şeytanla anlaşma yaparak güç elde edebilir miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tozasor

Banlı Kullanıcı
güç elde etmek yerine sonsuz cehennemi boylarsın :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu sitede sinir olduğum şöyle bir durum var herkez nasihat heyeti maşallah
konuyu açan kişide biliyordur günahı cehennemi vs.
ama her insanın hayattan alması gereken dersler var
bu kişi şeytana bulaşınca belki öyle bir tövbe edicekki evliya olucak ne biliyorsunuz ?
her insanın tekamülü vardır ve bazı yerlere gitmesi için sınanması gerkir
bazen bir ders alması gerekir hayattan
hem konuyu açan kişi belki satanist
yada pagandır ne biliyorsunuz ( paganlıkta şeytan inancı varmı bilmiyorum)

Hani birisi çıkıp özel güç elde edince bunun geçiciliğini anlatsa buna diyeceğim birşey yokta burada dini nasihatlerden geçilmiyor ama ne hikmetse camiler bomboş

albus

Kayıtlı Üye
valla bu mabetin demonlardan çeken bir üyesi vardı zaten, illuminati li bişeydi ismi.
en son herkesten yardım dilendi. durumu bayağı kötüydü.
sonrada bi daha siteye girmedi.
ben aklımda çok kötü senaryolar çizdim ama..

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Arkadaş bu konularda bilgi sahibi değildi ancak kendisine bilgi verdim daha doğru olan yolu seçtiğini önceki mesajlarda kendisi söyledi zaten daha fazla eleştirmeyelim bence insanoğlu hata kuludur kim hatasızdır bu dünyada?

kıvep

Banlı Kullanıcı
valla bu mabetin demonlardan çeken bir üyesi vardı zaten, illuminati li bişeydi ismi.
en son herkesten yardım dilendi. durumu bayağı kötüydü.
sonrada bi daha siteye girmedi.
ben aklımda çok kötü senaryolar çizdim ama..

Bende ölcüğünğ düşünüyorum onun :/ :/

albus

Kayıtlı Üye
bazı hataların geri dönüşü olmuyor ama.
örneğin; ismi illuminatili bişey olan çocuk.( 2 yıl felan oldu tam hatırlayamıyorum)
inşallah bu üyenin ve diğerlerinin geri dönüş imkanı olur. ve bu imkanı kullanırlar. tabii girmeseler ve bu ihtimaller olmasa daha iyi.
şimdi "neden akıl verip duruyorsunuz ne yapıyorlarsa yapsın" diyorsunuz ama biz o kadar kişiye olanı, yalvarmalarını gördükten sonra nasıl "sakın bulaşma!" demeyebilirizki.
"aman günahtır" diyenleri anlamıyorum. harbiden .
benim "sakın!"ım biraz daha farklı.

MertEu

Banlı Kullanıcı
Syn albus sizin ''sakın'' ınız farklı olabilir ama o kişi yapacağı şeyi kafasına koyduysa yapar zaten. Ve şeytanla antlaşma yapmak basit 1 şey değil en son aynada birşeyler okudum şeytanla antlaşdım diye bi konu açmıştı üye adını hatırlamıyorum. Illuminati_Z ? üye ismi bumu dediğiniz çocuk bu kızdı şeytanla antlaşma yapan ve satanist olan kişileri arıyordu kendisi. Şeytanla antlaşma yaptıkdan sonra o yaşadığın hayat? aynımı kalacak sence hayır şan, para, şöhret, doğaüstü güçler, 1 çok şey vaat edebilir kendisi ama alıcaklarının verdiğinin yanında haddinden fazla olucağını biliyorsundur, Ve sonsuza kadar cehennemliksin demiş birisi ona çok güldüm, Son olarak şunu eklemek isterim birşeyi çok kovalar ve arzular istersen zaten ya sen ona kavuşursun yada o sana kavuşur. Antlaşmalar basit şeyler değildir ve sonuçları çok kötü olabilir. İyi forumlar sevgi ve ışıkla kalın.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Demon çağıracak arkadaşlara burdan yaşanmış bir uyarı olsun, adı iluminati... olan kişi yazdığı demon çağırma hikayelerinden sonra kaybolmuş, kendisinden 2 yıldır haber alınamamıştır.
O konuları pek ciddiye almasamda ne zaman böyle bir konu okusam aklıma gelir,
Dedikodu yapmak gibi olmasın :)
Konuyla ilgili çok şey yazdım sanırım üyede konusundaki tutumundan vazgeçmiş, kısaca geri dönüşü olmayan yollara giderken çok iyi düşünün diyorum...

