Rüyamda bedenime cin girdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Defin

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar dün gece yaşadığım olayı anlatmak istiyorum. Rüyamda siyahi bir kadın trende karşımda oturmuş acı çekiyordu. Kolunun üst kısmı dikişliydi. Yanımda oturan bir adam bana onun trafik kazası geçirdiğini ve kolunun koptuğunu söyledi. Kolu tekrar dikilmiş ama kol geç bulunduğu için sorun yaşıyormuş sanırım tekrar kesilecekti. Kadın kolunu tutup inliyordu ve anlamadığım bir dilde konuşuyordu. Adamda tercüme ediyordu. Adam hayıflanarak kadının ruh çağırdığı için başına bunların geldiğini söyledi. Kadında geri gönderememişim araba sürerken bana kaza yaptırdı diye anlatıyordu tabi yanımdaki adam çeviriyor bunu. Bende o ruh değildir cindir muhtemelen dememle bir anda kadından bana bir enerji geçti yani cin onu bırakıp benim bedenime girdi.Rüyanın teferruatları da var ama özet geçtim. Sonra uyandım uyku sersemiydim ama hatırlıyorum. Kulağımda çok güçlü bir uğultu vardı öyle böyle değil. Dua okumaya başladım. Ayetel kursi, ihlas, felak surelerini okudum ama devam ediyordu. Nas suresine başlar başlamaz azaldı ve birden kesildi ses. Sizce bu nedir. Daha öncede bir kaç kez karabasan yaşadığım için çokta kormadım ama bu karabasana benzemiyordu. Birileriyle paylaşmak istedim okuduğunuz için teşekkürler. Amacım rüya yorumu değil yasak sanırım ama değilse yoruma da açığım .

4

43887

bu gibi durumları zaman zaman bende yaşıyorum dualarımı okuyorum bilinçaltında korkularımızdan kaynaklı olduğunu bunuda rüyalarımızda yansıttığımızı düşünüyorum bir taraftanda psişik konularla ne kadar haşır neşirsen o kadar senle uğraşırlar diye düşünüyorum ,özellikle kendimle ilgili yorumum,düşünmem yeterli oluyor çünkü.. benim de rüyamada geçen ay üç kere geldi küçük şeffaf saydamdı üzerinde bir şeyi yoktu ama ben onun cin olduğunu gayet net algılıyordum ve kolumu nasıl acıttığını hatırlıyorumda bırakmıyorlardı bana anne anne diye sarılıyordu bende bırakın ben sizin anneniz değilim diyordum hatta o gün kolumda aynı bölgede morluğum oluştu o günlerde kolumu biryerlere de çarpmadım ,, ki bu sadece yaşadığım örneklerden bir tanesi ..dediğim gibi bu olayları sık yaşıyoruz ve sadece dua etmekten başka çaresinin olmadığını düşünüyorum

67890

Banlı Kullanıcı
benimde olmuştu.sonra düşündüm üstünde çok durmadım bilgi ve deneyim açısından değerlendirdim.demekki bu onların özelliğidir dedim.
sonuçta onlarda can.farklı olabiliriz.tanrı çeşit çeşit yaşam formları yaratmış.
bir gün lücid ortamda yukarı baktım yuvarlak boşluk bir alan vardı.iki kız oradan atlayarak karşıya geçiyordu.insan görünümündeydiler.ama bizim ırkımızdan değildiler.çok daha farklıydılar.
benim düşüncem bu tür rüyalardan korkmak yerine önyargılarımızdan sıyrılıp farkındalığımızla birşeyler öğrenmeye çalışmak daha iyi olur.

