sevgiliyi geri kazanmak için.

aysorfi

Kayıtlı Üye
Yani bir kişi döndürülecekse veya bir kişi uzaklaştırılacaksa düddamma başvurmaları çok aydınlatıcı ve kesin olmalıdır sanırm ?

Tabi bunu her kişi yapamaz sanırm.?

Hangi insan tolululukları yapabilr ve bilgieri ne düzeyde olmalıdır?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Yani bir kişi döndürülecekse veya bir kişi uzaklaştırılacaksa düddamma başvurmaları çok aydınlatıcı ve kesin olmalıdır sanırm ?

Tabi bunu her kişi yapamaz sanırm.?

Hangi insan tolululukları yapabilr ve bilgieri ne düzeyde olmalıdır?
Hüddam aracılıgı ile yapılan uygulamalar elbette ki bir hayli daha etkilidir, hüddam edinmeyi herkes yapabilir yeterki şartlara uygun davransın, bilgi düzeyi konusunda ise kişilerin alim olmaları şart degildir, hüddamlar ailedende kaldıgı gibi sadece bunu edinmek için gereken dönemleri aşamaları yerine getirmiş olmasıda yeterlidir..

aysorfi

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Cvp ve bilgilerin açıklığı tabikide netliği için..:Angel_anim:

Ibruum

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar...Evrende denge ve düzen var...Sizinle kontratını tamamlamış birini geriye çevirmenin nelere malolacağını biliyor musunuz?...Gerçi bu uyguşamayı yapabilmeniz de izinle gerçekleşir..Sisteme inancımız varsa,imanımız da oluşabilir...Bıraklım,en uygun olanı evrensel sistem göndersin bize..Akıllı olmak budur...

Ibruum

Banlı Kullanıcı
Açık...Evrensel işleyişe kimse müdahele edemez..Hiç kimse...Ettiğinizi sandığınız zaman size izin verilmiştir ki,sonrası çok iyi gelişmeyebilir..

aysorfi

Kayıtlı Üye
Çok üzgünüm ama kelimelerinizden anlamıyorum nedemek istediğinizi.?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Arkadaş evrensel kaidelere inanıyor, hayatında manen birşey görmemiş yaşamamış bu yüzden anlayışla karşılayalım, ayrıca bana bu insan nedense tanıdık geldi Sanki bügün yazılarına tepki verdigim birisinin arkadaşı.. neyse benimkiler yalan söyledi heralde...

CrystalWitch

Kayıtlı Üye
Peki bizler irade zorlayan ya da kişinin iradesini akış yönünden tamamiyle değiştiren büyüler yaptığımızda farkındalırlığımız dışında, hüddam diye bahsi geçen varlıklarla iletişime geçmiş onları mı görevlendirmiş oluyoruz? Karşılıklı anlaşmadan bahsediliyor. Bu anlaşma büyü esnasında mı yapılıyor, rüyada mı görüyoruz? Şayet, karanlık güçler ya da rahmani varlıklar olarak tabir edilen aracılar bizle herhangi bir anlaşma yapmadılarsa, bu yaptığımız büyünün başarısız olduğu manasına mı geliyor?

aquamarie

Kayıtlı Üye
Lütfen Bana yardım edebilirmisiniz.
Kayınvalidem eşime büyü yaptırdı. eşim aniden evden gitti, kavga etmedik, küsmedik, bana annesinin sözlerini söyleyip duruyor. aramızda hiç kötü bişey geçmedi eminim büyü yaptılar. ben şimdiye kadar hiç böyle bir şey yapmadım bilmiyorum.
Yardımlarınıza ihtiyacım var. Acil.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Birandamı böyle bir karar verdiniz yoksa aylardır olan yada şüphelendiginiz olaylar varmı belkide büyü yoktur da annesine çok düşkünlügü vardır eşinizin annesi ne diyorsa onun sözünü dinliyordur yani şüphelerinde haklı da olabilirsin ama sadece şüpheyle de olmaz mabette bakım yapan arkadaşlarımızdan yardım alabilirsin bakım yapmadan anlaşılması güç olur..

irfan3478

Kayıtlı Üye
Site güzelde sitedeki üyeler arasında bakım yapabilen hüddam vekf konsunda uzman olan arkadaşların nicklerini verilsede bize yardımcı olsalar.Bu sitede kimse para için ugraş vermez diye düşünüyorum emegin bedeli var ama emek çekildigi kadar.Bende bakım yaptırmak ve konj. dedigi gibi bir düddam arkadaşa ihtiyacım var ama rota yok ki gemiyi yürütelim

Voy

Kayıtlı Üye
Bu site kurallarına göre yasak,özel mesajla olsun ,buraya yazmak olsun bu yüzden bu talebinize karşılık verilmez fakat bakım yaptırmak istiyorsanız yönetime başvurabilirsiniz.Onlar size yardımcı olacaktır.

Mermaid

Kayıtlı Üye
Site güzelde sitedeki üyeler arasında bakım yapabilen hüddam vekf konsunda uzman olan arkadaşların nicklerini verilsede bize yardımcı olsalar.Bu sitede kimse para için ugraş vermez diye düşünüyorum emegin bedeli var ama emek çekildigi kadar.Bende bakım yaptırmak ve konj. dedigi gibi bir düddam arkadaşa ihtiyacım var ama rota yok ki gemiyi yürütelim

Sitemizde fal bakımları ile Yule, vefklerle ilgili konularla da Kontejyan nickli yöneticilerimiz ilgilenmektedir.

handetolga

Kayıtlı Üye
Kişiyi fazla zorlayacak bir dua değil. Denemek gerek.