Faros

Kayıtlı Üye
Illuminati adli uye ne oldu ben de bilmiyorum. Yalniz o maceraci bir tipti. Paimon dan once bir çok davet yapmis. Saygili davranmadi, ne istedigini de bilmiyordu ayrica. Hata yapmasaydi çok seyler kazanabilirdi yazik.. Insan bir inanca baglandimi tam baglanmali.

zekle

Banlı Kullanıcı
bence gerek yok şeytanla anlaşmaya falan. kinezilerle uğraşabilirsin. boş işler şeytanla anlaşma falan.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Yani şeytan diyorsun dostluk diyorsun şeytanın dostluğu olurmu hiç yani bana şeytan dost olmasın benim dostlarım bana yeter..

zekle

Banlı Kullanıcı
ya bırak anlaşmayı falan boş iş hemde günah yanarsın cehennemde

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
Krehl’a’teral adında bir demon var . Çağırılması diğer demonlardan daha kolay . Bu ruh sana bu tür şeyleri sen ruhunu satmadan öğretebilir . Ama tabi ki de bir seferde öğretmeyecek . Siz onu çağırdıkça enerjinizi uyumlayacak artıracak . Yaklaşık bir kaç yıl alır . Son aşamada görünmezliği, şekil değiştirmeyi ve uçmayı bile öğrettiğini okudum .

belirli davet şekli varmı.

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Demon çağırma konusunda aklımdaki tek soru işareti buydu diyebilirim, konuyu açan arkadaş sayesinde ben de bilgilenmiş oldum onun için teşekkür ederim. Gerçi 4 sayfa boyunca işe yarar 2-3 mesaj ancak görebildim ama sanırım bu da forumun geleneği olmuş, hayatında hiç varlık tecrübesi olmayıp da burada "onlar şöyleler böyleler sakın deneme" diyenler de ayrı bir komik oluyor açıkcası.

Bu insanların forumdaki varlığı gayet ortada fakat bir de bunlara kendi sahip olduğumuz güçle ulaşabileceğimizi söyleyen arkadaşlar var devamlı olarak. Yaratılanların en üstünü olduğumuzu tekrar ediyorlar sürekli. Bu düşünceye de saygı duyuyorum fakat bu kadar havada bir örnekle arkadaşın vazgeçirilmeye çalışılması çok saçma geliyor bana. İnsanın üstünlüğü ancak egosunun fazla olmasıyla kalıyor gördüğüm kadarıyla, insanlar olarak bütün varlıklardan üstünüz ama bir varlık daveti yaparken bile beş yüz kere uyarı alıyoruz diğer insanlardan. O varlıkların bize bu kadar kolay zarar verebiliyor olması bile yaratılmış en üstün varlık olmadığımızın bir kanıtı. Kaldı ki bu arkadaş dediğiniz yolla çalışarak bunları elde edebilseydi sanırım demonla anlaşma yapmak riskini de almazdı. Yani öyle bir davranıyorsunuz ki, biz yaratılmışların en üstünü insanlar olarak uçabiliyoruz, şekil değiştirebiliyoruz, bütün varlıklar üzerinde söz sahibiyiz, doğaüstü her türlü gücümüz ve yeteneğimiz var. Sanki forumdan çıkınca hepimiz işimize, okulumuza devam etmiyormuşuz, koyun gibi yaşamıyormuşuz gibi. Bu hayatı doğaüstü olarak görenler varsa sanırım koyunlar bizden daha psişik.

Konuya dönersek, ben de bu şekilde yapılan bir anlaşmanın kalıcılığını merak ediyorum. Demonun bize bu yönde sağlayacağı güçler ömrümüzün sonuna kadar devam edecek mi yoksa belirli bir süre sonra sona erer mi? Ömür boyu sürecek bir anlaşma için illa ki ruhumuzu mu satmamız gerekiyor, daha farklı şeyler verilemez mi?

Bir de bütün demonlardan bu tarz bir istekte bulunabilir miyiz? Sonuçta hepsi enerjisel varlıklar ve konu psişik yetenekler edinmek olunca hepsi yardım edemezler mi? Bunun için özellikle çağırılması gereken bir demon var mı? Bir arkadaşımız Krehl'a'teral'den bahsetmiş ama onun da nasıl çağırılacağı konusunda bir bilgi yok. Bunları da cevaplayacak varsa çok sevinirim.

anil3333

Kayıtlı Üye
Konuya dönersek, ben de bu şekilde yapılan bir anlaşmanın kalıcılığını merak ediyorum. Demonun bize bu yönde sağlayacağı güçler ömrümüzün sonuna kadar devam edecek mi yoksa belirli bir süre sonra sona erer mi? Ömür boyu sürecek bir anlaşma için illa ki ruhumuzu mu satmamız gerekiyor, daha farklı şeyler verilemez mi?

