sevdiğini celbetmek ve senden başkasının sözünü dinlememesi için

snoopy

Kayıtlı Üye
ben bu zeytinleri 7 tane die biliorum yanılıyor muyum yaşı kadar kısmını ilk kez duyuyorum ve zeytinlerin kesinlikle siyah olması gerektiğini de eklemem gerek sanırım tabii benim bildiğim bu

AkeLdan

Kayıtlı Üye
ben bu zeytinleri 7 tane die biliorum yanılıyor muyum yaşı kadar kısmını ilk kez duyuyorum ve zeytinlerin kesinlikle siyah olması gerektiğini de eklemem gerek sanırım tabii benim bildiğim bu
ben de sizin dediğiniz gibi 7 tane biliyordum ve o şekilde de uyguladım 1 hafta içerisinde netice aldım.tabi ki yaparken cok fazla konsantre olmuştum ve olacagına kesin gözüyle bakarak yapmıştım.sanırım inanç ve enerji bütünlüğü sayıların tariflerin çok çok ötesinde bir etki yaratıyor

lavi_nia

Kayıtlı Üye
ben de sizin dediğiniz gibi 7 tane biliyordum ve o şekilde de uyguladım 1 hafta içerisinde netice aldım.tabi ki yaparken cok fazla konsantre olmuştum ve olacagına kesin gözüyle bakarak yapmıştım.sanırım inanç ve enerji bütünlüğü sayıların tariflerin çok çok ötesinde bir etki yaratıyor

zeytınler yaşı kadarmı yoksa 7 tane mı bırde bu uygulama ıçerısınde eksık bırşey varmı arkadaşlar uygulama tamsa başlayabılırız o zaman tşkk

snoopy

Kayıtlı Üye
zeytınler yaşı kadarmı yoksa 7 tane mı bırde bu uygulama ıçerısınde eksık bırşey varmı arkadaşlar uygulama tamsa başlayabılırız o zaman tşkk

canım bi arkadaşım 7 zeytinle denedi ve oldu ...zaten bence zeytinin sayısı filan diiil de inanmak çok önemli ve bide eger karşı tarafta gurur yada herhangi nedenle sevior ama gelmiorsa etki edior yani adamda aşk sevgi namına bişi yoksa sana karşı sevgi aşk hisssetmesini sağlamıor bu uygulama...

lavi_nia

Kayıtlı Üye
canım bi arkadaşım 7 zeytinle denedi ve oldu ...zaten bence zeytinin sayısı filan diiil de inanmak çok önemli ve bide eger karşı tarafta gurur yada herhangi nedenle sevior ama gelmiorsa etki edior yani adamda aşk sevgi namına bişi yoksa sana karşı sevgi aşk hisssetmesini sağlamıor bu uygulama...

hmm anladım bı nevii cesaretlendırme gıbı bışey yanı :D pekı bu uygulama tamdır değıl mı arkadaşım eksık herhangı bışey yok yanı

aykırı

Kayıtlı Üye
Bu bir çeşit büyümü günahmı yapmak ? Kesinlikle tutarmı yapsak ?

snoopy

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ayetel kürsüyyü arapca yazıcaksınız yani türkçe olmaz kopya kağıdıyla yazabilirsiniz...arkadaşımızın konusuna müdahale etmek istemem affetsin ama zeytinler siyah olucak veee 7 tane olarak uygulamıştık sonuç evet olumlu ama sevgi varsa arada ve gurur yapıp gelmiosa etki ediyor evet bu bir büyüdür....

sorunmu

Banlı Kullanıcı
peki terk edip gidene ve arada aldattığı kişi varsa da bu işlem yapılır mı?

umutmina

Kayıtlı Üye
Direkt Ateşe mi Atacağız yoksa bir kaba alıp ateşin üstüne mi koyacağız ?

