rüyamda garıp yaratık

toprak

Kayıtlı Üye
tanıdık bır ınsanın kur anı kerımı acıp yaratıgın fotografını koyup cagırdı.yaratık geldı.ben geldım dedı hızla yanımıza geldı cagıran tanıdıgıma carptı yere dusurup kayboldu.yaratık yesıl renkte buyuk gözlu gözlerı kalın surmelı gıbıydı.kulakları sıvrıydı.elf mıdır dıye dusundum.hazıne yerı haber veren bır yaratıkmıs öle oldugunu dusundum.yorumlarsanız cok sevınırım.gece boyu uyumadım ruyadan sonra.yorumlarsanız rahat bı uyku uyuycam saolun

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu tanıdık biri bu tür şylerle uğraşıyor mu? Siz bu tür şeylerle uğraştınız mı? daha önce benzer şeyler yaşadınız mı?

toprak

Kayıtlı Üye
aslında defınecılık le bı ılgımız yok ama.ben perı tarotu bakıyorum 2 yıldır.4 yıldır kahve cay falı bakıyorum.fıncanı acmadan söyluyorum cogu zaman.kendımden korkuyorum bazen:(
özel bı yurtta kalıyorum.yurtta dolasan 3 tane varlık var.cagırdık bır kez.aglamaya basladım.2sı erkek 1 ı kadın.kadın kötu.erkegın bırı kadının yurda gırmesıne ızın vermıyor.bu aralar bıseyler var bende tanımlayamıyorum.ilgınıze tesekkur ederım

toprak

Kayıtlı Üye
daha önce benzer seyler yasamadım.ucurumdan dusme ruyası görurum bellı zaman aralıklarında .tekrar saolun