Sen hangi özelliğe sahipsin :) bakalım

Nazarlik

Kayıtlı Üye
AĞUSTOS

Şakalaşmayı sever
Duyarlı ve ilgilidir
Korkusuzdur: bircok seyde cesaretliyimdir evet
Liderlik özellikleri vardır: bu ozelligimi yansitmayi sevmiyorum, caktirmadan kimseye patronluk taslamadan yonlendirmeye calisirim.
Ruhbilimle ilgilenir: daha cok okuyarak, dinkeyerek ilgimi ceken konudur, benim oyle burdaki arkadaslarimizin cogu gibi yeteneklerim yok.
Kolay provoke edilir Dikkatli ve tedbirlidir: Gaza gelmem kolay kolay, once arastirmaya calisirim ne olursa.
Bağımsızlığına düşkündür: duskunum ama sevdiim burininde ara sira beni dizginlemesini isterim.
Yol göstermeyi sever: bildiklerimi bilmeyenlere, soranlara anlatmayi paylasmayi severim.
Romantiktir: benden romantik olmaz:))

Tsk ederim paylasim icin arkadasim.

janet

Kayıtlı Üye
Çekici kişilik
Utangaç ve tutucu
Esrarengiz
Cömert ve sempatik
Rahatına düşkün
Duyarlı Hizmet etmekten zevk alır
Kolay sinirlenmez
Güvenilir
Nezakete önem verir
İyi bir gözlemcidir
İntikamcıdır Seyahat etmeyi sever
Dikkat çekmeyi sever
Dekorasyona meraklıdır
Tempolu müzikleri sever
Çok değişkendir

tempolu müzik sevmem :D
intikamcı hiç değilim, zaman ve benden sonraki kişiler herşeyi benim yerime halleder :D

AJA

Elit Üye
EYLUL AYINDA DOĞMUŞSANIZ:
İnsanların hatalarını yüzüne vurmayı seversiniz.Detaylarla uğraşır,iyi bir konuşmacısınız.Sadık ve güvenilir,sorumluluk almayı sever,bilgi ve kültüre önem verirsiniz.Spor ve seyahati sever,ilişkilerinizde seçicisiniz ayrıca hislerinizi içinize atmayı seversiniz.

Aynen öyle :)

Salick

Kayıtlı Üye
Aktif ve enerji dolusunuz. Çabuk karar verip çabuk pişman olur, şefkatli bir bireysiniz.Mantığınızı dinlersiniz.Diplomatik bir kişiliğiniz var. İnsanları teselli etmeyi sever. Dostlarının sorunlarıyla yakından ilgilenirsiniz. Cesurdur ve maceraperestsiniz.Sevgisini ve ilgisini belli edenlerdensiniz. Hafızanız güçlüdür. Baş ve göğüs hastalıklarına eğilimli olabilirsiniz. ..... Cabuk karar verme ozelligi haris hepsi uydu.... Emeginize saglik..

ikbal1505

Guest
ARALIK AYINDA DOĞMUŞSANIZ:
Sadık ve cömert. Sabırsız. Birlikte vakit geçirmesi eğlenceli kişilik. Azimli. Sosyal yönü kuvvetli. Dostlarını kendinden fazla düşünür. Kızgınlığı uzun sürmez. Sevildiğini hissetmek ister. Espri anlayışı gelişmiştir.

Tamamen beni anlatıyor. Beni tanıyanlar bilir. Sevgi ve ışıkla. :)

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Şubat ayında bir tezatlık var .. Hem somut şeylere önem verirsiniz diyor, hem de batıl inançlara eğilimlisiniz diyor .. :))

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
MART AYINDA DOĞMUŞSANIZ:Çekici kişilik. Utangaç ve tutucu. Esrarengiz. Cömert ve sempatik. Rahatına düşkün. Duyarlı. Hizmet etmekten zevk alır. Kolay sinirlenmez. Güvenilir Nezakete önem verir. İyi bir gözlemcidir. İntikamcıdır. Seyahat etmeyi sever. Dikkat çekmeyi sever Dekorasyona meraklıdır Tempolu müzikleri sever. Sanki Sizi Anlattım Değil mi :D

Aynı ben.

repece

Kayıtlı Üye
HAZIRAN AYINDA DOĞMUŞSANIZ:
Aynı anda birden fazla şey düşünür,nazik ve tatlı dilli olmaya çalışırsınız.Hassas ve bir o kadarda kararsızsınız.Komik ve eğlenceli birisiniz.Kolay arkadaş edinir,kolay incinirsiniz.Gribe yatkın bünyeniz vardır.Ayrıca bazen çok inatçı olabilirsiniz.;)

Eh işte.

@nemon

Kayıtlı Üye
OCAK AYINDA DOĞMUŞSANIZ:
Hırslısınız ve ciddi.Öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyorsunuz.İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmak ve çok eleştirip akıllı ve planlı programlı çalışmak sizin için bir numara!. Çok çalışıp üretken bir bireysiniz.Duyarlı ve derin hislisiniz.İnsanı nasıl mutlu edeceğini bilir,aşırı dikkatli ve bünyesi kuvvetlilerdensiniz.Zor heyecanlanır ve romantiksiniz ama aşkınızı ifade etmekte zorlanıyorsunuz.Çocukları sever Evcil ve sadık bir eş olursunuz.Kolayca kıskanıp Sosyal yönden içinize kapanık olabilirsiniz.

Çok doğru.Emeğinize sağlık