Rüyamda Gılgamışı gördüm

Mallorymallory

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar tekrardan merhaba,rüyalarla açtığım ikinci konu bu biliyorum,fakat geçen sene gördüğüm bu rüya hayli karışık gelmişti sizinle paylaşmak istedim.. Artık dünyanın sonu diyebileceğimiz bir zamanda her yerde savaş ve kıtlık var,gökyüzü çok kirli görünüyor ve insanlar gruplasmis halde birbirleriyle savaşıyorlar. Bu esnada gökyüzünden düşen bir göktaşı ya da ne bilmiyorum,bütün insanligin dikkatini dağıtıyor, herkes can havliyle bir yana koşarken taş düşüyor ve çok büyük bir toz bulutu beni yutuyor.Kendimi sonsuz bir çukura yapılmış çok yüksek bir merdivende buluyorum ve acil aşağı inmem gerektigini hissediyorum,nefes nefese kendimi ata ata aşağı doğru ilerliyorum ve sesler duyuyorum birileri daha var,benden aşağıda ve çıldırmış durumda. Yukarıda kalan merdivenler birer birer düşüyor ve orada ölüyorum. Daha sonra gözlerimi bir okyanus kıyısında açıyorum ve çok hoş görünümlü beyaz tenli,hafif sakallı ve iri gözlü genç bir adam bana su veriyor. Ve sen kimsin diye sorduğumda aldığım cevap oldukça garipti.Gılgamış..
Tesekkur etmeye kalmadan gözlerimi tekrar açtığımda farklı dünyada olduğumu farkediyorum her şey mavi tonlarında garip kulelerin olduğu enteresan bir yer.
En garip ve gerçekmis gibi hissettiğim rüyalarımdan biriydi