Sınav giriş belgesinin yazıcımdan çıkması ?

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
benim izlediğim bir videodada biz öldükten sonra kendi hayatımızı tekrar izliyoruz ama kendimizin yanındayız ve kendimiz yaptığımız hataları tekrar yapmamak için uğraşıyoruz böyle birseyde olabilir yada olmayabilir .

bu bir yorumlama;
örneğin psikoljide süper ego ya da üst benlik kavramı vardır, Yine spiritualizmde bu kavramın benzeri yüksek benliktir;
O bizim kusursuz yanımızdır ve bize rehberlik eder, İçsel sesimizdir-vicdanımızdır ya da kusursuz geleceğimizdir gibi yorumlamalar vardır;
Yani ben bunu kişinin kendi geleceği ile içiçe yaşaması ya da evrensel düşüncenin bütünlüğü gibi ve benzeri olarak yorumlarım;
bu durumda videodaki olayı hata yapmamak gibi değilde , rehberlik vermek-sunmak gibi yorumlarım; Çünkü o bizim kusursuzluğumuzdur, Yargılamaz ve objektiftir, Seçimlerimize karışmaz, bizi yönlendirmez ve yönetmez- özgür bırakır; Çünkü böyle olmalıdır; O sadece sorularq yanıt verir ya da içsel düşünmede öğütlerden bir tanesi olarak belirir; Bazıları bunu ahlak ya da ahlak duygusunun kökeni ya da içsel sesi gibi yorumlar, Dediğim gibi bazıları vicdan ya da vicdan sesi der; Örneğin Sokrates içsel bi sesten bi vicdan sesinden söz eder ve onunla birlikte yürümektedir,

Bunun dışında ölüme ilişkin Michalel Newton'ın hipnoz celseleri ve kitapları vardır, Burada da paylaşılmıştı, onu severim, Hayat bi öğrenme yolculuğu ve ölüm sonrası hayatı değerlendirip yeni bir hayat seçme bölgesidir gibi anlatılır, Ve burada da kişi hayatını hiç yargılamaz, Örneğin birini öldürmüş biri vardır celselerde, Hay aksi der bunu yapmamalıydım; Ama bu bir oyunda taşı atmak ya da oyuncağı kırmak kadar doğal anlatılır, Gülümsemeli ve neşeli anlatılır, Örneğin orada da ya da başka kaynaklarda da kişiyle birlikte çalışan ruhsal rehberlerden sözedilir, Belki videodaki o yön o da olabilir; Ben örneğin o videoyu bi yorumlama olarak düşünürüm;
Aslında belki de bize anlatılan her şey gerçeğin yansımaları ve gerçeğin kendisini yakın olarak anlayabilmemiz için benzetmeler, öyle anlatmalar ve masallar belki çünkü belki de henüz büyümedik değil mi?

Yani bence kişiler ve insanlar hatalarda yapmalıdır, Özgürce oynamalıdır ve özgürce yaşamalıdır, Deneyip keşfetmelidir her şeyi, Korkmadan, çekinmeden yaşanmalıdır hayat, Hayatın üzerine hatta üzerine üzerine gidilmelidir
Her şeyin telafisi vardır, Güzel bi oyundur hayat; Ama tabi ki içinde kişiye doğruyu gösteren bi yön varsa ve onunla uyumlu yaşmak istiyorsa o da ne güzel;

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sınav giriş belgeniz ya yazıcının hafızasında kalmış ve yazdırmıştır.Eğer böyle değilse mutlaka bir yazdıran vardır.Önemli olan senin sınav kağıtına ulaşman herhalde.

Ready2Die[TR]

Kayıtlı Üye
Bu dünyada yasayan herkes canlılar bile bazı hatalar yapmadan bazı seyleri öğrenemezler her insan hata yapar ama önemli olan hatalardan pay çıkarmasıdır.
İç sesimize inanıyorum farkında olmasak bile bize çok yol gösteriyor.Süphesizki bize çok yardım ediyor.Sonuca bakarsakta bence insanların hayatında böyle olayların olması ve yardım edildiğini görmesi kadar güzel birsey yoktur.
Michalel Newton'ın hipnoz celseleri ve kitaplarını daha önce duydum ama pek araştıramadım kitabıyla ilgili örnek verdğiniz paragraf hoşuma gitti.
Bize anlatılan herseyin aslında gerçeğin yansıması olduğunu sadece daha kolay anlayabilmemiz için benzetmeler verilmeside mantıklı geliyor ama ne olursa olsun yinede emin değiliz belki bu dünya bizim için daha başlangıç bile değildir veya çevremizde yaşayan canlılar aslında gerçeği biliyor ama sadece bu dünyada bizim için kısa bir rol oynuyor maksat gerçekliği artırmak için olamazmı?

[XTR] Similar Threads