Şeytan bize bazı şeyler verebilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

satelcom

Banlı Kullanıcı
Merhabalar. öncelikle arkadaşlar şöyle giricem Şeytan bize 1 eşyayı yaratabilirmi yada verebilirmi, en güçlüsünden bahsediyorum rüyamda gördüğüm kadarıyla veriyordu bana istediklerimi bize, 1 kolye verebilirmi benim istediğim 1 kolye varda 2 şey daha var onu verebilirmi 1 bedel olarak onu sormak istedim siz nasıl bilirsiniz tam anlamıyla bilmem ama şimdiden itibaren herşey için teşekkürler sevgi ve ışıkla.
Şeytanın sana verebileceği tek şey ebedi cehennemdir.Bizim çocukluğumuzda yerli filmlerde kötü adamlar genç kızları ilaçlı gazoz ile uyutup tecavüz ederlerdi.Sende kendini bir kolyeyemi şeytana satacaksın.Sen kaç yaşındasın çok merak ettim.Birazcık akıllı ol ve beynini kullan.Allah sana akıl fikir versin,Allah ıslah etsin.Başka ne diyeyimki?

Ori

Kayıtlı Üye
Şeytanın sana verebileceği tek şey ebedi cehennemdir.Bizim çocukluğumuzda yerli filmlerde kötü adamlar genç kızları ilaçlı gazoz ile uyutup tecavüz ederlerdi.Sende kendini bir kolyeyemi şeytana satacaksın.Sen kaç yaşındasın çok merak ettim.Birazcık akıllı ol ve beynini kullan.Allah sana akıl fikir versin,Allah ıslah etsin.Başka ne diyeyimki?

Sayın Satelcom usluba dikkat edelim lütfen. Sizin inancınıza ters düşüyor diye karşınızdakini yaptıklarıyla yargılayamazsınız. Kişi kendinden sorumludur sonuçta.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Saygısızlık olmasın ama bence sen ne istediğini bilmiyorsun. İlk önce şeytanı başka yerlerde arama, şeytan her bir insanın içindedir. Onların işi insanları cehenneme götürmektir. Bizler şeytanın vesveselerinden ve şerrinden kaçmak isterken sen anlaşma yapmak istiyorsun. Bir şeytanı çağırırsan sana seve seve gelir. Çünkü onun işini kolaylaştıracaksın. Sana verecekleri şeyler yalnız bu dünya içindir. Sana onun yerine cin çağır söylerdim ama bu düşünceyle çok zarar edersin. Musallat olma durumu çok yüksek ve seni kolayca köleleri yaparlar.

manifold

Kayıtlı Üye
şeytan bu alemde hiç bir şey vadedemez...............

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
neyse konu çok uzadı sanırsam, herkes farklı birşey söylemeye başladı 3 sayfada biri cin cağır musallat olur diğeri şeytan bu alemde hiç bir şey vadeedemez................ bilir biri gibi, konuşmuş, çağırıp onu alınca istediğimi açar konuyu koyarım aldıklarımın resmini, sadece biraz zamana ihtiyaçım var yorumlarınız için teşekkür ederim beni yanlış anlamayın, sevgi ve ışıkla kalın.

Gwendoline

Kayıtlı Üye
sana şöyle bişey diyeyim. seni yargılamak bana düşmez fakat kendi söylediklerinle bir eleştiride bulunucam. bence insanlarla iletişimi pek olmaya birisin kızmışsın, sinirlisin kötülük yapmak istiyorsun ve haklı oldugunu düşünüyosun.. bence de haklısın. çünkü insan bazen isyan noktasına geliyor :) veee işte şeytanın devreye girdiği an. şeytan tarafından gözüne kestirilmiş biriyim. bazende severim kendisi ne yalan söyliyim :) hep uğraştık durduk birbirimizle ama tam anlamıyla ikna edemedi beni hiçbir zaman. ama hep oynayan ben oldum onunla.. o yüzden öfkeni kontrol edebilmeni tavsiye ederim. çünkü o zaman ancak faydalanabilirsin ondan. onun dışında arkadaşların da dediğini gibi seni oyuncak eder.. zaten ruh halin iyi değil. ancak birbirinize güvenmediğiniz zaman anlaşma yapabilirsiniz ;) fakat sen ona güvenmeye dünden hazırsın.. şerli cinler de vardır ve şeytana taparlar.. o yüzden herhangi bir anlaşma yapacaksan şeytan değil onlar gelir. o kadar kibirli ki bir insanın emrine kolaylıkla gireceğini sanma. sorunun cevabı: verebilir belki ama, sana vereceğini sanmıyorum.. öyle hissettim çünkü seni tanımamama ragmen. kızıcaksın şimdi bana hatta onuda hissedebiliyorum.. kızma :) yapcak olsa anlaşmayı benle çoktan yapardı :D :D
sen yürekten asi değilsin. öyle hissediyorum..
o da kişileri seçer emin ol..