La-edri

Kayıtlı Üye
Siz kendiniz zaten tanimlamissiniz olayi, cin dir demissiniz ve size yansiyan öyle olmus, iyide cin degildir belkide :)

Ruya da kisi kendinde degildir zaten yani uyku modu, o esnalarda kisinin enerji boyutu farkli haller alabilir, ve sizin yasadiginiz yada yasamainiza uygun bir anda siz kendi kendinize daha net bir ifadeyle yargilarinizla olaya yön vermissiniz ve size yansiyanda böyle olmus, cin demeyin herseye, bu yir yargidir ve kisi yargilarindan kurtuldugunda o esnada kimbilir size ne guzel bir olay acilacakti ama siz onu yargilarinizla kapatmissiniz, yön vermissiniz

67890

Banlı Kullanıcı
cinleri pek merak eden ilgilenen biri değilim.ama zamanında rüyalar aracılığı ile bazı şeyler oldu.sonunda aman boşver yaradılanı severiz yaradanda ötürü dediğim bir zaman diliminde rüyada onların yaşadığı bir köyde aralarında buldum kendimi.
masadaydık bir sofra kurulmuştu.bir yandanda yinede azda olsa biraz tereddütüm vardı.
aralarında misafirdim gayette misafirperver iyi niyetliydiler.
onlarla beraber yemek yedim gayette lezzetli normal yemeklerdi sonra bir kaç bayan vardı yanımızda onlarla sohbet ettik.
zaten belli bir süre sonrada artık rüyama girmeyin izin vermiyorum deyince bu tür olaylarda kesildi.

4

43887

sevgili la-edri sözlerinizin doğruluğuna katılıyorum yalnız şu sözünüzü biraz daha açarsanız sevinirim 'o esnada kimbilir size ne güzel bir olay açılacaktı ama siz onu yargılarınızla kapatmışsınız' sevgiler....

Defin

Kayıtlı Üye
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Ruhlarla iletişim kurulacağına inanmıyorum ruh diye çağrılıp gelen varlıklarında cin olduğunu düşünüyorum o yüzden rüyamda o ruh değildir cindir dedim muhtemelen. Evet bir önyargı belkide. Ama asıl merak ettiğim uyandığımda duyduğum uğultu. Çok şiddetli bir sesti yani hafif bir kulak çınlaması değildi. Karabasan gibi de değildi daha önce bir kaç kez yaşamıştım çünkü uyku felcini. Nas suresiyle kesildi bir anda. Rüyamda bedenime cin girdiği için ve bende o anda uyandığım için cindir diye düşündüm, uyandığımda sesleri duyuyordum ve başladım duaya. İçinizde daha önce yaşayanlar var peki sizinde kulağınıza böyle sesler geliyor muydu bu gerçekte neydi bir varlık mıydı? İki gün önce namaza başladım ve sonra bu olay geldi başıma. Öyle cinleri falanda düşünmemiştim.

67890

Banlı Kullanıcı
ruhlarla demiyelimde varlıklarla iletişime geçebiliriz.eğer aklımızda şüphe kalıyorsa birşeyi yanlış yapıyoruz demektir.
belkide bağlantı kurma şeklimizde bir yanlışlık vardır.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bakınız-----------------> Google arama motoru----------------> Rüyada Cin görmek / Rüyada bedene cin girmesi

Konu doğa üstü olaylar bölümünde olduğu için soruyorum. ''Bunun neresi doğaüstü olay?''

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Ruhlarla iletişim kurulacağına inanmıyorum ruh diye çağrılıp gelen varlıklarında cin olduğunu düşünüyorum o yüzden rüyamda o ruh değildir cindir dedim muhtemelen. Evet bir önyargı belkide. Ama asıl merak ettiğim uyandığımda duyduğum uğultu. Çok şiddetli bir sesti yani hafif bir kulak çınlaması değildi. Karabasan gibi de değildi daha önce bir kaç kez yaşamıştım çünkü uyku felcini. Nas suresiyle kesildi bir anda. Rüyamda bedenime cin girdiği için ve bende o anda uyandığım için cindir diye düşündüm, uyandığımda sesleri duyuyordum ve başladım duaya. İçinizde daha önce yaşayanlar var peki sizinde kulağınıza böyle sesler geliyor muydu bu gerçekte neydi bir varlık mıydı? İki gün önce namaza başladım ve sonra bu olay geldi başıma. Öyle cinleri falanda düşünmemiştim.

