sizce astralmidir ?

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
dün gece yanı bugünün gecesi uyurken birden inanılmaz hafifledim ayaklarım gözlerim kapalıyken sanki havaya dogru kalkıyodu ayaklarım hiç bir kas hareketi olmadan havaya dogru kalktıgını hissettim belim felan kalkmadan ellerimle yatağa tutundum "baba" diye bagırdım içimden ama sesim çıkmıyordu sonra da uykuya daldım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
dün gece yanı bugünün gecesi uyurken birden inanılmaz hafifledim ayaklarım gözlerim kapalıyken sanki havaya dogru kalkıyodu ayaklarım hiç bir kas hareketi olmadan havaya dogru kalktıgını hissettim belim felan kalkmadan ellerimle yatağa tutundum "baba" diye bagırdım içimden ama sesim çıkmıyordu sonra da uykuya daldım

Hayır astral seyahat yaşamamışsınız. Karabasan denilen olaya benzer bir şey yaşamışsınız. O sesinizin çıkmaması bunu gösteriyor. :) Korkmayın sakına.Korkulacak ve kafaya takılacak bir şey yaşamamışsınız. :)

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
birşey demeyi unutmusum ayaklarımın havaya kalktıgını hissetmeden önce gözlerimi acmaya calıstım acamadım ses cıkartamadım olley ilk defa parapsikolojik bi olay yaşadıım :)