Şuan Yaşadığım ? Durum

canmert196

Kayıtlı Üye
bende diger arkadaslara katiliyorum bu bir gecis donemi oldugunu dusunuyorum bunu daha kolay asmak icin sifa calismalarina katilin hayvansal (et gibi gidalar peynir yiyin )gidalardan uzak durun bu sinirizi azaltcak ve kontrol sizde olcaktir.farkindaliginizi artirmaniz gerek meditasyon yapmaya baslayin medatif durumlarda kalmaya calisin ve sn.urum un hazirladigi hipnomeditasyon mp3 leriyle cakralarinizi duzenleyin gerekli gordukce haftada 1 yapin ama mutlaka :) sevgi ve isikla kalin :)

fthbl

Kayıtlı Üye
Benim sorunum da son dönemlerde yaşamaya başladığım "uykusuzluk".Son 3 gündür hiç uyumadım desem abartmış olmam.Sadece dün gece 03 gibi biraz dalar gibi oldum.Konuşmaları anlayamıyorum,sadece algılamalarım oluyor.Gözlerimde karartılar olmaya başladı,nabzım hızlandı,son 2 gündür çok kötü hissediyorum ama sanırım birazdan aktarlar kapanmadan gidip bişeyler alacağım.Uyumak istiyorum..
Uyku için güzel bir tavsiyem var.Kırmızı pancar suyu için,bir çok faydasının yanında tansiyonu düşürür uyku da getirir.Ben mesela 3 gündür kırmızı pancar suyu içiyorum normalde 5-6 saat uyuyan bir insanım bugün nerdeyse 10 saat uyudum.
Yapılışı:1 litre suyu kaynat içine 250 gr kadar kırmızı pancar doğra.3 dakika kaynat suyunu gün boyu aç karnına iç.

hasan06

Kayıtlı Üye
blcknghtmr bu anlattığın olay hem korkunç hemde ürkütücü , sanırım bir büyünün etkisindesiniz yemek yememe bilinç yerinde ama zihin ve beden kontrolünün sizin elinizde olmama gibi, ruh daralması , sonradan pişman olacağınız şey yapma mesela sık sık kavga etme yada yüksek sesle konuşma akabinde ayyy ben neden annemin kalbini kırdım gibi düşüncelere kapılma , Evinizde sebebi yokken ve anlam veremediğiniz iç huzursuzluk ve sıkıntı varsa
eşinizle son zamanlarda anlaşamıyorsanız ve sanki hiç tanımadığı bir insan davrandığı gibi davranıyorsa boyutu ve bunun normal olduğunu sanıyorsa hatalarını Dile getirdiğinizde kabullenmiyor ve ortak Eleştiri yapamıyorsanız yada ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz, kendinizi tanıyamaz durumda olmanız, gece artarak devam eden sıçrayarak uyanmalar, korkunç rüyalar görerek kabuslar oluşması rüyalarınızda sık sık kedi, köpek gibi hayvanları görmeniz, kalp ya da midenizle ilgili rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmeniz gibi.Aşırı yorgunluk, ensenizde ağrılar, saçlarınızda elektriklenmeler olması, gözlerdeki ağrılar, gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak, ayak tabanlarınızın yanma halleri büyü belirtileridir.

hasan06

Kayıtlı Üye
evlimisin nişanlımısın filan bilmediğim için genel bir yorum yaptım.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
uzun süré girémédim foruma, öncéliklé sizléri çok özlédiğimi fark éttim. Yaşadığım sorunlar kéndini çok daha başka bir soruna bıraktı. né olacağı varsa olsun diyorum şuan :)

hasan06

Kayıtlı Üye
uzun süré girémédim foruma, öncéliklé sizléri çok özlédiğimi fark éttim. Yaşadığım sorunlar kéndini çok daha başka bir soruna bıraktı. né olacağı varsa olsun diyorum şuan :)

bizde seni özledik :) yalan yok mabete girdiğim zaman gözümün aradığı isimlerdensin :)

bendekiben

Elit Üye

Sorunsuz yaşam varmıdır?En sorunsuzu bile "tırnağım kırıldı şimdi ne yapacağım" diyenlerdir.İnsanoğlu nankör ve hayat belirsiz olduğu sürece kafaya takacak herzaman bir sorunumuz olacaktır.Önemli olan kafaya takılacak ve takılmayacakları süzgeçten geçirip hayata daha olumlu bakabilmek.Olmaz ise olmazların dışında nefsimize dur deyip nefesimizi devam ettirebilmek.