Sübyan??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bir aile dostumun kızı dördüncü çocuğunu düşürdü. Daha çok genç ve bu yüzden çekmediği kalmadı. Hocalar sende sübyan var diyorlar. Bu tam olarak ne demek ve tedavi için ne gerekiyor? Yardım edenlere şimdiden teşekkür ediyorum...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
O kişin ya vajinasında ya da biliç altında bir sorun var demektir. sübyanlık inancı bebek bir cinin kişiyi anne kabul etmesi yüzünden gerçek çocuk olmayacağına dair bir inançtır ve bu inanç gerçek değildir.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
O kişin ya vajinasında ya da biliç altında bir sorun var demektir. sübyanlık inancı bebek bir cinin kişiyi anne kabul etmesi yüzünden gerçek çocuk olmayacağına dair bir inançtır ve bu inanç gerçek değildir.

Teşekkürler öncelikle ama iş bu kadar basit değil. Dediğiniz gibi olsaydı buna tıbben bir teşhis konulabilirdi bence. Doktorlar hiçbir açıklama yapamıyor...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
O zaman bilinçaltında çocuk doğurmak ile ilgili yanlış bir kod var o temizlenecek. ilk kez bu vaka ile karşılaşmıyorum merak etmeyin, hipnoz ile bu tür sorun yaşayan kişilerin bilinçatında garip kodlar olabiliyor ve temizliyorum çocuk sahibi oluyorlar. Kendinizi bu tür yanlış bilgilere inanmaya adapte etmeyin, sübyan diye bir şey yoktur.

canmert196

Kayıtlı Üye
bide su acıdan bakmak lazım kısının rahmı bebegı tasıyabılcek durumda kalınlıkta olmayabilir.Kromozonlarda ayrılamama gıbı sorunlarda olabılır hocadan once doktora gidilmeli.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
bide su acıdan bakmak lazım kısının rahmı bebegı tasıyabılcek durumda kalınlıkta olmayabilir.Kromozonlarda ayrılamama gıbı sorunlarda olabılır hocadan once doktora gidilmeli.

Doktora gitmeden hocaya gitmedi, gitmez de zaten. Tibben bir care bulunamadigi icin sizinle paylastim.

bluecat

Kayıtlı Üye
Düşen bebeklerde kromozom anomalisi var mı? Bunlar kontrol edildi mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...