Karabasan mı büyü mü?

mısra

Kayıtlı Üye
Benim bundan 1 buçuk 2 sene öncesine kadar güzel giden bi ilişkim vardı, daha sonra sevgilimin eski sevgilileri ilişkimize mudahele etmeye başladı yıprandık ara verdik o sırada onun hayatına gelip geçici gözüyle baktığım bi başkası girdi kız beni rahatsız etmeye başladı ve daha sonrasında sevgilimle aram çok daha kötüleşti bana tahammül edememeye başladı, ama beni dışarda gördüğünde üstüme yürüyodu ne işin var diye ama bi anda değişip nefrette kusuyodu bunlar böyle ilerlerken oda bana çirkin gözükmeye başladı anılarımız aklıma gelince yüzüm gülüyodu ama karşılastığımızda sanki yüzünden naletlik akıyodu bigün uyandıktan bi kaç saat sonrasında kahvaltı dahi etmemişken boğazımda bişey var gibiydi boğazımı temizlemeye çalışırken morardım ve boğazımdan bi parmaktan biraz daha kısa deri bi ip çıktı, önemsemedim attım. bununla beraber uzun aralıklarla bana geceleri karabasan basmaya başladı ve eski sevgilimle yeni sevgilisi(bahsettiğim kız) evlendi. evlendikten sonra giderek bu basmalar çoğaldı ve ne zaman uyurken eski sevgilimi düşünsem karabasan hala kesinlikle geliyo. ama bununla kalmadı tabi ki. evde sadece ablam varken duşa girdim ve ablamın bana seslendiğini duydum efendim diye cevap verdim o bana cevap vermedi çıktıktan sonra neden seslendinde cevap vermedin diye sordum ben seslenmedim dedi, o seslenmeden sonra herşey çok çok farklı yol almaya başladı çoğu kişi cevap vermemen lazımdı dedi:S herşeyden önce paranoyaklastım ve korkutmaya başladılar beni. bazı geceler evet karabasan geliyo ama bazı geceler sevdiğim güvendiğim insanlar karşımda oluyo. ben abime taparım mesela bi gece odamın kapısında abim vardı kapıyı tıklatıyodu annemle aynı odada kalıyoruz annemi uyandırmaya calışıyo sandım ilk önce bişey demedim ama uykumdan bildiğiniz uyandım rahatsız olmaya başladım abi yeter dedim ama durmadı anneme seslendim anne kalk hadi diye annem uyandı anne abim seni uyandırmaya çalışıyo kalk yeter dedim kızım abin yok orda dedi, buna benzer daha çok şey yaşadım hatırlamak dahi istemiyorum tokat yedim, ameliyat oldum hastanede yatarken kafama bildiğiniz bolyaz yedim hatırladıkça kafam hala acır. bi hocaya gittim şeytan var dedi, bi hocaya gittim köpek cini var dedi, bitanesi büyü var dedi, biri benlik değil doktorluksun dedi bende kendimden süphe etmeye başladım artık acaba kafayı mı yiyorum diye tek uyuyamıyorum mesela. acaba diyorum eski sevgilimin şimdi ki, karısı mı bana zamanında büyü yapmıştıda onun mu etkisi çünkü hayatıma giren insanlarlada yapamıyorum, biriyle çıkmaya başladım normalde sabahın köründe uyanan adam buluşucağımız gün kış uykusuna yatmış gibi yattı gece uyandı, başkasını hayatıma aldım bütün gün konuştuğumuz halde buluşucağımızı unuttu o sorunu aştık devam ettik ama ben dengesizleştım artık oda dengesizleşti birbirimizi sevmemize rağmen yapamıyoruz çünkü değişiyoruz bana ne oluyo bilen varsa yada benzer bişey yaşayan ne olur akıl versin tavsiye versin. ramazan ayı boyunca kuran okudum namaz kıldım namazı kılıp kuranı okuyana kadar külçe gibi oluyorum gözlerim bulanıyo okuduktan sonrada rahatlıyorum. bi ara insanların akıllarından geçeni okuyodum diyebilirim gözüne bakıp tak tak söylüyodum arkadaşlarım hala dalga geçer çakraların açık senin diye. bi aile dostumuzun nefesi kuvvetlidir ona okuttum kendimi beni okudu gitte bi yüzünü yıka gel dedi yerimden kalkmamla dükkanımızdaki bütün yanan yanmayan ampüller patladı ertesi gün elektrikçi çağırdık annemde ümmü sübyan varmış onun mu etkisi ne bu ne olur yardım edinnn. şimdiden teşekkür ederim. iyi bayramlar

aşk1

Banlı Kullanıcı
ben gerçekten anlayamıyorum olmadık sesler duyup olmadık şeyler görüpte hiç psikolojik destek almayan insanı anlamıyorum bunlar eften püften boşverilcek şeylerde değil. doktordan çekiniliyorsa korkmayın sizin doktora gittiğinizi siz söylemedikçe kimseler bilemez.
herneyse banyodayken ablamın bana seslendiğini duymuştum seslendim ama cevap vermedi demişsiniz bu herkesin başına gelebilir arada bize seslenildiğini sanmıyor değiliz. iplik konusuna gelince yiyeceklerin şuan içinden her şey çıkabiliyor yediklerimize dikkat etmezsek. ama tabi iplikli yedirme büyüsü olabilir mi derseniz neden olmasın olucaktır çünkü doğaçlama yapılıyor büyüler doğaçlamada her şekil her şey her malzeme olucağı için ipli yedirmeli büyü olabilir ama olamaz ya da olmuş bilemeyiz şuan. abinizin odada iken olması anında yatıyormuşsunuz acaba tam olarak uyanık mıydınız? uyanık olduğunuzu nerden bilebilirsiniz o an uyanıp annenizi uyandırmış olmayasınız. büyü olup olmadığını urum ve yuleden sorup yardım alabilirsiniz bi öğrenin bakalım var mı yok mu büyü. büyü yoksa varlıklarla bağlantınız mı var ya da psikolojik diye açıklanması lazım durumunuzun. geçmiş olsun.