selam aleyküm...

Fur7181

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim bir sorum vardı ben rüzgarın bulutun yağmurun güneşin gölgenin belirmenin hakimi hükümdarı olmak istiyorum bunun için bir kelime manra veya ayet varmıdır? yardımlarınızı bekliyorum...

Ü

Üye silindi 62166

Aleyküm selam kardeşim öyle bir şey olsaydı bizler olurduk mabetteki herkes hükümdar olurdu :)

Fur7181

Kayıtlı Üye
birde abilerim "bitonba" "kulyü frep" ne demek buna benzer ayetler biliyorsanız paylaşırmısınız...?

Hopemore

Kayıtlı Üye
Bence de insan düşünce gücüyle rüzgar vs. her şeye etki edebilir zaten insanlar olarak psişik varlıklarız
Ama bazılarında bu psişik yetenekler gerçekten doğuştan diğer insanlarınkine göre daha baskın daha yoğun oluyor
Belki videodaki adamında doğuştan sahip olduğu hikmettir
Bazılarında aile mirasıdır atalarından dedelerinden aile soyundan geçer böyle özellikler
Ama çalışmayla da gelişebilir çalışarak telekinezi özelliğini geliştiren de çok insan var.
Bence çok iradeli çalışmak gerekir ve en başta inanmak gerekir yani aklını oynatacak derecede kendini inandırmalısın
Şahsen benim takatim iradem gücüm inancım bu kadar dayanıklı ve yeterli değil.
Ama dünyada bu tarz şeylerin olduğuna tüm samimiyetimle inanıyorum yine de kendim yapamam, dediğim gibi iradem yetmez

Fur7181

Kayıtlı Üye
Bence de insan düşünce gücüyle rüzgar vs. her şeye etki edebilir zaten insanlar olarak psişik varlıklarız
Ama bazılarında bu psişik yetenekler gerçekten doğuştan diğer insanlarınkine göre daha baskın daha yoğun oluyor
Belki videodaki adamında doğuştan sahip olduğu hikmettir
Bazılarında aile mirasıdır atalarından dedelerinden aile soyundan geçer böyle özellikler
Ama çalışmayla da gelişebilir çalışarak telekinezi özelliğini geliştiren de çok insan var.
Bence çok iradeli çalışmak gerekir ve en başta inanmak gerekir yani aklını oynatacak derecede kendini inandırmalısın
Şahsen benim takatim iradem gücüm inancım bu kadar dayanıklı ve yeterli değil.
Ama dünyada bu tarz şeylerin olduğuna tüm samimiyetimle inanıyorum yine de kendim yapamam, dediğim gibi iradem yetmez
ağzına sağlık kardeş olmaz diye bir şey yok fakat çalışmak ve azimli sabırlı olmak gerekir...

Fur7181

Kayıtlı Üye
birde abilerim "bitonba" "kulyü frep" ne demek buna benzer ayetler biliyorsanız paylaşırmısınız...?