Şu Türkçe Rüzgar Duasını Latinceye Çevirirmisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fur7141

Kayıtlı Üye
Merhaba esselamun aleyküm arkadaşlar Özellikle çevirisi iyi olan arkadaşlar Arapçaya ve Latince'ye çevirip verebilir misiniz?
Birde tüm bu duayı bir isme veya mantraya çevirebilir miyiz ? Bilenler banada öğretebilirmi rica etsem ?
Ebced cifir remil nasıl hesaplanır ne demektir hepsini yazarmısınız rica etsem?

Ey Allahım ! Beni Bağışla Ve Bana, Büyük, Geniş, Güçlü, Sert, Hızlı, Şiddetli, Dehşet, Vahşet, Vahşi, Serin, Soğuk, Rüzgarları, Yağmurları, Fırtınaları, Hortumları, Kasırgaları, Tayfunları Ve Tornadoların Bulutlarınının Gücünü Bana Buyruğuma Bahşet Ve Daima Emrimde Kıl. Şüphesiz Sen Çok Bahşedicisin.Vehhabsın.

Ey Allahım ! Beni Bağışla Ve Bana, Büyük Rüzgarlar, Geniş Rüzgarlar, Güçlü Rüzgarlar, Kuvvetli Rüzgarlar, Sert Rüzgarlar, Hızlı Rüzgarlar, Şiddetli Rüzgarlar, Dehşet Rüzgarlar, Vahşet Rüzgarlar, Vahşi Rüzgarlar, Serin Rüzgarlar, Soğuk Rüzgarlar, Rüzgarlar, Yağmurlar, Fırtınalar, Hortumlar, Kasırgalar, Tayfunlar Ve Tornado Bulutlarının Gücünü Bana Buyruğuma Bahşet Ve Daima Emrimde Kıl. Şüphesiz Sen Çok Bahşedicisin.Vehhabsın.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Ben bu konuyu görmekten çok sıkıldım. Ben de görünmez olmak istiyorum ne yapayim gece gündüz latince biseyler mirildanayim da olsun. Herşey bu kadar kolay mi , çevrene bak bi rüzgar büken insan var mi ya
Harbiden sıkıldım

fur7141

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yardımcı olacak birileri varmı?

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Bu latince sevdası matrix filminden geliyor hep özenti

D

DAİMON

Allahın türkçe bilmiyor mu?

İnsanı konuşturan Allah (cc), her şeyi konuşturur. Zira, "... her şeyi konuşturan Allah(dır)" (Fussilet, 41/21).

Allah ın insanları anlamak için herhangi bir lisana ihtiyacı olmaz.
Yaratılanlar ise Allah a yöneldiklerinde evla olan Kuran ın diliyle ibadet etmek olsa bile arapça bilmeyen, dilsiz olan, öğrenme güçlüğü yaşayan ve dahi dağlar ve hayvanlar dahil bütün mahlukat Allah ı dilediğince anabilir.
Bu Allah ın sınırsız hükümranlıgına büyük bir delildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...