Sevgilinin Araması için Telefona Okutmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Çok eski yaşadığım bir şeyi anlatmak istiyorum size. Bundan bir yıl önce :biggrinjester:
o sıra sevgilimle ayrılmıştık bana gelicek mi diye? fal baktırdım
falcı kadın bana istersen telefonuna bir okuyum arasın seni dedi
sadece araması için diyerek okuttum her neyse sonra bu aradı hemen beni
ben tabi inanmadım inanılmayan şeyler daha çabuk gerçekleşiyor bu varlık konusunda sanırım :p
aradığında hemde baya bi kötüydü birinin zoruyla gibiydi ama diyemiyordu bana.
bunu yapanın varlık oldugundan emin misin derseniz eminim
sizce varlıklar onu rahatsız etmiş olabilir mi naptılar acaba kendimide affedemiyorum ona bunu yaptıgım için :(

Ori

Kayıtlı Üye
Çok eski olduğu için bence üzerinde durmayın. :) Yinede ben pek inanmam böyle falla okumayla olacak iş değil. Bunlarında bir usulü vardır elbet öyle iki okumayla olamaz bence.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Çok eski olduğu için bence üzerinde durmayın. :) Yinede ben pek inanmam böyle falla okumayla olacak iş değil. Bunlarında bir usulü vardır elbet öyle iki okumayla olamaz bence.

geçti bittide bi an merak ettim napmış olabilirler diye. yapmamışlarsa bile napabilirler acaba
rüyasına girip bu kızı aramalısın diye mi mesaj verdiler yoksa kafasının içinde beni hatırlattılar naptılar diye merak ettim :p
zaten olcak iş değil ama hani o inanmıyorsun ya ondan kaynaklıda gerçekleştirilmiş olabilir gibi düşünmedim değil.

omg

Kayıtlı Üye
aslında aramasını sağlamak çok kolay önce mesaj atcaksın merak uyandırcaksın sonra bekle bak nasıl arıyor

shadowmax

Banlı Kullanıcı
ha ha varlıklar çaldırıp kapatmış o zaman o arasın diye :boat: Olma ihtimali var çünkü bunu yapan birini görmüştüm gerçekten gözlerime inanamadım ama arkadaşın dediği gibi olmuştu. Bunu yapanın yardımcıları vardı ne demek istediğimi anladınız :willy_nilly:

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Konumuzu dagitmamaya ozen gosterelim lutfen,yoksa sorular cevaplanmadan dagilip tartismaya donerse kapatilmak durumunda kaliyor degerli uyelerimiz.
Soruya gelirsek; sevgilinize yaptiklari en fazla zihnine girip onu istem disi yonlendirmektir. Bu kadar uzulduyseniz vardir bir hayri bundan ders cikarmak ve daha iyiye yonelmek icin :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
Sms de attırabiliyor mu ? ;)

aranmak daha güzel hazar :D
ha ha varlıklar çaldırıp kapatmış o zaman o arasın diye :boat: Olma ihtimali var çünkü bunu yapan birini görmüştüm gerçekten gözlerime inanamadım ama arkadaşın dediği gibi olmuştu. Bunu yapanın yardımcıları vardı ne demek istediğimi anladınız :willy_nilly:

:biggrinjester: shadowmax benim çağrımı görüp aramadı çağrısız aramıştı yoksa derdi çağrı attın aradım diye :D
sizin anlattığınız olay daha korkunçmuş yalnız :p

arayacak bi sevgilimiz bile yok bizim :(

bence iyi taraftan bakmalısınız bakın sevgilisi vardıda noldu onun :D benim gibi bir sevgili düşman başına bile verilmemeli. :D

Konumuzu dagitmamaya ozen gosterelim lutfen,yoksa sorular cevaplanmadan dagilip tartismaya donerse kapatilmak durumunda kaliyor degerli uyelerimiz.
Soruya gelirsek; sevgilinize yaptiklari en fazla zihnine girip onu istem disi yonlendirmektir. Bu kadar uzulduyseniz vardir bir hayri bundan ders cikarmak ve daha iyiye yonelmek icin :)

istem dışı yönlendirmekten çok sanki onlarla bir şey yaşamış gibiydi farkındaydı
bana dua okuduğundan söz etti bir şeye karşı koymuş ya da duurmdan rahatsız olmuşta okumuş gibiydi ama diyemiyordu.
yalan söylemem üzülmedim de yanlış bir şey yaptığım için hep bundan rahatsız oluyorum ama geldi geçti telafi edemem.
yapmayalım böyle şeyler telafisi yok :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...