Sabrım Tükeniyor...

dsuared

Kayıtlı Üye
Merhabalar... Benim burda olma sebebim çok kısa sürede aşık olduğum kişinin geri dönmesi için yapabileceğim bir şey var mı sorusuydu. Hemen hemen bütün başlıkları okudum. Benim gibi bir çok arkadaşımızın da sol yanı cayır cayır yanıyor ama benim asıl zorlandığım konu o kişinin çalışma saatleri içinde sürekli karşımda oluşu... Bu onu unutmamı zorlaştırıyor, aksine ona olan duygularımı daha çok kamçılıyor. Sizden istediğim şu günde defalarca göz göze geldiğim biri için ne yapmalıyım ne yapmalıyım ki onu geri kazanayım. Yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler. (Büyü yaparak ancak geri kazanabilirim çünkü ne yaptıysam dönmedi. )

serseri34

Kayıtlı Üye
Allah yardımcın olsun. Keşke elimde bir sihirli değnek olsa da seni bu acıdan kurtarabilsem. Aynı acıyı bende yaşıyorum, emin ol... Hep bu acıyla yaşamaktan öyle çok korkuyorum ki...

AJA

Elit Üye
Ey aşk sen nelere kadirsin..
Sitede bir çok uygulama var,profosyenel bir eğitim almadıysanız hiç bir maji tutmaz önce bunu bilin yapmadan..
Sonrasında dua edin .
Unutmayın size aittir yazısını taşımadığınız bir kader yaftasında size aitmiş gibi yapmak yapmaya çalışmak sadece zaman ve umut kaybıdır..
Sevgiler.

dsuared

Kayıtlı Üye
Sevdiğini Geri Döndürme Duası - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Bu yukardaki Konuda Paylaşmıştım Bir uygulama daha veriyim diyorum o kişiyle tekrar barışmak ve size karşı sevgisi artmak için

Buyrun:

esma-ül hüsnada geçen bu isimleri günde 100 defa okuyun

''Ya kadir ya Allah ya rahman ya Allah ya rahim ya Allah ya Kerim Ya Allah''

Selametle.

Belli bir gün sayısı var mı? Teşekkürler.

Allah yardımcın olsun. Keşke elimde bir sihirli değnek olsa da seni bu acıdan kurtarabilsem. Aynı acıyı bende yaşıyorum, emin ol... Hep bu acıyla yaşamaktan öyle çok korkuyorum ki...

Sürekli karşımda olmasa bu kadar canım acımazdı heralde sağolun.

dsuared

Kayıtlı Üye
imla hatalarım için üzgünüm sanırım biraz sinirlerim bozuk aceleyle yazdım

demonic

Kayıtlı Üye
Aslında aşkla fazla ilgilenmem ama sizin durumunuz dikkatimi çekti...ilk yazıda demişsiniz ki onu unutmamı zorlaştırıyor hatta ona olan hislerimi kamçılıyor...ve istediğiniz şey size geri dönmesi...madem unutmak istiyorsunuz neden geri dönmesi için çalıştınız?soruyu tersten soralım...madem dönmesini istiyorsunuz neden unutmam zor (imkanım olsa unutacağım manası)dediniz?sanırım duygularınız çok karışık...bu yazınızdan bile belli...ben sizin yerinizde olsaydım oruç tutup namazımı eksiksiz kılardım...duamada ver allahım kalbime göre derdim.belki hayırlısı o kadın değildir?hemen büyü ile şirke gitmek ahmak işi.siz zeki birisisiniz...her insan zekidir...önce hayırlısını istemek gelmese bile sınavı hakkıyla vermek mi mantıklı?yoksa hayırlı hayırsız demeden şirke gitmek mi mantıklı?tabiki son seçim size ait...buyurun seçin...

moskov

Kayıtlı Üye
ben her gün ya camii 118 defa ya semiu 100 defa çok inanarak yapıyorum

dsuared

Kayıtlı Üye
Aslında aşkla fazla ilgilenmem ama sizin durumunuz dikkatimi çekti...ilk yazıda demişsiniz ki onu unutmamı zorlaştırıyor hatta ona olan hislerimi kamçılıyor...ve istediğiniz şey size geri dönmesi...madem unutmak istiyorsunuz neden geri dönmesi için çalıştınız?soruyu tersten soralım...madem dönmesini istiyorsunuz neden unutmam zor (imkanım olsa unutacağım manası)dediniz?sanırım duygularınız çok karışık...bu yazınızdan bile belli...ben sizin yerinizde olsaydım oruç tutup namazımı eksiksiz kılardım...duamada ver allahım kalbime göre derdim.belki hayırlısı o kadın değildir?hemen büyü ile şirke gitmek ahmak işi.siz zeki birisisiniz...her insan zekidir...önce hayırlısını istemek gelmese bile sınavı hakkıyla vermek mi mantıklı?yoksa hayırlı hayırsız demeden şirke gitmek mi mantıklı?tabiki son seçim size ait...buyurun seçin...

