Şeytan bize bazı şeyler verebilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
Merhabalar. öncelikle arkadaşlar şöyle giricem Şeytan bize 1 eşyayı yaratabilirmi yada verebilirmi, en güçlüsünden bahsediyorum rüyamda gördüğüm kadarıyla veriyordu bana istediklerimi bize, 1 kolye verebilirmi benim istediğim 1 kolye varda 2 şey daha var onu verebilirmi 1 bedel olarak onu sormak istedim siz nasıl bilirsiniz tam anlamıyla bilmem ama şimdiden itibaren herşey için teşekkürler sevgi ve ışıkla.

aşk1

Banlı Kullanıcı
çalışarak edinebilceğin maddi şeyler için birilerinden yardım almak yerine kendin emek vererek elde etmelisin.
hiçbir şey zerre emeksiz elde edilemez elde edildiyse kesin orda haksız bir elde etme vardır. tercih sizin.

incesticide

Banlı Kullanıcı
İş
kendini gelistirmek
verirde sen islam inancina göre cehenneme gidersin öldügünde.

mysen13

Kayıtlı Üye
Sana bazi seyler verebilir fakat senden de birsey ister . Ornek : Namaz kilmamanizi kur-an okumamanizi soyleyebilir .
Sevgiyle ..

Ori

Kayıtlı Üye
Verebilir fakat arkadaşların dediği gibi karşılığında birşey ister. Karşılıksız hiçbirşey olmaz onda ve bu bile onun ne niyette olduğunun göstergesi olarak sayılabilir. Bence herşey için onun eline bakmaktansa, ondan üstün olduğunu kabullenip kendin elde etmeyi dene. Senin üstün olduğun varlıklardır bunlar fakat onlar ise ben üstünüm der seni bu yöne çeker. Sana sadece bir kolye verebilir daha fazlasını bekleyemezsin ve beklememelisin.

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
öncelikle dün uyumuşum yeni açtım açıkdıda pc yeni geçtim, Sayın:aşk teşekkür ederim yorumunuz için ve diğer arkadaşların yorumları için alıcağımı aldım yapıcam yapıcağımıda, biliyorum hayatta, zaten hiç birşey karşılıksız olmaz bana rüyamda gösterdi herşeyi zaten buraya konu actım tanışmak için sizinde fikrinizi almam için,
biliyordum zaten hatta onuda görür oldum ama bilinçim açık değildi bayılmışım ona baktığımda biliyorum bi bedel alıcağını veririm o bedelide neyse fark etmez, biraz araştırdıkdan sonra yapıcam birşeyler hepinizin yorumları için teşekkürler. sevgi ve ışıkla

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Şeytanın sana vereceği şey alacağının yanında çok küçük kalır.Bu doğanın kuralıdır...

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
benim gördüklerimi çoğu insan bırak görmeyi duymadı bile, doğamı? yaşammı bana vericeği 3 şey benimde ona vericeğim çoğu şey var, herşey karşılıklıdır hep böyledir bu kural değişmez, değiş tokuşda bile hep büyük oynarlar bende öyle yapıyorum, yeri geldiğinde yaptığım şeyi paylaşmak istersem yapınca paylaşırım herşeyin 1 bedeli vardır.
Sayın:GFBMuhammed saygı ve ışıkla kalın.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Bakın bu tür durumlarda insan hiç bir zaman karlı çıkamaz.Üstelik hangi dine mensupsunuz bilemem ama semavi dinlere göre çok büyük günah ve bunun cezası ömür boyu cehennem...

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
zaten gidiceğim en son yer orası olucak, başka birşeye inancım yok yapıp görücez kaybedicek bireşyim yokki, diğer insanlar gibi ufak birşeyede adama yapmıycam yani,
kötümü iyimi? birşey diyemem eğer adarsam kendimi ona mensup olcam şu anda bir yere mensup değilim, Sayın:GFBMuhammed sevgi ve ışıkla.

codzombi

Kayıtlı Üye
1 kolye için şeytanla pazarlık mı yapacaksın :ban:

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
1 kolye için değil orda konu başlığında bazı şeyler dedim + 2-3 şey istiycem dedim basit bi demonla anlaşma yapmıycam, ve ban? ne oluyor okumadan yazdığınız için hep anlamıyonuz bazı şeyleri fazla uzattık sanırım bu konuyu cevapı verildi cevapımı aldım, yapıcağımıda yaparım yaptığım zamanda söylemek istersem? ve yaşıyor olursam konu açarım beni yanlış anlamayın, sevgi ve ışıkla kalın Sayın:codzombi

01anavarza

Banlı Kullanıcı
zaten gidiceğim en son yer orası olucak, başka birşeye inancım yok yapıp görücez kaybedicek bireşyim yokki, diğer insanlar gibi ufak birşeyede adama yapmıycam yani,
kötümü iyimi? birşey diyemem eğer adarsam kendimi ona mensup olcam şu anda bir yere mensup değilim, Sayın:GFBMuhammed sevgi ve ışıkla.

