Stadyumda videosu çekilen hayalet mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

russiand

Kayıtlı Üye
[video]http://spor.mynet.com/futbol/avrupadan-futbol/66355-dikkat-tribunde-hayalet-var.html[/video]

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
O koşan adam görüntüsünü sonradan eklenmiş büyük ihtimal çünkü göze çarpıyor.
Yine dikkat çekme amaçlı bir video bu da. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yam olarak ne yaptığı anlaşılmıyor fakat dikkat mi çeken tuhaf bir şey olsa orada oturanlardan biri ayağa kalkar bakar, kaçar, eli ile işaret eder. kafasını çevirir. Oturanlardan hiç birinde bir değişim yok.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Benim anlamadığım kameralar görüyor ama insanlar görmüyor bu nasıl oluyor ?
bir arada kabede melek videosu çıkmıştı kocaman şey dolanıyor ortada kimse bakmıyor ama kamerayı çeken maşallah meleği takip ediyor radar misali
ben şahsen melek görsem bağırırdım bakın diye bu kamerayı çekende hiçbir refleks yok
şu stadyumda hayalet videosunu bende izledim bu tür videolarda hep belli biryerden sonra görüntüyü kesiyorlar neden ?
bence video montaj o koşan adam belliki birileriyle konuşma hareketi fln yapıcak ve videonun montaj olduğu ortaya çıkıcak

Şu montajcıları perili cin'li bi eve biryere fln atıcaksın varsa öyle biryer
montaja ihtiyaç duymadan bol bol çekim yapsın

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Benim dikkatimi şey çekti.Urlde avrupada hayalet var yazıyor görüntüler Bolivyadan :D

dexter

Elit Üye
Koşan bir insan olamaz mı? Bacaklarına bakınca da belli oluyor, koşuyor. Hızlı koşan bir insandır belki? Bana çok garip gelmedi.

dede

Kayıtlı Üye
Hayalet bildiğin ordaki güvenlik görevlisinin arkasından zıplıyor ilginç
Ancak Fark ettinizmi bilmem hani(nedense) basamakları inerken dikkat edin çok fazla adım atıyor sanki havada koşuyormuş gibi ancak okadar hızlı ayak hareketlerine karşın çok az yerdeğiştiriyor(oturanları baz alın) ancak bu havada yürüdüğünü değilde aslında oturulan yerin enkadar yüksek ve geniş olduğunu gösterir,zaten ordaki adamın arkasından rahatca atlaması da o oturulan yerlerın nekadar geniş olduğunun başka bir kanıtı.
Adamların tepki vermemesine kuşgulanmamın bir sebebi maçın devam etmiyor olabilme ihtimalıydı ancak çok haklı düşünmemekle beraber çokda yanılmış olmam çünkü kaleci dopu dikecek ken geçiyor yani cezasahasında 50 kişi kavga ederken geçmiyor bu yüzden tepki göstermelerine çokda gerekyok
Futbolu izleyen adamın önünden goril geçse nekadar fark eder? Şahsınıza itafen yolda yuruduğunuzde telefonla konuşurken önünüzden goril geçse görürmüsünüz?
Bunlarıda geçdim dediğim sebeblerden ötürü orası koşulabilecek kadar rahat olmalı bu yuzden okadar geniş biryerde koşmak marifet olmasa ve oradakileri rahatsız etmese gerek
Hayır orası dar adamların içinden geçiyor, adamların ayağından geçen peri ruh her neyse guvenlık gorevlisine çarpmamak için atlaması düşündürücü
Son olarak bikere mynet yav mynet
Ama tabi dediklerimin hiçbiri önemsenmiyecek ve inanmak istenilene inanılacak ama olsun

teknik67

Kayıtlı Üye
tam bir komedi,uçmayı bilmeyen hayalet, dahası adama çarpmamak için yön değiştiren hayalet , birde acelesi olan hayalet. bu hayaletlerden büyük şehirlerde binlerce var dikkat ederseniz.

russiand

Kayıtlı Üye
[video=youtube;EC2mXnnMgNc]http://www.youtube.com/watch?v=EC2mXnnMgNc[/video]

Arkadaşlar böyle şeylerle ilgileniyorsanız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...