Bir de bütün demonlardan bu tarz bir istekte bulunabilir miyiz? Sonuçta hepsi enerjisel varlıklar ve konu psişik yetenekler edinmek olunca hepsi yardım edemezler mi? Bunun için özellikle çağırılması gereken bir demon var mı? Bir arkadaşımız Krehl'a'teral'den bahsetmiş ama onun da nasıl çağırılacağı konusunda bir bilgi yok. Bunları da cevaplayacak varsa çok sevinirim.

Varlıkla yazılı anlaşma yöntemleri var . İlla ruh satmaya gerek yok . Sadece anlaşmanız gerekiyor .

belirli davet şekli varmı.

Daveti paylaşmıştım .

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
demon denen seytani iblis cin diyelimkıi çagırdınız nasıl anlaşacaksınız onla ne vermeyi planlıyorsunuz ona tek hamlede sizi sah mat eder tabi karar sizin

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Demon çağırma konusunda aklımdaki tek soru işareti buydu diyebilirim, konuyu açan arkadaş sayesinde ben de bilgilenmiş oldum onun için teşekkür ederim. Gerçi 4 sayfa boyunca işe yarar 2-3 mesaj ancak görebildim ama sanırım bu da forumun geleneği olmuş, hayatında hiç varlık tecrübesi olmayıp da burada "onlar şöyleler böyleler sakın deneme" diyenler de ayrı bir komik oluyor açıkcası.

Bu insanların forumdaki varlığı gayet ortada fakat bir de bunlara kendi sahip olduğumuz güçle ulaşabileceğimizi söyleyen arkadaşlar var devamlı olarak. Yaratılanların en üstünü olduğumuzu tekrar ediyorlar sürekli. Bu düşünceye de saygı duyuyorum fakat bu kadar havada bir örnekle arkadaşın vazgeçirilmeye çalışılması çok saçma geliyor bana. İnsanın üstünlüğü ancak egosunun fazla olmasıyla kalıyor gördüğüm kadarıyla, insanlar olarak bütün varlıklardan üstünüz ama bir varlık daveti yaparken bile beş yüz kere uyarı alıyoruz diğer insanlardan. O varlıkların bize bu kadar kolay zarar verebiliyor olması bile yaratılmış en üstün varlık olmadığımızın bir kanıtı. Kaldı ki bu arkadaş dediğiniz yolla çalışarak bunları elde edebilseydi sanırım demonla anlaşma yapmak riskini de almazdı. Yani öyle bir davranıyorsunuz ki, biz yaratılmışların en üstünü insanlar olarak uçabiliyoruz, şekil değiştirebiliyoruz, bütün varlıklar üzerinde söz sahibiyiz, doğaüstü her türlü gücümüz ve yeteneğimiz var. Sanki forumdan çıkınca hepimiz işimize, okulumuza devam etmiyormuşuz, koyun gibi yaşamıyormuşuz gibi. Bu hayatı doğaüstü olarak görenler varsa sanırım koyunlar bizden daha psişik.

Katılmadığım 1-2 nokta olsa da güzel bir eleştiri olmuş. Tebrik ederim.

anil3333

Kayıtlı Üye
demon denen seytani iblis cin diyelimkıi çagırdınız nasıl anlaşacaksınız onla ne vermeyi planlıyorsunuz ona tek hamlede sizi sah mat eder tabi karar sizin

Yeni bir alışkanlık edinme , ya da istediği şeyi yapma gibi şeyler isteyebilirler karşılığında .

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
bu istekler cok sanatsal ola bilir ve ömür boyu bitmeye bilir sabahlara kadar ona istediyi seyi vermek zoronda kalabilirisniz

anil3333

Kayıtlı Üye
bu istekler cok sanatsal ola bilir ve ömür boyu bitmeye bilir sabahlara kadar ona istediyi seyi vermek zoronda kalabilirisniz

Çok aşırı uçuk olmayacağını düşünüyorum . Tabi olabilir ama anlaşmada iki tarafın da fikirleri geçerlidir . Çok kötüyse bedeli anlaşmayı yapmazsınız olur biter .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...