Şeytanla nasıl anlaşma yapabiliriz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doğaüstü14

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar , bir yakınım ölmek üzere , şeytanla anlaşma nasıl yapılır yazarmısınız ?

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Mail at şeytana belki dönüş yapar. Olmadı odemli at kesin gelir anlasir el sıkışırsınız.

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Şeytanla anlaşma ruhunu satmakla gerçekleşir.ama yaşantimizdaki hiçbir şey buna sebebiyyet kazandırmaz!Bizi allah yaratti dönüşümüz ona.bununla barışmak lazım.

alin

Kayıtlı Üye
Sorularınıza yanıt olabilecek türden daha önce benzer konular açılmıştır, buyurun linkleri:
http://www.gizlimabet.com/threads/16447

http://www.gizlimabet.com/threads/32131

Sayın phoneix21, sorulan sorulara, dalga geçer tarzda yanıt yazmak, kural dışıdır. Bize mantıklı gelip gelmemesine göre yanıt vermeyiz, şayet alakamız yok ise ve doğru bulmuyorsak, yanıt yazmayalım. İkili tartışma çıkaracak türden yanıtlar, forum kirliliği oluşturacağından yasaktır. Bundan sonra daha fazla özen göstereceğinizi umuyoruz.
Sevgiyle...

Dret

Banlı Kullanıcı
Şeytan Allah (c.c) dan mühlet istemiş ben adem oğlunu kandıracağım bana mühlet ver hepsini kandıracağım demiş. Allah (c.c) kıyamet gününe kadar ona mühlet vermiştir.Allah'ı Yalancı Çıkarmak haşa... bu cehalete düşmeyelim..

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yakınınızı kurtarmak istiyorsanız şeytanla anlaşma yapmak en gereksiz şeydir diye düşünüyorum oyunlarıda çoktur o yakınınızı kurtarırken bedel olarak gene onun canını isterse ne yapıcaksınız ? Siz bence kinezi işlerinde aşırı fazlasıyla uzmanlaşmış birisini bulun yapsa yapsa bu işi onlar yapar
ünlü büyük şifacılarla iletişime geçerek belki bir bilgiye uğlaşabilirsiniz ama siz bu kısmı araştırırken sitede ki şifa seanslarından faydalanmanızı öneririm
doğal ölüm dışındaki ölümleri yenen bazı güçlerin varlığı biliniyor umarım uğlaşırsınız ama şeytanla anlaşmayın işin günah kısmı cehennemlik olursunuz kısmını geçtim kendinizi maffeder ve bunun bir faydsı olmadığınıda görürsünüz bilenlerden bunları duymuştum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...