merhaba öncelikle duygularım hiç karışık değil ama iki insan ayrıldığında unutma süreci başlar 5 10 50 sene belkide hiç ama bi untma çabası sarar insanı bende o olmadı işte çünkü aynı ortamda çalışıyoruz buda büün konsantremi bozuyor hepsini elimin tersiyle bir kenera itelim ben onu seviyorum ve karşımda da olsa çok özlüyorum (ayrıca Ben Bayanım )

ben her gün ya camii 118 defa ya semiu 100 defa çok inanarak yapıyorum

denerim çok teşekkür ederim size

Styxq

Banlı Kullanıcı
dua et allah a sükret onu bulamayanlarda var bi sesine bi yüzüne hasret olanlarda var...

sen yine görebiliyorsun yapabilecegin kazanmak için normal seyler var süprizler kendini gösterme onu bulamayanlarda var biliyorum kızacaksın bu yazdıklarıma ama emin olki ...

normal sekillerde eger görebilmek yada sesini duyabilmek olsaydı bukadar zorluga girmezdim .. sükret haline beterin beteri var

S

SoNoL

'' O nu geri kazanayım'' demişsiniz. Sizinde ve kaybettiniz; sanırım cümleniz böyleydi. O nu kaybetmek için telafisi zor olan birşeymi yaptınız, eğer öyleyse akışına bırakın ve size yeniden güven duyması gerektiğini unutmayın. Yok eğer abartılı bir hata değilse, sessizce bekleyin. Siz harekete geçmeyince merakını celb edecek o harekete geçecek. Aranızda önceden bir şeyler geçmiş belli. Sorun tam olarak nedir bilemediğimiz için, ancak uzaktan bu kadar yorum yapabiliyoruz, sevgiler.

sony

Kayıtlı Üye
Çok zor bir durum siz nasıl onu izliyorsanız oda sizin davranışlarınızı ve harektlerinizi izlediyinden emin olabilirsiniz nasıl geri kazanırım sorusuna gelince siz bir süreç içine girdiniz bu sureçte herkezde olmayan bir şans ve şansızlığınız sizin elinizde onu kazanmayı goze alıp ya dahda kotüye gotureceksiniz yada onun sizi hiç bilmediyini tanıyamdığnı gostericeksiniz sizin en buyuk şansınız bir arada olmanız kendinizi deyişime sokmanızı öneririm ilk once parfümünüzü deyiştirin yeni koku yeni başlangıç demektir zor olacak ama onun enerjisini siz emin kendine güveninini yıkın kafasının bir koşesinde ne zaman istesem benimle tekrar beraber olur izlemini yok edin ve herkez gibi olduğunun izlemini verin onu tanıyorsanız nelere ıhtıyacı olduğunu duygusal anlamda onları bilerek onu kazanabıleceyinize inanıyorum bir bayan istediyini herzaman alır yeterki gerçekten istesin saygılarımla

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Merhaba,

Eğer hatalıysanız onu kaybetme nedeni sizin yaptığınız büyük bir hataysa özür dileyin ve ısrar etmeyin. Kendinizi onun yerine koyun siz olsaydınız ne yapardınız? Ve özrünüzü kabu edip dönmezse de buna syagı duymaya çalışın. Eğer küçük bir hata yüzünden gittiyse bırakın hiç bulaşmayın gitsin :) Eğer size karşı soğuduğunu hissettiğini söyleyerk gittiyse duygularınız ona belli etmeyin, peşinden koşmayıni kendinizi anlamaya çalışın. Sizi asıl rahatsız eden onsuzluk mu yoksa terkedilmiş olmak mı? Geçekten ne hissediyorsunuz? Büyüyle gelen aşk gelmeyiversin bence..

Forumdaki başka bir arakadşımızn da belirttiği gibi sorunun ne olduğunu bilemediğimiz için ancak bu kadar yazabiliyorum ben de haddimi aştıysam kusura bakmayın

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Sanki başka birisi varmış izlenimi yapın, hatta sizi iş çıkışı bekleyen yakışıklı bir arkadaşınız olsun ama sevgili izlenimi vermeyin flört izlenimi verin ve bunu yapmadan bir süre önce bütün hal ve hareketlerinizi değiştirin. On abirşeyler göstermeye çalışmayın ve doğla olarak umursamaz olun. Zaten başta dikkatini çekecektir beklemediği bir davranış olduğu için. Sonrada dediğim gibi biriyle flört havası verin. Ama yakışıklı erkek tarafından kandırılmaya çalışılan masum yaralı kız modunda olmalısınız. Eğer buda olmazsa büyü :D Yardımcı olursam ne mutlu bana.

hussein30

Kayıtlı Üye
hiçbirşey yapmayın büyü dua vb ile ilgili.kendi çabanızla onun için ne yaptıysanız olmadıysa, olmaması gerektiği için olmamıştır,belkide hayırlısı o değildir bunu ancak daha sonra görebilirsiniz, benim diyeceğim zorda olsa ilginizi ondan tamamen çekmeniz.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Ey aşk sen nelere kadirsin..
Sitede bir çok uygulama var,profosyenel bir eğitim almadıysanız hiç bir maji tutmaz önce bunu bilin yapmadan..
Sonrasında dua edin .
Unutmayın size aittir yazısını taşımadığınız bir kader yaftasında size aitmiş gibi yapmak yapmaya çalışmak sadece zaman ve umut kaybıdır..
Sevgiler.

peki bu professiyonel egitimi nereden alabiliriz??bir aciklama yaparmisin kardesim,cok tesekkürler :willy_nilly: