Şeytan bize bazı şeyler verebilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lord66

Banlı Kullanıcı
ah şu şeytan 3 sakallı ahpap.verebilir cocuk oyuncagı onun icin.ama karsılık olarak dediklerini yapman gerekir.yapmazsan sürekli beyninde sayılar sekiller sıralanır.ozamanda hasta olur gidersin kısadan.yaparsan dünyalik verir.şeytandan korkmamak gerek anlasmayı yapandan korkmak gerek.

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
biliyorum ben herşeyi bu aşamada, şeytanla 1-1 'bir konuşma yapan benim bazı şeyleri biliyorum, anlaşmayı yapandan korkmak gerek demişşiniz, bi anlaşma yapmadım ama yinede yorumunuz için teşekkür ederim, Sayın:lord66 sevgi ve ışıkla kalın...

lord66

Banlı Kullanıcı
ben tesekkür ederim.sizin icin demedim ona göre yanlıs anlasılmak istemem.ben tesekkür ederim sorun degil.

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
yok önemsiz konu benim zaten Şeytanla ben konuşdum diğerleri değil, 1-1 bir onunla konuşdum gerçekten bana herşeyi gösterdi rüyamda olsun gerçek hayatta olsun ben gördüğüme inanırım duyduklarıma değil, yada olmayan birşeye inanmam tamamen mantık hatası gelir, yok sizi yanlış anlamam tam tersine yorumunuz için teşekkür ederim.
Sayın:lord66 sevgi ve ışıkla kalın....

lord66

Banlı Kullanıcı
kac kisi seytanla konusmustur acaba cidden.bir siz diyelim 2 cisi ben olsun.

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
sendemi görüştün tam bilmiyorum, ama ben 1-1 bir görüştüm onunla ve ben ilkiyle İblisle görüştüm yüce Lucifer 'ile görüştüm sadece bunu diyebilirim Sayın:lord66
sevgi ve ışıkla kalın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...