Sizce uyguladığım rituel uygun muydu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lapis Niger

Kayıtlı Üye
İş
Ãœniversite
Merhaba bundan 2 gün önce davet rituelleri gerçekleştirdim.Demonları çağırarak onlara Satan'dan istediklerimi söyledim ve mesajımı iletmelerini.Rituel sırasında karanlık bir odadaydım varlıkların geldiğini hissedebiliyordum,anlam veremediğim bir şekilde mumların ateşi artmaya başladı.Rituel sonlandığında ise her şey gayet normaldi.
Bundan tam 1 sene önce Satan ile gerçekleştirdiğim rituelden beri hayatımda her şey istediğim yolda gitmeye bazı şeyler düzelmeye başladı fakat şu an Satan'ı çağırmak için yaptığım rituellerde kendisinin varlığını hissedemiyorum ve iletişime geçemiyorum.
Demonları aracı koymak doğru olur mu? Yoksa başka rituellermi düzenlemeliyim?

Lütfen sadece sorduğum sorulara cevap olabilecek mesajlar yazılırsa sevinirim.Onun haricinde bir şey yazan biri olursa polemiğe girmeyeceğim görmezden geleceğim mesajını.

ahmedo

Kayıtlı Üye
lapis Sen satanı filan bırak demonu da bırak sen diyosunya herşey yolunda gitmeye başladı herşeyi verende ALLAH alanda Allah Girme bu işlere çıkamazsın kafayı yersin Alllah muhafaza 2 verirler gibi olur 4 alırlar iş işten geçer kardeşim Allahha emanet ol allah yanında olsun kalbin herzaman Rabbimizle Olsun

ÜYe sadece sorusuna cevap istemiş.İnanclari hakkında yorum yapamazsınız.Bu site kurallarına aykırıdır. üye olurken kuralları kabul edersiniz.Okumadiysaniz bakınız http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...