Sebepsizce birini sürekli düşünmek

Zek0808

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili forum,
Bilgisi olan aydınlatabilir mi acaba? Sadece yüzeysel tanıdığı hatta başta pek ısınamadığı birini neden sürekli düşünür hale gelir bi insan? O kişiyle görünce selamlaşmak dışında bir etkinliğimiz olmamasına rağmen hatta son zamanlarda hiç görmemiş olmama rağmen bir türlü kafamdan atamıyorum. Hiç bir sebebi yok. Rüyama falan girmeye başladı. Sebebi ne olabilir? Bu durumun önüne nasıl geçilebilir? Bilen varsa lütfen aydınlatsın. İyi forumlar herkese..

Ü

Üye silindi 58480

E bekle de nereye varacağını gör.

Belli ki hoșlanabileceğin ya da kendini merak ettiren profilde biri, ama şimdiye kadar deneyimlemediğin bir iletişim perdelenmesi var. Hepsi bu.

İnsanların titreşimleri değişiktir. Bazıları alıcı bazıları verici bazıları hem alıcı hem vericidir. Onlara yakalanirsaniz kendinize gelmeniz biraz zaman alır.

Merdut

Kayıtlı Üye
İnsanın kimyası bu, itme-çekme.
Feromonlar sizi siz farkında olmadan nakavt etmiş bile.

Impulse

Kayıtlı Üye
Boşluktandır.

Teorime göre sakin bir kafa ancak ve ancak hakkıyla sevebilir. ?

Beni de sevsene?? (yanlış anlaşılmasın bayanım?)

Zek0808

Kayıtlı Üye
Sevgili @Merdut tanımadığım ve ilk zamanlarda beni iten birinden bahsediyorum, feromonlarla bir alakası olduğuna hiç ihtimal vermiyorum. ? @dennise Bir yere varmıyor işte sıkıştım kaldım bu frekansta, bu durum hoşuma gitmiyor. İnşallah en yakın zamanda kaybolur. ? @Impulse Yaradılanı severim yaradandan ötürü ?❤️ Cevaplar için çok teşekkür ederim herkese ❤️

Miel124

Kayıtlı Üye
Belkk size tilsim yapmis olabilir nas felak ayetel kursi oku derim

Zek0808

Kayıtlı Üye
@Miel124 Dediklerini özellikle denerim ama tılsım yaptıracak olsa o ben olmazdım. İstese ona kadın çok çünkü. :) Cevap için teşekkürler ?

Miel124

Kayıtlı Üye
Fikririmi söyledim cevabını biliyosan neden soruyon

Impulse

Kayıtlı Üye
@Z.LetsRock resmini kaldır, tehlikeli. Zaten yasak. Ne idüğü belirsiz insanlar var burada, dikkatli ol.
Özel bilgilerini de kimseyle paylaşma.

Sevgiyle?

Zek0808

Kayıtlı Üye
@Z.LetsRock resmini kaldır, tehlikeli. Zaten yasak. Ne idüğü belirsiz insanlar var burada, dikkatli ol.
Özel bilgilerini de kimseyle paylaşma.

Sevgiyle?
Yasak olduğunu bilmiyordum. Kendi fotoğrafını koyan başkaları da olduğu için çekinmemiştim. Uyarı için teşekkür ederim. ?

Broad

Banlı Kullanıcı
Sen probleminin cevabini bu konuya olan yazilarinda kendin vermissin farkinda degilsin.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
size telepati yapmaya çalışıyor olabilir ama kesin değil yukarıdakilerin dedikleri gibi de olabilir o yüzden şunu yap bunu yap diyebilir miyim bilmiyorum

Ü

Üye silindi 58480

Rüyana girmesinin sebebi zaten uyarı vermek:

Bak 3 oldu görüyorsun çocuğu açılacaksan açıl, muhabbete gireceksen gir ben bu iși bir yoluna sokayım ișim gücüm sinir sistemim var diyor beynin.

Yani rüyana girmesi zaten büyük ihtimalle artık algıda duyarsızlașma başlayacağı içindir. Rüya olayın şiddetinin arttığı kısım değil zannettiğinin aksine çözüm kısmı. Sen anlamadan beynin çözmüş olayı ve rapor etmiş sana.

Boşver onu bizle takıl. Resmini değiştir çünkü tanışıyoruz.

Zek0808

Kayıtlı Üye
Rüyana girmesinin sebebi zaten uyarı vermek:

Bak 3 oldu görüyorsun çocuğu açılacaksan açıl, muhabbete gireceksen gir ben bu iși bir yoluna sokayım ișim gücüm sinir sistemim var diyor beynin.

Yani rüyana girmesi zaten büyük ihtimalle artık algıda duyarsızlașma başlayacağı içindir. Rüya olayın şiddetinin arttığı kısım değil zannettiğinin aksine çözüm kısmı. Sen anlamadan beynin çözmüş olayı ve rapor etmiş sana.

Boşver onu bizle takıl. Resmini değiştir çünkü tanışıyoruz.

Dediğin gibi çözüm süreciyse kendi kendine geçer o zaman. Öyleyse eğer sevindim.