cadaloz27

Kayıtlı Üye
Hani şu eşinin sözünden çıkmaması bağlanması için yapılacaklar var ya en sonunda da ayetel kürsinin yazılıp üstümüzde taşınacağı belirtiliyor. Peki neden yazmamız gerekiyor?Ayrıca bizim mi yazmamız gerekiyor? Arapça olarak mı yazacağız? Ben kesin uygulamayı düşünüyorum. Fakat korkuyorum da üç harfliler musallat olur diye! Böyle bir olasılık var mı? Duş alırken ayetel kürsiyi üzerimizden çıkartacaz ve bazı dönemlerde okuyamayacak durumda olacağız en nihayetinde bayanız! Peki ayetel kürsiyi yazdıktan sonra muska seklinde sarmamız gerekli mi? Ayrıca biz yazmasak da yazdırsak olur mu? Çok rica ediyorum beni bilgilendirir misiniz?

origanum

Yönetici
Direkt Ateşe mi Atacağız yoksa bir kaba alıp ateşin üstüne mi koyacağız ?
Kapta yakılması uygundur.

Hani şu eşinin sözünden çıkmaması bağlanması için yapılacaklar var ya en sonunda da ayetel kürsinin yazılıp üstümüzde taşınacağı belirtiliyor. Peki neden yazmamız gerekiyor?Ayrıca bizim mi yazmamız gerekiyor? Arapça olarak mı yazacağız? Ben kesin uygulamayı düşünüyorum. Fakat korkuyorum da üç harfliler musallat olur diye! Böyle bir olasılık var mı? Duş alırken ayetel kürsiyi üzerimizden çıkartacaz ve bazı dönemlerde okuyamayacak durumda olacağız en nihayetinde bayanız! Peki ayetel kürsiyi yazdıktan sonra muska seklinde sarmamız gerekli mi? Ayrıca biz yazmasak da yazdırsak olur mu? Çok rica ediyorum beni bilgilendirir misiniz?

Yazmadan nasıl üstünüzde taşıyabilirsiniz? Sadece kağıt kalemle basitçe yaz-çiz olsun demek değildir havass uygulamaları, önemli olan ilgili enerjiyi kağıda geçirmek ve bunu yanınızda taşıma esasına yani fazladan bir enerjiye sahip olmanıza dayanır. Sizin yazmanız gerekmiyor, zaten herhangi bir havass bilgisine sahip olmadığınız için yazmaya kalkmasanız sizin için daha hayırlı olur, işin erbabına yazdırın ki iş olsun ya da oturun en baştan bu ilimi öğrenin, en azından temel kısımlarını öyle yapın. Her zaman Arapça kullanılır havass işlemlerinde, başka dil kesinlikle olmaz. Bunların hepsi sitede yıllardan beri yazılıyor, detaylı bilgi öğrenmek için eski mesajları okuyabilirsiniz.
Korkarsanız musallat olurlar, hata yaparsanız gene olurlar, güçsüzken güç gerektiren bir işi yapmaya kalkarsanız gene olurlar, onlara saygısızca davranırsanız, vs olurlar. Cinler aptal değildir ve 3 harfli deyince kendilerini kastettiğinizi zaten anlarlar ve bazı insanların bunu korunmak için o şekilde söylediklerini görünce cehaletleri ile eğlenmek isteyip de musallat olmaları beklenen bir sonuçtur. Bazı insanlar da cin kelimesini söyleyince gelip musallat olacaklarını sanırlar bu da başka bir vahim cehalet durumudur.
Duşta, banyoda, başka bir durumda, özel hallerde vs çıkarmanız sorun değil, o süre içinde korunursunuz zaten. Her zaman vefk şeklinde katlanmalıdır, vefk katlanması rastgele olmaz usulü vardır.

margarita

Kayıtlı Üye
O kişinin resmini kendi yastığımamı yoksa onun yastığınanı dikicem burda takıldım lütfen cevap bekliyorum. saygılar....

ekirek24

Kayıtlı Üye
herşey kendinden doğal olanı severse doğal sevsin büyü çok gerekli hallerde yapılır diğer inanın zorla sevdirmek olmuyor kıymeti yok yapılan büyünün günahından geçtim yazık verilen manevi,maddi emekler

karpuz

Kayıtlı Üye
Nohutları unuttum ve 4 saat suda kaldılar, bir sorun yaratır mı? Cevap verebilecek olan var mı?