Şahmeran Duasını Okurken Dikkat edin!

akik

Banlı Kullanıcı
ben 21 gün boyunca günde 1 defa okudum.okurken her defasında esneme oluyordu.tesadüf mü bilmiyorum ama etkili.bu büyü değildir duadır daha bunun ayrımını yapamayanlar bu sitede niye geziyor

CİNİN ETKİLERİ
1. Kulağınıza haaa diye seslenir sağ kulağınıza uyurken değirmen sesi duyarsınız...
2. Eğer duayı 7 gün değil de 1 gün okuyup ara verirseniz cin bedeninize girer.
Sizi bir kaç gün şizofreni yapar, yüzünüz kasılır..

Verinlen cinin etkileri maddeleri kesinlikle yalandir öyle birşey asla olmuyor.şahmeran aşkina gibi saçma sapan şeyler söylerseniz de asla etki edeceğini düşünmüyorum.euzu besmele çekerek allah rizasi için okunmali

ank_larimar

Banlı Kullanıcı
bu şahmeran duasını kaç günde,günde kaç kere okuyacağız.şahmeran aşkına diye mi başlanacak.olunmasını istediğin niyeti söyledikten sonramı yoksa sonramı belirteceğiz. biraz detaylı ve net bilgiler veren birileri olabilirmi acaba. çok yorum var kafam karıştı. hatta uygulayan sonuç alan varsa fikirlerini almak beni mutlu eder.

mami11982

Kayıtlı Üye
Sitede sahmeran büyüsü adıyla paylaşılan dua ismi azam duasıdır. Şahmeran duası olarak bilinmesinin sebebi tarlalardaki yılanlardan emin olmak için de okunan bir dua olmasıdır. Sitede paylaşılan duanın şahmaran adıyla bilinen büyü uygulaması ile alakası yoktur. Google 'da ismi azam duası diye aratın karşınıza 1000 lerce sitede bu dua çıkacaktır.

phusey

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu duayı görünce taıdık geldi dedim sonra Arif Pamuk'u dua kitabına baktım. evet bu daja ömce okuduğum bir duaydı. Pamuk'un kitabıda İsmi-i Azam duası olarak geçiyor ki benim sık sık okuduğum bir duaydı ve her seferinde sonuç almışımdır. çok sevdiğim ve okuduğum bir dua. Ki ben öyle sayıyla filan okumadım. Kitapta İsmi-i Azam duasını ihlasla okuyan amacına nail olur deniyor. İhlas suresinin dileklerin gerçekleşmesi amacıyla cila gibi düşünüyor. ben Yasin de okusam İsm-i Azam da okusam hep ihlasla okuyorum.
eyse uzattım
Özetle diyebilirim ki bu duayı ne zaman İhlas ile okusam mucizevi şekilde gerçekleşiyor başucunuzdan ayırmayın. üstelik sadece aşk içi değil her nevi dilek için okudum ben ve oldu etkili bir dua bence

Castielo

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Bu duayi okumak icin her hangi bir dini islem yapmamiz gerekir mi? Abdest almak, namaz kilmak vs.

Tesekkurler.

Not: Turkce klavye kullanmadigim icin turkce harfleri yazamiyorum, simdiden kusuruma bakmayin.

Ayrica da Sahmeran'in Allah (c.c)'nin yarattigi bir varlik oldugunu da hatirlatmak istiyorum. Sahmeran cin degildir.

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Ben 2 gece aşk için okudum. Urum 7 defa yazmıştı. 2 gece o şekilde okudum. 1.gece inanılmaz rahatladım huzur sacarak uyudum. 2. Gece pek rahat okuyamadm. Sürekli aksilik çıktı ve içim rahat değildi pek kendimi veremedim. Devam edecektim ertesi gün misafir geldi ve devam edemedim. İlginçtir ki umudum yok olduğu anda o kisiyi görebilmek için dualar ederken ve tam göremicegimi kabul ettigim anda isminin yazılı oldugu tır (bildiginiz tır) onumde trafikte onlarin apartmanin ismiyle ayni olan apartmanin onunde durdu ve isaret kabul ettim . Yaklasık bir hafta sonra niyetlendigim kişi hakkında beklemedigim bir haber aldım. Tekrar baslamaya karar verdim . 61 kere okuycaktim. Gece başladım. Acayip enerjim gitti
Okuyamamaya uykum gelmeye başladı ve beyaz bir mum yakmıstim. Ezan vakti mumdan çatır cutur sesler geldi. Sonra yere doğru mum (dim dik mum hatta 0 sayılan mum) düştü . Bende söndürüp bir kaç defa daha okuyup bitirdim
Tekrar başlicam enerji çalışması yapıyorum.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Bir cinden yardım istemek mi :lurk5:

