Savaşı Rüyamda Gördüm !

repece

Kayıtlı Üye
ben de rüyamda sayısal loto sonuçlarını görmüştüm. oynadım tutmadı. sonuçlar açıklanınca farkettim ki tüm rakamları yanlış hatırlamışım. ama çıkacak sayıları görmüştüm. neden kimse inanmadı bi türlü anlamadım şimdiye kadar.

Nasıl yaaa sayıları bir bir görüpte yanlış rakamlarımı işaretlemişsin

SaHiBuZaMaN

Kayıtlı Üye
DERUNİLİK TASLAMAK İÇİN DEĞİL GERÇEK GAYBI MAHSUSA (2)...OSMAN HULUSİ HAZRETLERİ VE MEHDİ (A.S.)

AHMED HULUSİDEN '' HAZRETİ MEHDİ VE 3.DUNYA SAVAŞI'SEYYİDÜL EVLİYA OSMAN HULUSİ HAZRETLERİ
Bir gün bir zat ile oturmus konusuyordum bundan 30 küsur yil önce...
Sordum, gençlik hayalleri içinde...

-Dedem, kiyamete ne kadar var?... diye...
-Hulusi, kiyameti hiç birimiz görmeyiz!... Ama kiyametten önce pek çok olay var ki, onlarin bir kismini siz göreceksiniz!... dedi...
Merak ettim, sordum...
-Dedem onlar ne ola ki?...
-Bak, Hulusi, eger Mehdi'nin çiktigini duyarsan, sürünerek bile olsa, hemen yanina kos!... O Mekke'de açiga çikinca, pek çok kisi onu inkar edecek!... Ama sen onun yaninda olmaya bak!... O açiga çikmadan önce, Evliyaullahin çok büyük bir kismina bile gizli kalacak!...
Ama bundan mühimi, o çikmadan önce pek çok önemli olay cereyan edecek!...
-Hayrola dedem neler var ondan önce?...
-Önce 3. dünya savasi çikacak; ve Avrupa'da tas üstüne tas kalmayacak!...
-Dedem Türkiye'de perisan olmaz mi o zaman?...
-Türkiye pek o savasa girmis sayilmaz... Çünkü o savastan önce Avrupa Türkiye'yi dislayacak ve atacak!...
-Ama biz NATO'dayiz?...
-Nato'dan da çekilir o zaman Türkiye herhalde!... Çok üzülecekler Avrupa bizi disladi diye o zaman bazilari; ama bunun ne büyük rahmet oldugunu geride kalanlar anlayacak... O zaman Ruslar 6 ay süreyle Istanbul'u isgal edecekler!...

-Dedem biz bir sey yapamayacak miyiz?... Ruslar nasil isgal eder Istanbul'u?..
-Muhyiddini Arabi'nin kitabinda gördüm ben, Ruslarin 6 ay Istanbul'da kalacaklarini ve bu sürenin sonunda Istanbul'u terk edeceklerini...
-Dedem Avrupa bizi niye dislasin ki?...
-Müslüman oldugumuz için!... Elhamdulillah müslüman insanlar basimizda olacaklar!...
-Dedem Avrupa'nin bizi dislamasi 3. Dünya savasinin habercisi mi yani?...
-Evet ama ondan önce de bazi olaylar var...
-Ne onlar?...
-Türkiye'de idare öyle bozulacak ki, yeniden bir (ben kendi ta'birimi kullaniyorum burada) yapilanma olacak, zorlu bir ameliyattan sonra!...
Bu arada Yunanistan'la da bir savas olacak... O savasta Yunanistan haksiz olup, çok seylerini kaybedecek!...

-Peki dedem, dedim, ben... Amerika ne olacak?... Biz oradan da mi kopacagiz?...
-Hayir, Avrupa bizi attigi zaman, o bize destek verecek!... Ruslar, Avrupa'da tas üstüne tas birakmayacaklar!...
Suriye bize düsmanlik ederken, Yahudiler dostluk gösterecekler!. Suriye Hatay'i isterken Yahudiler Sam'a kadar gelecekler...Bu Mehdi çikana kadar devam edecek!...

-Peki dedem, o harpler sonrasinda insanlik ne halde olur?...

-Perisan... Ellerinde, dinlerinden baska bir sey kalmayacak!...
Mehdi'nin çikisindan sonradir ki Deccal çikacak... Sonra Isa Aleyhisselam'in nüzülü var... Ondan sonra da Çinli'lerin Türkiye'ye kadar ve Orta Doguyu istilasi... Yecüc Mecüc diye bahsedilen kavimler Çinli'ler ile Ruslar'dir!...