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
sana şöyle bişey diyeyim. seni yargılamak bana düşmez fakat kendi söylediklerinle bir eleştiride bulunucam. bence insanlarla iletişimi pek olmaya birisin kızmışsın, sinirlisin kötülük yapmak istiyorsun ve haklı oldugunu düşünüyosun.. bence de haklısın. çünkü insan bazen isyan noktasına geliyor :) veee işte şeytanın devreye girdiği an. şeytan tarafından gözüne kestirilmiş biriyim. bazende severim kendisi ne yalan söyliyim :) hep uğraştık durduk birbirimizle ama tam anlamıyla ikna edemedi beni hiçbir zaman. ama hep oynayan ben oldum onunla.. o yüzden öfkeni kontrol edebilmeni tavsiye ederim. çünkü o zaman ancak faydalanabilirsin ondan. onun dışında arkadaşların da dediğini gibi seni oyuncak eder.. zaten ruh halin iyi değil. ancak birbirinize güvenmediğiniz zaman anlaşma yapabilirsiniz ;) fakat sen ona güvenmeye dünden hazırsın.. şerli cinler de vardır ve şeytana taparlar.. o yüzden herhangi bir anlaşma yapacaksan şeytan değil onlar gelir. o kadar kibirli ki bir insanın emrine kolaylıkla gireceğini sanma. sorunun cevabı: verebilir belki ama, sana vereceğini sanmıyorum.. öyle hissettim çünkü seni tanımamama ragmen. kızıcaksın şimdi bana hatta onuda hissedebiliyorum.. kızma :) yapcak olsa anlaşmayı benle çoktan yapardı :D :D
sen yürekten asi değilsin. öyle hissediyorum..
o da kişileri seçer emin ol..
senle yapmamasının bi sebepi vardır dimi? , seçkin kişileri seçtiğini ben zaten biliyorum, ayetler kitapını okudum zaten, baştan sona neyin ne olduğunu biliyorum, bu hususda kendi kararlarımı düşüncelerimi verebilirim sana kızıcak gibi bi halimde yok gelir yaparım, gider biraz zaman lazım sadece evet dediklerin, doğru olabilir pek iletişimim yok küçüklüğümden beri karanlık içinde büyüdüm, neden onu seçiyorum varki bi amacı seçiyorum, diğerleri gibi cin ruh çağırmıyorum öyle birşey varsa? tabi, size kızıcak bi halimde yok bi cini cağırıpda anlaşma yapma gibi bi halimde yok, direk onu çağırmak varken? niye küçük şeylerle oyun oynuyum ben, hayatta büyük atarım o anda ne varsa elimde dökerim neyse yeri gelince onuda yaparım eğerki? hayatta olursam yazarım neler olduğunu sadece biraz zaman Sayın:ggmm sevgi ve ışıkla kalın.

factorx

Kayıtlı Üye
Bir de şey var dimi böyle forumlarda, mesela biri geliyor ya gerçekten inanılmaz bir şeylerden etkilenmiş ya da kafa bulmak için ya da sıradışı bir konu açmak için böyle şeyler paylaşıyorlar ve gelecek yorumlarla birlikte kendilerine bir hayat kuruyorlar aslında olmayan. İlginç bir fantezi ama çok var böyle. Böyle de olabilir sizin bu konunuz gerçek de olabilir ama benim sormak istediğim bir şey var. Şeytan durduk yerde neden size geldi? Ya da bir seramoni yaptınız mı daha önce? Neden özellikle sizle bir pazarlık yapmak istemiş olabilir? Onun şeytan olduğunu nereden anladınız?