Namaz'a başlamanıza yoruyorum çünkü olağan bir durumdur yani 'şeytani' olarak değerlendirebiliriz

Uyandığınız anda ses gelmesi bilinçaltı ile alakalıdır
Uyku esnasında bilinçaltı uyumaz sürekli çalışır vücuttaki fonksiyonlarin çalışmasını sağlar ve olağanüstü işlevi vardır fakat Yinede cok saftır bilinç ne söylerse inanır uyku esnasında hissedilen bircoksey ses'ten ziyade gerçek olarak hissedilir uykudam kalkınca çünkü bilinçaltı depodur herşey kayitlidir
Birisi rüyada acı çeker uynınca gercekte açıldığını hisseder

La-edri

Kayıtlı Üye
sevgili la-edri sözlerinizin doğruluğuna katılıyorum yalnız şu sözünüzü biraz daha açarsanız sevinirim 'o esnada kimbilir size ne güzel bir olay açılacaktı ama siz onu yargılarınızla kapatmışsınız' sevgiler....

Uyku hali ilginc bir moddur yani evreleri var ve trans i da iceren bir evresi var, uyku halinde kisi manevi inisler cikislar yapabilir. Ve siz ruyadan ziyade bahsettiginiz hissiyatlari tattiniz, bunlar zan degilki yani tadislariniz, diorsunuzki icime bir sey ( cin) girdi, o anda muhakka siz bir enerji hiss ettiniz ruyaya bagli degil illa. ve akabinde ugultudan vsa bahsediyorsunuz, iste bu hissiyatalara dayali diyorum.

Bakin söyle izah edeyim birde ( türkce sorunu ) :)
Manevi alemlere akil akil erdiremez,manevi alemlerde dunyada benzeri olmayan haller vardir, o manevi seyleri ruh algilar .
Ama insan akli onu anlamak ister pesine duser yani olayin disinda kalmak istemez, bu yuzden halihazirda yani suurunuzda neye benziyorsa onu kullanir.
Mesela teninizmi ürperde manevi bir halden dolayi, hic alakasi yoktur ama akil o urpermeyi hafif bir meltemli geceye benzetrir ruyanizda hop böyle bir gece olusur.Yada yagmur yagisina benzetir hop yagmur yagar ruyada, bunu akil yapior ama.
Bu islerle ciddi boyutta ugrasanlar onlar akli direk devre disi birakirlar ve öyle resimsiz sözsuz saadece manayi alirlar.

Size söylemek istedigim sey yukarida söyle, uyku halinde siz bir an yakalamissiniz ama akliniz devreye girio ona cin dio ve siz size acilan kapiyi kapatiyorsunuz cunki akliniz olayi bulandirio. Korku tedirginlik endise gibi hissler meydana gelio hiss edin yada etmeyin ve ani yasamaktansa kaciriorsunuz.

dedigim gibi, manevi alemlerele alakli isler yapanlar genelde geceleri yapar bunlari ve onlar akillarini devrenden cikatmak icin ugrasirlar cunki manevi alemlere akil erdiremeyen aklin sundugu butun resimler zandir ve önyargidir.O alemlerde resim edilecek bir sey yoktur gönül ihtiyac duymaz buna. Haliyle seytan cin kapi pencere nebileyim iste buna benzer seyler yoktur, uykuda ruh özgurdur ruha intikal eden seylerde bedende etkisini birakir urperme ugultu bosluga dusme hissi ses duyma hatta rado ayari gibi frekans ayarlarina benzer sesler. Zaman mekan degismek hatta kus gibi ucmak.Ve hatta karabasan diye adlandirdigimiz olay da bu duruma dahildir, kisi panik korku vsa yasadigi icin resimler hep canavar seytan Vampir vsa gibi olusur, oysa manevi bir gucu olsa aklida devreden cikartsa hic bir resim olusmayacak tabiki ruyada ve saadece manevi bir alis veris, asil olan budur iste.