-Dedem, dedim... Bunlar ne zaman olur?...
-Hepsinin basi Avrupa'nin Türkiye'yi aralarindan atmasidir!... Ondan sonra dökülen tesbih taneleri gibi olaylar birbirini takip eder!...
-Dedem, o günde bizler ne yapariz?...
-Hulusi, korkunun ecele faydasi yoktur!... Allah ne takdir etmis ise onu yasayacagiz... Takdir ezelde olmus bitmis!...
Evliyaullah bunlarin olup bittigini görmüs... Herkes kaderini yasayacak!...
Sen elinden geldigi kadariyla saglikli olup, ibadetini yap, ahiretine hazirlanmaya bak... Mehdi'nin çiktigini duyarsan, sürünerek bile olsa ona katil!... Isa Aleyhisselam' da O'nun yanina gelecek!...
Istanbul'da iken Deccal çikacak!... ve sonra da Isa Aleyhisselam inecek!..
Allah bunu hazmetmeyi hepimize kolaylastirsin Hulusi....
Ahmed Hulusi

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
Selamun aleykum. Bir piskolog olorak söyleyebilirimki Türkiye genelinde bi statistik yaparsak eğer, senin rüyada gördüğün gibi rüyaları hergün binlerce kişi görüyor. Uyumadan önce 2-3 saat savaş filmi izlerseniz ve ya savaş içerikli oyun oynayıp uyursanız büyük ihtimal bu tür rüyaları görürsünüz. Eğer gün boyu neqativ enerjiye maruz kaldıysanız yine bu durum geçerlidir. Bide rüyanızdan sonra olurda dünyanın herhangi bir yerinde savaş çıkarsa kendinizi 1 numara önce gören hissetmenize sebebiyyet verir ki buda piskolojik defarmasyona getirip çıkarır. Dünyada piyasada olan çoğu önce görenlerin olayıda budur işte.
İslama gelince ise bu konu şöyle anlatılıyor: Rüyaların 3 çeşidi var, bunlardan 2 tanesi gerçekleşmeyecek olanlardırki Kur’an’da bunlara “Adğasu ahlam” denilmiştir. Bundandır ki, Efendimiz: “Rüyanızda güzel şeyler gördüğünüzde, bilin ki o Allah’tandır; kötü bir şey gördüğünüzde ise, onun şeytan olduğunu bilin ve sağ ve sol yanlarınıza “tuh” deyip, şeytanın şerrinden Allah’a sığının (Euzu çekin)” buyurmuştur. Çünkü, kötü gibi görünen rüyaları takıntı haline getirmek, hem sürekli bir üzüntü kaynağı, hem de Allah’a karşı su-i zanna sebep olur.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Selamun aleykum. Bir piskolog olorak söyleyebilirimki Türkiye genelinde bi statistik yaparsak eğer, senin rüyada gördüğün gibi rüyaları hergün binlerce kişi görüyor. Uyumadan önce 2-3 saat savaş filmi izlerseniz ve ya savaş içerikli oyun oynayıp uyursanız büyük ihtimal bu tür rüyaları görürsünüz. Eğer gün boyu neqativ enerjiye maruz kaldıysanız yine bu durum geçerlidir. Bide rüyanızdan sonra olurda dünyanın herhangi bir yerinde savaş çıkarsa kendinizi 1 numara önce gören hissetmenize sebebiyyet verir ki buda piskolojik defarmasyona getirip çıkarır. Dünyada piyasada olan çoğu önce görenlerin olayıda budur işte.
İslama gelince ise bu konu şöyle anlatılıyor: Rüyaların 3 çeşidi var, bunlardan 2 tanesi gerçekleşmeyecek olanlardırki Kur’an’da bunlara “Adğasu ahlam” denilmiştir. Bundandır ki, Efendimiz: “Rüyanızda güzel şeyler gördüğünüzde, bilin ki o Allah’tandır; kötü bir şey gördüğünüzde ise, onun şeytan olduğunu bilin ve sağ ve sol yanlarınıza “tuh” deyip, şeytanın şerrinden Allah’a sığının (Euzu çekin)” buyurmuştur. Çünkü, kötü gibi görünen rüyaları takıntı haline getirmek, hem sürekli bir üzüntü kaynağı, hem de Allah’a karşı su-i zanna sebep olur.

:) Acaba hastalarınızada böyle tavsiyelerdemi buşunuyorsunuz sağ - sol yanınıza tuh deyin şeytan dan Allaha sığının...
siz beni güldürdünüz Allahta sizi güldürsün sayın baku lordu

• Beğendim
Tepkiler: AJA