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
Sayın:Fact or X ben niye bi yalan konu açıpda insanların karıştırıyım yalan yanlış şeylerle dolduruyum ben bu foruma üye olmadan öncede, tek araştırdığım tek istediğim şeytandı kaç ay üstüne gidince anlaşma yapmak istemişdim ruhumu satmak, en son o buldu beni kaç ay sohbet ettim aklımda kalan bazı sohbette gecen konuşmaları yazdım, şeytan bana bazı şeyler gösterdi çok şey gördüm duydum dedikleri doğruydu şeklini gördünüzmü derseniz, sanırsam görür gibi oldum pencerenin oradaydı rüyadan fırlamışdım ama ona baktığımda bayılmışdım, karşılıklı çok sohbet ettim, bi bakarmısınız etrafınıza çoğu insan cinlerle, ruhlarla uğraşıyor ben neden büyük oynuyorum kaybedicek birşeyim olmadığından büyük oynadım şu anda birşey yok ama, ilerleyen süre zaafında olucak emin olun kimseye yalan atmam ben kafa bulmak için konuda açmıyorum diğer forumlarada baktım? çok şey kafa karıştırmak için burada size bi link bi isim veremem, biliyorsunuzdur zaten beni yanlışda anlamayın.
sevgi ve ışıkla kalın...

factorx

Kayıtlı Üye
Ben sizi yargilayacak degilim.caninizin istesigini yaparsiniz.sadece bu konularda bir arastirmaci olarak madem ki elimizde faustunkine benzer bir vaka var ki bu siz oluyorsunuz, o zaman seytani daha iyi taniyalim.seytana tek bir soru sorar misiniz? Ben kimim diye sorun ve mutlaka bir cevap almaya calisin.burada paylasin sonra cevabini.

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
Ben sizi yargilayacak degilim.caninizin istesigini yaparsiniz.sadece bu konularda bir arastirmaci olarak madem ki elimizde faustunkine benzer bir vaka var ki bu siz oluyorsunuz, o zaman seytani daha iyi taniyalim.seytana tek bir soru sorar misiniz? Ben kimim diye sorun ve mutlaka bir cevap almaya calisin.burada paylasin sonra cevabini.
Merhabalar.. öncelikle gördüm mesajınız yok araştırdım zaten o beni buldu bırakmaz sanırsam, herşeyden vazgecirdi beni olabilir o vaka ben olabilirim, şeytan zaten bu gelirse eğer yada ben onu cağırırım birazdan biraz iyiyimde, anlarsınız gelince sorarım ama ona karşı bi emir veremem çünkü, öyle biri değilim demon cağırıyor herkes birşey istiyor bu İblis ' Lucifer ilki , ben buna karşı bi emir veremem sizde biliyorsunuz bunu evet ben kimim? ben kendimden vazgeçtim bilemem o soruyu sormayın bana, neyse sizde beni yanlış anlamayın varsa sormak istiyceğiniz bi soru mesaj atın yanıtlarım sevgi ve ışıkla kalın...

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Evet şeytan sana birşeyler verir.Neyi vereceğini soracak olursan,aşağıdaki yazıyı oku.

(Cehennemin anahtarı)

Ahirete gittiğinde anahtarla kapıyı aç ve içeri girmen için.
Kardeşim,şeytan insana kötülükten başka ne verebilirki,ayrıca senden neler götüreceğini biliyormusun.
Yazdıklarımı yanlış anlama,senin iyiliğin için bunları yazıyorum.Artık şu lanet şeytana kanmayın.
Forumda birçok yazılarım var.Onları okumanızı tavsiye ederim.ALLAH'a emanet ol kardeşim.

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
Evet şeytan sana birşeyler verir.Neyi vereceğini soracak olursan,aşağıdaki yazıyı oku.

(Cehennemin anahtarı)

Ahirete gittiğinde anahtarla kapıyı aç ve içeri girmen için.
Kardeşim,şeytan insana kötülükten başka ne verebilirki,ayrıca senden neler götüreceğini biliyormusun.
Yazdıklarımı yanlış anlama,senin iyiliğin için bunları yazıyorum.Artık şu lanet şeytana kanmayın.
Forumda birçok yazılarım var.Onları okumanızı tavsiye ederim.ALLAH'a emanet ol kardeşim.
keşke öyle emanet olabilsem ama, nafile evet bir çok şey götürür demişşin tamamen bittim şu anda, o yok ama onu cağırıcam sanırsam tekrardan herşeyi açığa kavuşturmam lazım fazla vaktim yok gidiciyim yavaş yavaş gösteriyor bünye kendimi bittim yazılarınızı bilemem evet nereye gidiceksiniz? derseniz bana karşı Cehennemliğim heralde bu yaptığım onca şeyden sonra Cennete gidicek bi halim yok? dimi yazınız için teşekkür ederim, Sayın:Maksimilyanus sevgi ve ışıkla kalın...

factorx

Kayıtlı Üye
Ben de böyle diyeceğini düşünmüştüm. Bu soruyu bana sormayın dediniz ya. "Ben kimim?" sorusu için. Ben istediğim cevabı aldım, teşekkür ederim. Artık siz sadece o alt egonun hakimiyetindesiniz, ben kimim sorusundan kaçar çünkü o. Üst insan, yükselmiş insan varlığınız artık sizde değil,salt bir ego için cennet ve cehennem çok da önemli değildir o nedenle diğer arkadaşların da cehennemde yanacaksın gibi imalarda bulunmalarına gerek yok. Geri dönülemez bir yolda değilsin ama su an sen sen değilsin. Dinleri, tanrıyı boşver, asıl sen olanı bulmaya çalış çünkü o şeytandan daha güçlü.

