederken bahsettim.bana dediği aklını başina topla gelirler bir güzel o dediginiz varya ondan yaparlar sonrada yatağinda seni yakar giderler.korktum açıkçası.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Daha önce çağırmıştınız diye biliyorum bence bu varlıkları çekmek için etrafına şehvetli enerji yayman ve çıplak olman yeterli ama sana tavsiye olarak bunlarla uğraşma fanteziler ve sapkınlık sonu gelmeyen bir çukurdur zevklerinize uyarak bir yere gelemeyeceğinizi fark edersiniz umarım çünkü fark etmeseniz bile evren size sürekli fark ettirmeye çalışacaktır

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Daha önce çağırmıştınız diye biliyorum bence bu varlıkları çekmek için etrafına şehvetli enerji yayman ve çıplak olman yeterli ama sana tavsiye olarak bunlarla uğraşma fanteziler ve sapkınlık sonu gelmeyen bir çukurdur zevklerinize uyarak bir yere gelemeyeceğinizi fark edersiniz umarım çünkü fark etmeseniz bile evren size sürekli fark ettirmeye çalışacaktır
Fiziksel olarak görünüp şey mi yapıyorlar yoksa ruhsal olarak mı ?

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Forumda iyicene saçma konular çıkmaya başladı son dönemde.

• Beğendim
Tepkiler: dgo

dhardhar

Kayıtlı Üye
Fazla film izleye izleye toplum cinneti gecirir hale geldik. Succubus candir. Boyle guzel black metal muzikler hosuma gidiyor.

Quadice

Kayıtlı Üye
Eski mısır söylentileri ve gerçekleri arasında kalmış güzel kardeşim. Böyle işler için bu yazıları yazan elinin büyük bir işlevi var bilirsin :). Hakikatten şaşmamanı ve bu olaylar için bu tür işlere girmemeni gönülden tavsiye ederim :)