Manevi alis veris nedir diye soracak olursaniz, maeneviyat sonsuz kösesiz bucaksiz bir Alan yani o size özel bir tecrube olur , kimse belirli birsey diyemez.

Defin

Kayıtlı Üye
Ruya tabirlerine baktim zaten moderatorluge soyunmaya gerek yok. Benim sorum ruyadan ziyade ruya ile baglantili olarak sonrasinda yasadigim olay. Benim icin dogal bir olay degil cunku. Yanlis yere actiysam eger ilgili arkadaslar tasiyabilirler konuyu.

Defin

Kayıtlı Üye
Bakınız-----------------> Google arama motoru----------------> Rüyada Cin görmek / Rüyada bedene cin girmesi

Konu doğa üstü olaylar bölümünde olduğu için soruyorum. ''Bunun neresi doğaüstü olay?''

Uyku hali ilginc bir moddur yani evreleri var ve trans i da iceren bir evresi var, uyku halinde kisi manevi inisler cikislar yapabilir. Ve siz ruyadan ziyade bahsettiginiz hissiyatlari tattiniz, bunlar zan degilki yani tadislariniz, diorsunuzki icime bir sey ( cin) girdi, o anda muhakka siz bir enerji hiss ettiniz ruyaya bagli degil illa. ve akabinde ugultudan vsa bahsediyorsunuz, iste bu hissiyatalara dayali diyorum.

Bakin söyle izah edeyim birde ( türkce sorunu ) :)
Manevi alemlere akil akil erdiremez,manevi alemlerde dunyada benzeri olmayan haller vardir, o manevi seyleri ruh algilar .
Ama insan akli onu anlamak ister pesine duser yani olayin disinda kalmak istemez, bu yuzden halihazirda yani suurunuzda neye benziyorsa onu kullanir.
Mesela teninizmi ürperde manevi bir halden dolayi, hic alakasi yoktur ama akil o urpermeyi hafif bir meltemli geceye benzetrir ruyanizda hop böyle bir gece olusur.Yada yagmur yagisina benzetir hop yagmur yagar ruyada, bunu akil yapior ama.
Bu islerle ciddi boyutta ugrasanlar onlar akli direk devre disi birakirlar ve öyle resimsiz sözsuz saadece manayi alirlar.

Size söylemek istedigim sey yukarida söyle, uyku halinde siz bir an yakalamissiniz ama akliniz devreye girio ona cin dio ve siz size acilan kapiyi kapatiyorsunuz cunki akliniz olayi bulandirio. Korku tedirginlik endise gibi hissler meydana gelio hiss edin yada etmeyin ve ani yasamaktansa kaciriorsunuz.

dedigim gibi, manevi alemlerele alakli isler yapanlar genelde geceleri yapar bunlari ve onlar akillarini devrenden cikatmak icin ugrasirlar cunki manevi alemlere akil erdiremeyen aklin sundugu butun resimler zandir ve önyargidir.O alemlerde resim edilecek bir sey yoktur gönül ihtiyac duymaz buna. Haliyle seytan cin kapi pencere nebileyim iste buna benzer seyler yoktur, uykuda ruh özgurdur ruha intikal eden seylerde bedende etkisini birakir urperme ugultu bosluga dusme hissi ses duyma hatta rado ayari gibi frekans ayarlarina benzer sesler. Zaman mekan degismek hatta kus gibi ucmak.Ve hatta karabasan diye adlandirdigimiz olay da bu duruma dahildir, kisi panik korku vsa yasadigi icin resimler hep canavar seytan Vampir vsa gibi olusur, oysa manevi bir gucu olsa aklida devreden cikartsa hic bir resim olusmayacak tabiki ruyada ve saadece manevi bir alis veris, asil olan budur iste.

Manevi alis veris nedir diye soracak olursaniz, maeneviyat sonsuz kösesiz bucaksiz bir Alan yani o size özel bir tecrube olur , kimse belirli birsey diyemez.
Tesekkur ederim cok aydinlatici bir yorum olmus.

Mesajlar karismis duzeltme butonu da goremedim tesekkurum la-edriye tabiki :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...