Jackson

Kayıtlı Üye
Şeytanın senden isteyeceği şeyler arkadaşların dediği gibi namaz kılmamak değildir Şeytanla anatlaşma yaparsan şeytan büyük oynamayı sever, bir kolye için şeytanla antlaşma yapmayı düşünmen ayrı bir olay...
Seni kusursuz bir katil yada işgence makinası bile yapabilir tavsiye etmem :)

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
Şeytanın senden isteyeceği şeyler arkadaşların dediği gibi namaz kılmamak değildir Şeytanla anatlaşma yaparsan şeytan büyük oynamayı sever, bir kolye için şeytanla antlaşma yapmayı düşünmen ayrı bir olay...
Seni kusursuz bir katil yada işgence makinası bile yapabilir tavsiye etmem :)
1 kolye için değil 1 kaç şey dedim bize bazı şeyler verebilirmi ' derken 1-2 şey daha ilave ediyorum teşekkür ederim yorumunuz için bi anlaşma yapmadım belki yaparım.
Sayın:Jackson sevgi ve ışıkla kalın

focus

Kayıtlı Üye
uzun bir aradan sonra ve batmak üzere olan ben gene formdayım.

depresyon oteli yazılarını okumaya çalıştım.

eger şeytan biriyle anlaşma yapacaksa inan bu duruma en müsait adam benim.

yokluk diz boyu,

lakin o kadar çagırdım dag başlarına çıktım gece - gündüz dedimki şeytan bak ben müsaitim gel ama gelmedi.

belli ki o da beni kale almadı.

halbuki ben gerçekten müsaittim.

sadece parasal güç için elde ettiğimde yapabileceklerime o bile şaşardı.

ama gelmedi.

çok meşguldü sanırım.

belki başka sefere dedim.

bu arada demon da davet ettim tık yok.

yetmedi meleklere konsatre oldum. ordan da cevap yok. analadım ki bizim iş Allah'a kaldı gene.

kaldı da bayram sonrası iflasımın resmidir.

artık halime gülmelimiyim (ki düşündükçe gülüyorum.) aglamalımıyım? bilemiyorum.

ışıkla ve sevgiyle kalın.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Şaşırarak ve üzülerek okudum nedense. Belki saatin de etkisi içlendim hatta. Hayat bu kadar kötü olamaz dedim. Ya da içimiz bu kadar umutsuz. Evet ben de dahil seziyorum ki burda ciddi sorunları olan arkadaşlarım var. Bu hastalık olabilir, maddi problem olabilir, çaresiz durumlar olabilir. Amacım umut dağıtmaya çalışmak değil. Yok çünkü böyle birşey. Herkesin yaşadığı kendine ağırdır. İnanmak en güzelidir. Hiçbirşeye inanmıyorsan kendine inan. Sana senden daha faydalı hiçbirşey olamaz. Bir enerji yardımına mı ihtiyacın var ? Yaratıcıya insana olan inancın güvenin kalmamış mı? Hiç sorun değil git o enerjiden destek al. Ama bu süreç seni bitirecekse yaptığının ne anlamı kalacak? Sanki yine başa döneceksin ? yine bişeyden bişey isteyeceksin. böyle bir kısır döngüye girmene değer umarım

karatasch

Kayıtlı Üye
$eytanin size herhangi bir$ey verecegini sanmiyorum. Neden versin ki ? Kar$iliginda ne vereceksiniz ? Ruhunuzu mu ? Kendiniz ettiginiz kismi tarife göre siz zaten ebedi cehennemlik degilmisiniz ? Zaten sizi kendi yoluna cekmi$.. :)

ikbal1505

Guest
evet evet,seytan sana bisey verecek :) hem de eline!

13. Başka bir üye icin ağza alinmayacak laflar yada aşağılayıcı cümleler kullanan, yada her türlü forumun huzurunu kacirmak isteyen kullanıcılar hakkinda derhal 1. ihtar verilir, aynı hatayı ikinci defa yaptığında derhal forumumuzdan uzaklaştırılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...