Neden yalnızca enerjiden varolmuş bir bedene bile sahip olamayan bir varlıktan yardım isteyeyim ki :S

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir cinden yardım istemek mi :lurk5:

Neden yalnızca enerjiden varolmuş bir bedene bile sahip olamayan bir varlıktan yardım isteyeyim ki :S

Görünmeyen farklı boyuttan olan tüm varlıklar enerjiden var olur.Meleklerde enerjiden var olur o zaman onlardan yardım istemeniz de garip.

Bunu düşünmeniz lazımdı. :)

ekcs

Banlı Kullanıcı
Görünmeyen farklı boyuttan olan tüm varlıklar enerjiden var olur.Meleklerde enerjiden var olur o zaman onlardan yardım istemeniz de garip.

Bunu düşünmeniz lazımdı. :)

Doğru, ama ben meleklerdende yardım istemem. Mensup olduğum dinde insanlar yaratılmış en üstün varlık olarak kabul edilir bu nedenle kendimden alt seviye bir varlıktam asla yardım istemem. Yardım isteyeceğim tek kişi Tanrıdır.

-Sevgi ve Işıkla...

undead

Kayıtlı Üye
bu şahmeran duası ..ya şahmeran aşkına dediğimizde şirk mi yapmış oluyourz ....işte bunu çok merak ediyorum...yoksa bi vasıta mı bu şahmeran ..peki neden şahmeran ..nedir ne değildir

mem_u zin

Kayıtlı Üye
Ben çok sevdim bu duayı.Göz pınarlarıma suni gözyaşı damlası damlatıyordum ağlayamadığım için,bu dua sayesinde,ger gece sıkıntımı dışarıya attım ve ağlayarak okudum her seferinde.Çaresizlik hissetmek,çaresizlik halinde sığınacağınız tek ve en gerçek olan umut,bu duayı ettiğinizde çoğalıyor.Ruh halime çok iyi geldiğini söyleyebilirim.Cinlerden bu güne kadar hiç korkmadım,inatlaşarak gelsinler diyede çabalamadım :) Kesinlikle korkmadan okuyun.Bir gece bile ihmal etmedim aksine o saat gelsin diye heyecanla ve içimdeki sevgiyi,umudu koruyarak okudum.
Niyetim göz önüne alınırsa hiç bir gelişme yok,zaten bu gelişmenin olacağını bilerek,inanarak okuyorum.Yanlış yaptığım bir şey de yok.Hacet namazından,tesettür ayrıntılarına kadar,hatta özel yaşamımda insani ilişkilerime bile daha çok dikkat ederek söylendiği gibi yaptım uygulamayı.Gün boyu,içinizde nefreti,hırsı,bencilliği,kötülüğü barındırırsanız,dua etmeye yüzünüz olmayacaktır diye düşünüyorum ben.Utanırım yani.O yüzden,kimseye zarar vermemeye çalışan bu anlamda gayret eden biriyim ama bu dualar benim güç kaynağım.Belki,olması imkansız bir niyeti zorluyorum ama Allah'ın katında hiç bir şey imkansız değildir.
Olmuyorsa,ya bende hala bir eksiklik,bozukluk vardır,ya da niyetimi barındıran kişi için yaradanın başka planları vardır.Takdir tabi ki onundur.Kafaya taktığım ve beni aniden yakalayan bu ayrılık meselesinden dolayı,işimden bile ayrılmıştım,evde bitki gibi sadece su içerek kendimi cezalandırıyordum.Bu duayı okumaya başladıktan 1 hafta sonra bu haller kaybolmaya başladı ve işe başladım tekrar.Sebebi tabi ki,umut etmek,duaya inanmaktı.Dileğim gerçekleşecek buna eminim,ama düzen sırayla gidiyor.Önce kendini toparlamalısın ki,gelen her ne olacaksa onu daha güçlü karşıla.Ben,inanıp,sabretmeye davam edeceğim ve bu duaları tekrar tekrar okumakla,sürekli yeni duaları ezberliyor olmak yanıma kar kalıyor.
Yaratıcı her zaman iyilerle beraberdir ben buna inanıyorum.