Kusura bakmayın ama şuan siz resmen ateşle oynuyorsunuz küçük çocukların oynadığı gibi maalesef zararını göreceksiniz.İnşallah şu anda ezan okunuyor sizde hidayete erersiniz bu işlerden kurtulursunuz...

codzombi

Kayıtlı Üye
1 kolye için değil orda konu başlığında bazı şeyler dedim + 2-3 şey istiycem dedim basit bi demonla anlaşma yapmıycam, ve ban? ne oluyor okumadan yazdığınız için hep anlamıyonuz bazı şeyleri fazla uzattık sanırım bu konuyu cevapı verildi cevapımı aldım, yapıcağımıda yaparım yaptığım zamanda söylemek istersem? ve yaşıyor olursam konu açarım beni yanlış anlamayın, sevgi ve ışıkla kalın Sayın:codzombi

O ifade banı kastetmiyor , yanlış anlaşılma olmasın . Basit bir demonla anlaşma yapmayacaksan , bilgin gücün yetecek mi basit olmayanlarla iletişim kurmana ? Neyse kolay gelsin

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
şeytanın yoktan var etme gibi bir yeteneği olmadığı için hayır yaratamaz ama dönüştürebilir ve evet size maddi şeyler verebilir. Bir arkadaşımda da diğer alemlerden hediye edilmiş kolyemsi birşeyi vardı ama bedelinde ne ödedi bilmiyorum.

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
hmm teşekkür ederim Sayın:souldare rüyamda görmüşdüm zaten kolye + 2 şey varda onları alıp onun yoluna gidicem gideceğim, en son yerde biliyosun sen zaten teşekkür ederim yeniden bilgi için sevgi ve ışıkla kalın.

Bilgiç

Kayıtlı Üye
Burada geçireceğimiz sınavla bizim almak istediğimizi en iyi olanı Allah verebilir.Allah bize cenneti vaad etmişken şeytan ne verebilir ki?

Saprohil

Kayıtlı Üye
Şeytan kolye de verir,bir küp altında verir ama nasıl isteyeceksin.Şeytana dua mı edeceksin ? Şeytana ulaşmak çok zor ama yardımcılarından böyle bir istekte bulunabilirsin.Onlarda belirli bir anlaşma karşılığında istediğini verirler.Zaten şeytanın yardımcılarıyla anlaşma yaparsan bunlar kıdem kıdemdir.En küçük kıdemiyle yani rütbesiyle anlaşma yaptın diyelim.

İbadet edemezsin.Bu senin sisteminle ilgili.Namaz kılacaksan kılamazsın kalbin izin vermez.Dua edemezsin bunalırsın.Ama hiç bir varlıkla iletişime geçmez o kadar kolay değil.

Baya emek istiyor.Belki gelen varlık sana bir şey vermek istemez ama senden bir şeyler almak ister.

Sana anlaşma teklif etmez,musallat olur.Bu sefer varlık karlı çıkar sen zararlı çıkarsın.Ama zor internette işe yarar davet bulamazsın.İşin zor sağlam araştırma yapmalısın.Yürek,sabır ister bu davet işi de.Bilemiyorum o cesaret,o sabır sende var mı ?

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
niye bi araştırma yapıyımki o zaten benimle birlikde içimdeki şeyi dışarı çıkartırım kendimi hazırlayıp gerisi basit biliyorum, birşey istediğini herşey karşılıklı bu evrende zaten inanmıyorumki o dediklerini yapıyım cesaret kaybedicek birşeyim yokki bi ruhumun olduğuna şüpheliyim 2 günde 1 uyuyorum uyuduğumda çok az yaşadığım şeyler sonsuzlukmuş gibi geliyor, sanki 2 gün önceki şey bana 1 ömür gibi geliyor, sanki son bi kaç aydır belkide 1 yıldır böyleyim robot gibi 2 günde 1 yatıyor hiç bi beklentisi olmayan biriyim elimi ayağımı çektim, en son senin gibi bi arkadaşım vardı içimdekini kızdırdı ve sonu çok kötü oldu öldü, sanırsam o yüzden kimseyle konuşup birşey yapmam sadece bakarım konulara aklımdakini yazarım düşüncemi aydınlatmak için, davet'de var işe yarar ama davet yapmama gerek yok çoğu şey 1 ömür gibi geliyor yaşayamıyorum bazen sonlandırmak istiyorum bilgileriniz için teşekkür ederim tüm arkadaşlar adına sonsuz teşekkürler alıcağımı aldım ben gerisini yapıcamda zaten, Sayın:SonsuzGüç sevgi ve ışıkla kalın.

Babafaca

Kayıtlı Üye
şeytan sana bazı şeyler vaat edebilir ancak sonucunda sana günah ve cehennemi kazandırmaktan başka birşey yapmayacaktır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...